JUDAIKA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Prague: Sfinx 1949. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a přední desce a pův. obálkou, XX+38 stran textu + 97 stran s četnými černobílými, částečně barevnými obr., 4° (16 x 23,5cm)
Obálka natržená, jinak uvnitř v dobrém stavu
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Dresden, VEB Verlag der Kunst 1980, s. 198.
V dobrém stavu. Obálka je po okrajích odřená.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
London: Macmillan 2017, brož., XL+1016+[24] s., 8° (13 x 19,5 cm)
Vynikající stav; ořízka zažloutlá, obálka jen nepatrně opotřebovaná.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo nakladatelství GplusG, Praha 2009. Vydání první, stran 171. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
London - New York, Zed Books 2001, s. 188.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
New York, Houghton Mifflin Harcourt Publishing 2009.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
New York, Henry Holt & Co 1993, s. 224.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
London, HarperCollins Publishers Limited 1988, s. 301.
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Minneapolis: Fortress Press 2003.
Pěkný stav. Okraje stránek zažloutlé, jinak zcela v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Berlin: Verlag für Kulturpolitik 1931. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a přední desce, 279 stran s černobílými obr., 4° (15,5 x 22,5 cm)
hřbet natržený, desky odřené, zrezivělé svorky, rozpadlá vazba, jinak ještě v použitelném stavu
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Mähr.-Ostrau: Verlag Julius Kittls Nachfolger 1938. Pův. plátěná vazba se zlaceným titulem na hřbetu a přední desce, 340 stran s černobílým portrétem autora, 4° (15,5 x 23,5 cm)
desky jen lehce odřené, jinak ve velmi dobrém stavu
500Kč
Bez daně: 500Kč
Bez daně: 500Kč
Šenov u Ostravy: Centrum pro dokumentaci majetkových převodů kulturních statků obětí II. světové války v Praze - Tilia 2009, váz., 424 s., bohatě ilustrováno, 4° (21 x 26,5 cm)
Přebal opotřebovaný, potrhaný, s většími ztrátami, horní ořízka mírně zaprášená, desky jen mírně opotřebované; dobrý stav.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Bez daně: 650Kč
Praha: nakladatelství Helena Osvaldová - Nakladatelství Oswald vydalo pro Památník Terezín, 2007. Texty napsali: Jan Burka, Vojtěch Blodig, Jan Bachrich, Kurt Löb, Jacques Langrevol, Yehudit Shendar.
Pěkný stav. Přebal na okrajích jen nepatrně odřený, kniha zcela v pořádku.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Kant, Praha 2003.
Dobrý stav, zadní strana přebalu po celé délce natržena a slepena zevnitř izolepou.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Praha: nakladatelství Helena Osvaldová - Nakladatelství Oswald vydalo pro Památník Terezín, 2007. Texty napsali: Jan Burka, Vojtěch Blodig, Jan Bachrich, Kurt Löb, Jacques Langrevol, Yehudit Shendar.
Pěkný stav.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Kejřová Jitka - V Ráji, 2003. Brožovaná, 72 stran - množství vyobrazení, rozměry: 21 x 29,5 cm.
Výborný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zákazníci sk

![The Synagogue Treasures of Bohemia and Moravia [synagogy] The Synagogue Treasures of Bohemia and Moravia [synagogy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/738676-the-synagogue-treasures-o-17413631411-1024x1024.jpg)

![Final Solution: The Fate of the Jews 1933-49 [Konečné řešení; holocaust; holokaust; šoa; židé; nacismus; historie] Final Solution: The Fate of the Jews 1933-49 [Konečné řešení; holocaust; holokaust; šoa; židé; nacismus; historie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/742664-final-solution-the-fate-o-17458488621-1024x1024.jpg)





![Jesus in his Jewish Context [náboženství, judaistika, biblická studia, christologie, církevní dějiny, židovské dějiny, Ježíš z Nazareta, historický Ježíš] Jesus in his Jewish Context [náboženství, judaistika, biblická studia, christologie, církevní dějiny, židovské dějiny, Ježíš z Nazareta, historický Ježíš]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/757291-jesus-in-his-jewish-conte-17649311901-1024x1024.jpg)
![Jüdische Geschichte [historie Židů] Jüdische Geschichte [historie Židů]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/757902-judische-geschichte-histo-17659894211-1024x1024.jpg)
![Ein Volksbuch über die Propheten Israels [izraelští prorokové] Ein Volksbuch über die Propheten Israels [izraelští prorokové]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/758495-ein-volksbuch-uber-die-pr-17677206441-1024x1024.jpg)


