SCI-FI - FANTASY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Zpráva o třetí planetě
Arthur C. Clarke
Vydala Práce, Praha 1982. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 253 stran, první vydání.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Jemná (fantastická povídka)
F. M. Dostojevskij
Brožovaná, rozměry: 13 x 18,5 cm, 56 stran
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, mírně ušpiněná a otřepená. Hřbet je potrhaný se ztrátou. Stránky jsou lehce zažloutlé a některé uvolněné.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Blood of elves (Fantasy)
Andrzej Sapkoeski
Londýn 2009.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Millenium. Román o zkáze a zrození lidstva (edice: průlom, sv. III.) [sci-fi]
Upton Sinclair
Dobová poloplátěná převazba, 185 stran, rozměry: 14 x 18 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet sjou lehce odřené a nálepkou. Vyžazený knihovní exemplář - uvnitř knihy jsou razítka a čísla. Stránky jsou zažloutlé.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Milionář na cestách (nakladatelství NÁVRAT, Jules Verne - Spisy sv. 23.)
Jules Verne
Vydal Radomír Suchánek, nakladatelství Návrat, Brno 1996. Stran 214. Původní celoplátěná vazba se zdobením.
Stav perfektní.
299Kč
Bez daně: 299Kč
O život [vyd. Vilímek - vazba stužka - Jules Verne]
Jules Verne
Původní celoplátěná zdobená vazba se zlacením. Stran 240, Rozměry: 18 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřený a mírně vyšisovaný hřbet. Roh strany 5 je v dolní části s mírnou ztrátou - text nechybí, Strana 37 je protržená - text je čitelný. Na titulním listu je podpis původního
12 000Kč
Bez daně: 12 000Kč
Kráska s Marsu. Dobrodružný výlet dvou pozemšťanů na Mars (sci-fi, dobrodružství, Mars)
Alexej N. Tolstoj
Dobová převazba. Rozměry: 13 x 15,5 cm, stran 222.
Stav velmi dobrý. Stránky jsou lehce zažloutlé.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Ďáblovy dveře (série: Štvanci)
Lee Mountford
Fobos 2023. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 21 cm, stran 328
Stav velmi dobrý, lehce zkosený hřbet
150Kč
Bez daně: 150Kč
Útok na Vyvolenou
Ivan Diviš
Vydalo: nakl. Olympia, Praha 2008. Pevná vazba, rozměry: 11,5 x 14 cm, 312 stran.
Výborný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Den trifidů (sci-fi)
John Wyndham
Vydala Mladá fronta, Praha 1977. 2. vydání. Překlad Jaroslav Kořán. Počet stran 243, formát 20,5 x 14 cm. Původní celoplátěná vazba s přebalem
Přebal po okrajích otřepený. Dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Útesy křiku (Fantasy)
Jaroslav Mostecký
Klub Julese Vernea, Praha 2004.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vzduchem (román, sci-fi, ilustrace Rudolf Adámek)
František Václav Pavlovský
Praha, Šolc a Šimáček, s. 194.
Velmi slušný stav (viz obr.)!
99Kč
Bez daně: 99Kč
Stín krále lebek
James Rollins
Vydalo nakladatelství BB/art, Praha 2010. Vydání první, stran 303. Původní pevná vazba s přebalem. Rozměry: 14 x 21 cm
Stav pěkný
150Kč
Bez daně: 150Kč
Dobrodružství tří Rusů a tří Angličanů v Jižní Africe (Jules Verne, nakladatelství Návrat)
Jules Verne
Vydal Radomír Suchánek, nakladatelství Návrat, Brno 1994. Stran 212. Původní celoplátěná vazba se zdobením.
Výborný stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Čas a Amélie (Sci-fi)
Sam J. Lundwall
Ivo Železný, Praha 1997.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Mosazná láhev. Satirická fantasie (edice: Anglická knihovna, sv. 16) [román]
F. Anstey
Praha, J. Otto 1904, s. 301.
Dobrý stav (viz foto)! Mírně odřené desky, nepatrně uvolněný hřbet
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021