SCI-FI - FANTASY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vládci nebes - kompletní Sci-fi (3 sv.) (sci-fi, román)
Robert A. Heinlein
Laser, Plzeň 1993 - 1996
Dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Hugo Story II: 1962 - 1967. Oceněné povídky 1962-1967
Isaac Asimov (ed.)
Nakl. Winston Smith, Praha, 1995. Původní pevná vazba, 350 stran, rozměr: 13,5 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Helikonie - Jaro (Sci-fi)
Brian W. Aldiss
Laser, Plzeň 1992.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Konec civilizace
Aldous Huxley
Vydalo nakladatelství Horizont a SNTL - Státní nakladatelství technické literatury, Praha 1970. Vydání první, stran 190. Původní brož, měkká vazba.
Stav dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Lupiči mrtvol (Světové horrory, horory, horor - Bradbury, Lowecraft, Poe, Bierce, Dahl ad.)
Jan Zábrana (sestavil), Bradbury, Lowecraft, Poe, Bierce, Da
Vydalo nakladatelství Orbis, Praha 1970. Edice Kobra, sv.9. Vydání první, stran 248. Rozměr 14 x 21 cm. Původní brož, měkká vazba.
Desky odřeny a mírně zašpiněny, očteno. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Hobit aneb Cesta tam a zase zpátky - Tolkien - 1. vydání Odeon 1979 (s přebalem)
John Ronald Reuel Tolkien
Kniha v původní vazbě s přebalem. 379 stran, rozměry: 15.5 x 21 cm, první vydání
Stav velmi dobrý
4 999Kč
Bez daně: 4 999Kč
Šepot ve tmě a jiné hrůzostrašné příběhy [horor, horory - antologie povídek]
Howard Phillips Lovecraft
Nakl. Mladá fronta, Praha 1992. Vydání první. Původní brož, 296 stran, rozměry: 13 x 20 cm.
Velmi dobrý stav (viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Pražský Golem. Život na Měsíci. Vraždící sekta Assasínů (Magazín záhad - fantastická fakta)
Ivo Železný, 2000. Brožovaná, rozměry: 12,5 x 18,5 cm, Stran 124
Pěkný stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Zrcadlo, které se opožďuje
Jan Weiss
Vydal Československý spisovatel v Praze 1964. Vydání první, stran 324. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Profesoři, žáci a rodiče v Barkalonii (sci-fi)
Kato Novotný
Brožovaná. Stran 99, rozměry: 14,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý. Nerozřezáno.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Přistání (Fantasy)
Marion Zimmer Bradley
Mustang, Praha 1996.
Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
1984 - George Orwell (631 minut mluveného slova na 10 CD)
George Orwell
Levné knihy 2007. CD vloženy do papírového pouzdra o rozměrech: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, papírové pouzdro v horní části lehce natržené.
380Kč
Bez daně: 380Kč
Zbavme se Constance
Ray Bradbury
Nakl. Baronet, Praha 2004. Původní pevná vazba s přebalem, rozměr: 12,5 x 20 cm, 168 stran.
Pěkný stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Devatenáct set osmdesát čtyři
George Orwell
Vydalo nakladatelství Argo, 2014. Původní brož, měkká vazba, vydání sedmé, v Argu druhé, stran 315.
Pěkný stav (viz foto).
250Kč
Bez daně: 250Kč
Vězňova naděje - 3. díl ságy o Nicholasi Seafortovi
David Feintuch
TALPRESS, Praha 2001.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021