KNIHA A KNIŽNÍ KULTURA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Složky jsou svázané nití a volně vložené do obálky, rozměry: 14 x 20 cm, 44 stran.
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Brožovaná, 720 stran, z toho cca 50 přílohy na křídě, rozměr: 14,5 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Literární tvorba z roku 1945 vyjma noviny a časopisy. I. díl: Tvorba česká. Vydala Národní a univers..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 104 stran, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, hřbet v horní i dolní části natržený.
290Kč
Bez daně: 290Kč
Bez daně: 290Kč
Měkká vazba, rozměryy: 16 x 23 cm, stran 102 - včetně vyobrazení.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a v horní části u hřbetu natržená.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Tři sešity jsou vložené do obálky, rozměry: 17 x 24 cm, 28, 8 a 4 strany.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Nakl. čsl. výtvarných umělců s Českým fondem výtvarných umění, Praha 1955.
20 stran textu se 4 kr..
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Brožovaná s původní obálkou, 300 stran, rozměry: 15 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené a ušpiněné, obálka je mírně otřepená, hřbet v dolní části s lehkou ztrátou.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Pevná vazba, stran textu 34 + obr. příloha. Rozměry: 13 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, Vyřazený knihovní exemplář.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
V Praze: Gremium knihkupců a nakladatelů, 1940.
Dobrý stav, desky lehce odřené.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Upravil J. Štyrský. Původní brož, 8°, 238 stran. Dobrý stav (viz foto)!
..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 20 x 20 cm, stran 271 s čb. fotografiemi v textu
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná s původní obálkou, 103 stran, rozměry: 14 x 21,5 cm.
Stav velmi slušný, obálka je ušpiněná, odřená a v dolní části se ztrátou. Hřbet je utržený a zcela chybí, přední i zadní desky jsou od hřbetu utržené. Na několika místech je v textu podtrháváno perem.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Soupis československé literatury za léta 1901-1925: Románské literatury. Svaz knihkupců a nakladatel..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Převazba - pův. obálky jsou vevázány, rozměry: 21,5 x 29,5 cm, stran 354.
Stav velmi dobrý. Na zadních deskách je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Sešit, stran 12, rozměry: 15 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Zákazníci sk

![Stati a rozmluvy T. G. Masaryka o knihách a o četbě (Masaryk) - [Kniha duší člověka] Stati a rozmluvy T. G. Masaryka o knihách a o četbě (Masaryk) - [Kniha duší člověka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/659754-kniha-dusi-cloveka-stati--16496835591-1024x1024.jpg)









![Almanach Kmene 1932-33 (literární revue, mj. S. K. Neumann - Chata; K. Teige - Nová architektura a nový byt; K. Čapek - Návrat; J. Štyrský - Inspirovaná ilustrátorka [Toyen], J. Zahradníček - Ještě dál; úprava Jindřich Štyrský) Almanach Kmene 1932-33 (literární revue, mj. S. K. Neumann - Chata; K. Teige - Nová architektura a nový byt; K. Čapek - Návrat; J. Štyrský - Inspirovaná ilustrátorka [Toyen], J. Zahradníček - Ještě dál; úprava Jindřich Štyrský)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_411952_1-1024x1024.jpg)



![Knihovna [časopis svazu českých knihovníků, ročník I./1945 [knihovnictví, knihy, knihovny, knihověda] Knihovna [časopis svazu českých knihovníků, ročník I./1945 [knihovnictví, knihy, knihovny, knihověda]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/714831-knihovna-casopis-svazu-ce-17138770011-1024x1024.jpg)
