SCI-FI - FANTASY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Strygy. Vlivy (komiks, dobrodružství, krimi)
Scénář Corbeyran, kresby R.Guerineau. Jiří Buchal - BB art, Praha 2003. Původní pevná vazba, A4, vel..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Darwinův omyl
Hans-Joachim Zillmer
Vydala Euromedia Group - Ikar. Praha 2001. Původní pevná vazba, rozměry: 16 x 24 cm, vydání první, 206 stran.
Pěkný stav (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Hostitel (román, sci-fi)
Stephenie Meyer
Bratislava, Tatran 2009, s. 552.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Dolores Claibornová
Stephen King
Vydalo nakladatelství Odeon, Praha 1996. Vydání první, stran 250. Původní pevná vazba s přebalem.
Desky po okrajích odřeny. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
T2 : Infiltrátor (edice: Science fiction) (sci-fi, Terminátor, Sarah Connorová)
Stephen Michael Stirling
Sarah Connorová a její syn John znají ponurou budoucnost světa. Přežili už dva pokusy o fyzickou lik..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Za hranicí reality
Richard Lazarus
Alamanach nevysvětlitelných záhad 20. století. BETA, Praha - Plzeň, 1997. Původní vazba s přebalem, ..
 
70Kč
Bez daně: 70Kč
Kongo
Michael Crichton
Vydalo nakladatelství Baronet, Praha 1994. Stran 352. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Vánoční hvězdy - antologie (Sci-fi)
David G. Hartwell
Winston Smith, Praha 1994.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Zatracenec (edice: Společenství v jednom, sv. 1) (fantasy román)
Simon Hawke
1. kniha série Dark Sun - Společenství v jednom. Vydal Radomír Suchánek - nakladatelství NÁVRAT, 199..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Oči plné děsu
Ambrose Bierce * Montague Rhodes James
Nakl. Winston Smith, Praha, 1992. Původní brož, rozměr: 10,5 x 17,5 cm, 270 stran.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Signály z neznáma - Český komiks 1922–2012 [mj. i Kája Saudek, Rychlé šípy, Čtyřlístek ad.]
Pavel Kořínek a Tomáš Prokůpek eds.
Arbor vitae, Praha 2012. Původní vazba s měkkými deskami, 340 stran, 24 × 30 cm, česky. Perfektní st..
 
1 390Kč
Bez daně: 1 390Kč
Neuvěřitelné skutečnosti
Arnošt Vašíček
Původní vazba, vyd. první, rozměry: 17 x 24,5 cm, 259 stran.
Výborný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Explorer III.
Rudolf Faukner
Utopistický romám z atomového věku. Vydal Orbis, Praha 1948. Původní poloplátěná vazba, bez přebalu,..
Desky zašpiněny a odřeny. Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kaleidoskop - Ray Bradbury (sci-fi povídky)
Ray Bradbury
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1989. Klub čtenářů Odeon, svazek 596. Vydání první, stran 698, rozměry: 14 x 21 cm. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal mírně natržený. Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Příběhy trubadúra Alarika 2.- Rudému lordu na dosah (Fantasy)
Phyllis Eisenstein
PERSEUS, Plzeň 1998.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Potkanka - Günter Grass (román)
Günter Grass
Přeložil Hanuš Karlach. Mladá fronta, Praha 1992. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměr: A5, 349 stran.
Dobrý stav (viz foto)!
70Kč
Bez daně: 70Kč
 
Valentinská © 2021