SCI-FI - FANTASY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Zakletá země (dobrodružství, ilustrace František Horník)
Karel Hloucha
Vydal Jos. R. Vilímek, Praha, nedatováno. Illustroval F. Horník. Stran 216, druhé vydání. Původní po..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Conan neporazitelný
Robert Jordan
Nakl. Deus, Praha 2002. Vydání 1. Brožovaná, 240 stran, rozměr 11,5 × 18 cm.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Spící město
Martin Vopěnka
Fragment, 2011. Vydání první. Původní pevná vazba, rozměry: 15 x 21 cm, 270 stran.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Doba krkavců (edice: Pevnost, sv. 47) [Sci-fi]
Martina Šrámková
Praha, Epocha 2009, s. 189.
Výborný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Dragon Wytch
Y.Galenorn
Berkley Books, 2008.
Stav velmi dobrý.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Měsíční prach (edice: Soudobá světová próza, sv. 192) [román, sci-fi, Měsíc; obálka Milan Grygar]
Arthur C. Clarke
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury a umění,Praha 1965,edice Soudobá světová próza,svazek..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
Válka s mloky  (Spisy Karel Čapek IX)
Karel Čapek
Vydal Československý spisovatel v Praze roku 1981.
Pěkný stav (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Genesis
Ludmila Vaňková
Vydal Šulc – Švarc, Praha, 2009. 2. vyd. Původní pevná vazba, 13 x 20,5 str, 203 stran.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Hvězdy v trávě
Zdeněk Volný (ed.)
Vydala: Práce, Praha 1984 Stav: dobrý, brož. vydání uspořádal: Zdeněk Volný ..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
V oceánu noci
Gregory Albert Benford
Nakl. Straky na vrbě, Praha, 2002. Edice Západní fantastika, sv. 11. Vydání první. Původní brož. 327 stran, rozměr 10,5 × 17,5 cm.
vazba mírně zkosená, papír lehce zažloutlý, jinak stav zcela v pořádku
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vlci bohů. Timurova trilogie, sv. 2 (román, sci-fi)
Allan Cole
Druhá kniha Timurovy trilogie. Bezejmenné zlo obchází zemi a živí se vším, co je živé, lidmi i démon..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Světy bez hranic [edice Knihy odvahy a dobrodružství KOD, svazek 158]
Bertil Mårtensson
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze roku 1982, první vydání. Počet stran 196. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Války bohů a lidí (neuvěřitelné důkazy o mimozemských válečnících, kteří zničili dávné civilizace)
Zecharia Sitchin
Nakl. Dobra, Praha, 2001. Původní brož, 536 stran, rozměr: A5.
Stav velmi dobrý.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Upíří ségry. Přepadení v muzeu (dětská kniha, fantasy)
Franziska Gehmová
Praha, Fragment 2010, s. 151.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Fantasy Postcards
William Ouellette
Bamforth&Co, nedatováno.
Dobrý stav, lehce odřený přebal.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Svět mikronautů (edice: Poutník. Knižní řada) (MIkronauti, sci-fi, dobrodružství)
Gordon Williams
Po zničení kolonie miniaturizovaných lidí – mikronautů – je vybudována Arkadie II, tentokrát však ja..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
 
Valentinská © 2021