SCI-FI - FANTASY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Svět ve válce (1. kniha) - Pád do temnoty
Harry Turtledove
CLASSIC, Praha 2001.
Velmi dobrý stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Atlantis
André Laurie, Karel Tuček (překlad)
Nakl. Zlaté pero, Praha 1926. Brožovaná, rozměry: 13 x 18 cm, stran 1253
Stav horší, obálka je odřená, otřepená a v horní části přehnutá. Zadní část obálky je s výraznou ztrátou. Hřbet je zkosený s lehkou ztrátou. Uvnitř je stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Světlo země (Sci-fi)
Arthur C. Clarke
Laser, Plzeň 1992. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, vyd. první, stran 144.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Leiningenův boj s mravenci
C. Stephenson
Pourova edice, Praha 1944. Volné archy v původní obálce, 8°, 45 stran.
Obálka mírně odřená a ve hřbetě zažloutlá. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Útočiště / Pericentrum
Rob Chilson, William F. Wu
Pevná vazba, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, stran 296.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Darwinův omyl
Hans-Joachim Zillmer
Vydala Euromedia Group - Ikar. Praha 2001. Původní pevná vazba, rozměry: 16 x 24 cm, vydání první, 206 stran.
Pěkný stav (viz foto)
99Kč
Bez daně: 99Kč
Helikonie - Jaro (Sci-fi)
Brian W. Aldiss
Laser, Plzeň 1992.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Johannes doktor Faust. Jenovéfa. Don Šajn
Vydal Československý spisovatel v Praze 1976. Původní celoplátěná vazba s přebalem, první vydání, 192 stran.
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Božský imperátor Duny
Frank Herbert
Brožovaná, rozměry: 13 x 20 cm, stran 413.
Stav pěkný.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Janičáři (Sci-fi)
Jerry Pournelle
Vydal United Fans, Praha 1997. Původní brož, měkká vazba, stran 252.
Pěkný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
47 Róninů
Jules Barbey D´Aurevilly
Brána 2014. Brožovaná, vyd. první, 408 stran, rozměr: 14 × 21 cm.
Výborný stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Svit vzdálených dní
Arthur C. Clarke, Stephen Baxter
Ve spolupráci vydal Knižní klub - Euromedia Group a nakladatelství Baronet. Praha, 2001. Původní pevná vazba s přebalem, 368 stran, rozměr 12,5 × 20 cm.
Pěkný stav (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Utajené dějiny Čech II. Ve stínu kříže (Magazín záhad - fantastická fakta)
A. Česal, O. Dvořák, V. Mátl
Ivo Železný, 2000. Brožovaná, rozměry: 12,5 x 18,5 cm, Stran 126
Pěkný stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Cujo
Stephen King
Nakl. Gemini, Bratislava, 1992. Původní pevná vazba, 245 stran, první vydání, rozměr: A5.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Přistání (Fantasy)
Marion Zimmer Bradley
Mustang, Praha 1996.
Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
1984 - George Orwell (631 minut mluveného slova na 10 CD)
George Orwell
Levné knihy 2007. CD vloženy do papírového pouzdra o rozměrech: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, papírové pouzdro v horní části lehce natržené.
380Kč
Bez daně: 380Kč
 
Valentinská © 2021