JUDAIKA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Loutkové divadlo strýčka Otta
Brigid Graumanová
Prostor 2021. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 12,5 x 18,5 cm, stran 307
Stav velmi dobrý
150Kč
Bez daně: 150Kč
Židovská pouť a poutní místa na Blízkém východě
Daniel Boušek
Brožovaná, vydání první. 380 stran. Rozměry: 14,5 x 20 cm.
Stav pěkný.
200Kč
Bez daně: 200Kč
The Jews in our Time
N.Bentwich
A Pelican Books, 1960.
Dobrý stav, obálka zašpiněná, stránky zažloutlé.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Dítě na nástupišti (holokaust, holocaust)
Gill Thompson
Ikar, Praha 2021. Původní pevná vazba, rozměry: 15,5 x 23,5 cm, 335 stran
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Návrat Abrahamův (Kabbalisticky laděný esej o životě praotce Abrahama pojatý v širokých souvislostech Starého zákona.)
Karol Sidon
Vyd. nakl. Půdorys, Praha 1995. Brožovaná s přebalem, 8°, 86 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný, natržený přebal
99Kč
Bez daně: 99Kč
Fortress – The Stone Star Terezín (Kamenná hvězda Terezín)
Petra Růžičková (fotografie)
Kant, Praha 2003.
Dobrý stav, zadní strana přebalu po celé délce natržena a slepena zevnitř izolepou.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Malovat a přežít. V Terezíně mi bylo osmnáct. Vzpomínky z let 1924-1945 / Peindre pour Sourvivre / To Paint for Survival [život a umění v ghetu Terezín, malba, grafika, Jan Burka – paměti] HOL
Burka, Jan
Praha: nakladatelství Helena Osvaldová - Nakladatelství Oswald vydalo pro Památník Terezín, 2007. Texty napsali: Jan Burka, Vojtěch Blodig, Jan Bachrich, Kurt Löb, Jacques Langrevol, Yehudit Shendar.
Pěkný stav.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Terezín, Litoměřice - Místa utrpení a hrdinství (Ghetto, Judaika)
L. Chládková, M. Langhamerová
Kejřová Jitka - V Ráji, 2003. Brožovaná, 72 stran - množství vyobrazení, rozměry: 21 x 29,5 cm.
Výborný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Volkstümliche Geschichte der Juden. Dritter Band. Von den massenhaften Zwangstaufen der Juden in Spanien bis in die Gegenwart. Mit 1 Bilde. Achte Auflage [dějiny, židovství]
Graetz, H.
Berlin - Wien: B. Harz [cca 1920], pův. kartonová vazba, [6]+711 stran s frontispisem, 8° (13,5 x 18 cm)
zevně ušpiněná a odřená, razítka a stignatura na titulu, zahnědlé stránky, jinak čistá, celkově dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Prelude to the Holocaust [holokaust; učebnice; židé; Německo; historie; dějiny; antisemitismus]
Shuter, Jane
Chicago: Heinemann Library 2003, brož., 56 s., 4° (19,5 x 26,5 cm)
Obálka jen minimálně opotřebovaná; vynikající stav.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Colette, dívka z Antverp
Arnošt Lustig
Vydalo nakladatelství Kvarta, Praha 1992. Typograficky upravil Jiří Skácel. Vydání první, stran 206. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Stefan Rott oder Das Jahr der Entscheidung: Roman [Osudný rok: román; Pražský kruh, pražská německá literatura]
Brod, Max
Berlin – Wien – Leipzig: Paul Zsolnay Verlag 1931, 1.-20. Tausend.
Desky zahnědlé a trochu zašpiněné, plátno nahoře na hřbetu trochu natržené, papír mezi předsádkou a přídeštím naprasklý, předsádka a ořízka trochu skvrnité, uvnitř ale bez poškození a pěkně zachovalá,
250Kč
Bez daně: 250Kč
Marc Chagall. Werke aus sechs Jahrzehnten (výstavní katalog, malířství)
Gert von der Osten
Köln, Kölnische Verlagsdruckerei 1967.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Mazal tov - Hodně štěstí - Good Luck. Židovské svatební obřady. Historie a současnost = Jewish Wedding Ceremonies: Past and Present
Veselská, Dana
Praha: Židovské muzeum v Praze / Jewish Museum in Prague 2006, brož., 174 s., bohatě ilustrováno, 8° (22 x 21 cm)
Obálka mírně zašpiněná. Stav jinak pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Friedrich Torberg an Austrian Character Between Literature, Sport and Judaism [životopis]
Tichy, Frank
Vienna: Federal Ministry for European and International Affairs 2008. Pův. kartonová vazba (laminovaná) s titulem a obrázkem na přední desce, 63 stran s četnými černobílými obr., 8° (15 x 21 cm)
Jako nová
380Kč
Bez daně: 380Kč
Israel Today. A New Society in the Making  [Izrael]
Gotthelf, Yehuda (ed.)
Tel-Aviv : Ihud Olami Poale Zion-Labour Zionist World Movement 1967. Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 310 stran, 8° (14 x 21,5 cm)
Hřbet trochu natržený, desky lehce odřené a zašpiněné, hrany desek lehce odřené, jinak uvnitř v dobrém stavu
380Kč
Bez daně: 380Kč
 
Valentinská © 2021