JUDAIKA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nakladatelství Paseka, Praha a Litomyšl 2002. Původní pevná vazba s přebalem, vydání třetí v Pasece první, rozměry: 15,5 x 21,5 cm, 152 stran textu z toho 73 čb. fotografií.
Stav výborný.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Academia, Praha 2010, formát A5, 8°, 212 stran, pevná vazba. Edice Judaica
Výborný stav, nová kniha
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bez daně: 149Kč
Vydalo nakladatelství Dokořán, Praha 2009. Původní pevná vazba. Stran 357. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Academia, Praha 2014. Brožovaná, stran 218. Rozměry: 13 x 20 cm.
Pěkný stav.
140Kč
Bez daně: 140Kč
Bez daně: 140Kč
Nakl. Garamond, Praha, 2012. Původní vazba s obálkou, 432 stran, rozměr: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, kniha ve hřbetě lehce zkosená.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Pevná vazba, 176 stran, vydání první, rozměry: 12,5 x 19,5 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Suhrkamp, 2014.
Výborný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydala Panorama, Praha 1991. Původní brože, 8°, 299 a 280 stran, první vydání. Pěkný stav (viz foto)..
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
H&H, 2003.
Velmi dobrý stav.
220Kč
Bez daně: 220Kč
Bez daně: 220Kč
Karolinum, Praha 2003. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 153
Stav pěkný
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo Židovské muzeum v Praze 2009. Brožovaná s původní obálkou, stran 312 - včetně vyobrazení, rozměry: 22,5 x 21 cm.
Stav pěkný.
249Kč
Bez daně: 249Kč
Bez daně: 249Kč
Minneapolis: Fortress Press 1993.
Velmi dobrý stav. Dolní roh druhé poloviny stránek a zadních desek lehce ohnutý, jinak zcela v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
New York: Palgrave Macmillan 2009, brož., XII+278 s., 8° (14 x 21,5 cm)
Obálka jen mírně opotřebovaná, ořízka se stopami prachu; vynikající stav.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Frankfurt am Main: Jüdisches Museum Frankfurt 1988, brož., 238 s., bohatě ilustrováno, 8° (21 x 29,5 cm)
Obálka mírně opotřebovaná, jinak vynikající stav.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Sansoni editore 1970, s. 95.
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
London: Secker & Warburg 1967, váz., 10+244 s., 8° (13,5 x 20 cm)
Přebal opotřebovaný, na okrajích zahnědlý, horní ořízka zašpiněná od prachu; dobrý stav.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Bez daně: 650Kč
Zobrazeny položky 225 až 240 z 348 (22 stránek)
Zákazníci sk



![Hrdí orli ve smrtelném obklíčení [Polsko, Polské stereotypizované vidění moderního světa - kniha sleduje vývoj stereotypního vnímání Židů v polské společnosti] Hrdí orli ve smrtelném obklíčení [Polsko, Polské stereotypizované vidění moderního světa - kniha sleduje vývoj stereotypního vnímání Židů v polské společnosti]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/509188-hrdi-orli-ve-smrtelnem-ob-15042743081-1024x1024.jpg)

![Ruský román [román o usídlování Židů z Ruska v Izraeli; Izrael] Ruský román [román o usídlování Židů z Ruska v Izraeli; Izrael]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/752094-rusky-roman-roman-o-usidl-17585322271-1024x1024.jpg)



![Klezmeři [Obsah: klezmer, dějiny klezmerové židovské hudby] Klezmeři [Obsah: klezmer, dějiny klezmerové židovské hudby]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/544103-klezmeri-15451323531-1024x1024.jpg)
![Arizace české kinematografie [jak Němci v letech 1938 - 1945 využili arizace k ovládnutí české kinematografie] Arizace české kinematografie [jak Němci v letech 1938 - 1945 využili arizace k ovládnutí české kinematografie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/730065-arizace-ceske-kinematogra-17320024601-1024x1024.jpg)
![Nechť mu Bůh dá vyrůst - narození dítěte v kultuře a zvycích českých a moravských Židů [Židé, židovské zvyky, obřady, poviany ze sbírek Židovského muzea- textil] Nechť mu Bůh dá vyrůst - narození dítěte v kultuře a zvycích českých a moravských Židů [Židé, židovské zvyky, obřady, poviany ze sbírek Židovského muzea- textil]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/552334-necht-mu-buh-da-vyrust-15552462701-1024x1024.jpg)
![The Religion of Jesus the Jew [náboženství, judaistika, biblická studia, christologie, židovská interpretace Ježíše Krista, učení Ježíše Krista, Ježíš Kristus, Ježíš z Nazareta - historický Ježíš] The Religion of Jesus the Jew [náboženství, judaistika, biblická studia, christologie, židovská interpretace Ježíše Krista, učení Ježíše Krista, Ježíš Kristus, Ježíš z Nazareta - historický Ježíš]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/757296-the-religion-of-jesus-the-17649325471-1024x1024.jpg)
![FDR and the Holocaust [Franklin Delano Roosevelt; holokaust; židé; uprchlíci; azyl; nacismus; USA] FDR and the Holocaust [Franklin Delano Roosevelt; holokaust; židé; uprchlíci; azyl; nacismus; USA]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/555916-fdr-and-the-holocaust-the-15610264871-1024x1024.jpg)

