SCI-FI - FANTASY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Explorer III.
Rudolf Faukner
Utopistický romám z atomového věku. Vydal Orbis, Praha 1948. Původní poloplátěná vazba, bez přebalu,..
Desky zašpiněny a odřeny. Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kaleidoskop - Ray Bradbury (sci-fi povídky)
Ray Bradbury
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1989. Klub čtenářů Odeon, svazek 596. Vydání první, stran 698, rozměry: 14 x 21 cm. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal mírně natržený. Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Příběhy trubadúra Alarika 2.- Rudému lordu na dosah (Fantasy)
Phyllis Eisenstein
PERSEUS, Plzeň 1998.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Potkanka - Günter Grass (román)
Günter Grass
Přeložil Hanuš Karlach. Mladá fronta, Praha 1992. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměr: A5, 349 stran.
Dobrý stav (viz foto)!
70Kč
Bez daně: 70Kč
Poslední bitva [sci-fi román odehrávající se v letech 2014-2033]
Hanuš Sedláček
Ilustrace O. Cihelka. Nákladem ústředního nakl. a knihkupectví Učitelstva československého, Praha 1933, 181 stran, rozměry: 19 x 24 cm..
Stav dobrý, desky a hřbet mírně ušpiněné (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Spoušť (sci-fi)
Arthur Charles Clarke, Michael P. Kube-McDowell
Baronet a Knižní klub, Praha 2001. Vydání první, stran 574, rozměry: 13 x 20 cm.. Původní pevná vazba s obálkou.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Fantastická zoologie
Jorge Luis Borges
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění jako svou 4646.publikaci v Praze 1988, s ilustrovanými obrázky, první vydání, 220 stran, původní celoplátěná vazba se zlatým ražením s obálkou.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Řeky času
Lyon Sprague de Camp
Nakl. Polaris, 1995. První vydání. Brožovaná 251 stran, rozměr: 10,5 x 17,5 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Dost času na lásku (Sci-fi)
Robert A. Heinlein
Classic, Praha 1995.
Dobrý stav, částečně uvolněných prvních 8 stran.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Alenka v kraji divů / Alice´ s Adventures in Wonderland
Lewis Carroll
Nakl. Hynek, Praha 1994. Původní brož, měkká vazba, malá 8°, 195 stran.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
V plamenech (román, thriller)
Rosamund Luptonová
Ikar, Praha 2013. Původní vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 477 stran. Vydání první.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Conan a Krvavá hvězda
Richard D. Evans
Nakl. Dnes, Praha, 1992. Edice Explosiv, sv. 6. 1. vydání. Původní brož, 160 stran, rozměr: 13,5 × 19,5 cm.
Mírně očteno. Dobrý stav (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Výpravy do neznáma
Hartwig Hausdorf
Nakl. Brána, Praha, 2000. Původní pevná vazba, 184 stran + 24 bar. přílohy, rozměr: A5.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zlomený meč
Poul Anderson
Vydal Klub Julese Vernea Praha 1993. Stran 294. Původní brož, měkká vazba.
Hřbet mírně odřený. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Alenka v říši divů
Lewis Carroll
Vydalo nakladatelství Naše vojsko, Praha 2018. Ilustrace Francesca Cosanti. Stran 40. Původní pevná vazba.
Stav perfektní.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Rychlejší než oko
Ray Bradbury
Nakl. Baronet, Praha, 1999. Původní pevná vazba s přebalem, rozměr: 12,5 x 20 cm, 235 stran.
Pěkný stav (viz foto).
95Kč
Bez daně: 95Kč
 
Valentinská © 2021