KNIHA A KNIŽNÍ KULTURA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nakladatel: Argo Formát: 392 stran, 22 x 30cm, text anglicky, vázaná vazba Rok vydání: 2003
Výborný stav , nová kniha.
1 400Kč
Bez daně: 1 400Kč
Bez daně: 1 400Kč
Slov. národní knižnica, Martin 1948.
Dobrý stav, přebal nepatrně odřený, stránky uvolněny.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Sešity, rozměry: 16 x 24 cm, stran celkem 188.
Stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Brožovaná s původní obálkou,opravený hřbet a zadní část obálky (nepůvodní), stran 221, rozměry: 14,5 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Vydal Jan Štenc, Praha 1917. Původní kartonová vazba, 145 stran s množstvím reprodukcí, 8°. Dobrý st..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 597, rozměry: 17,5 x 25 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je v horní části lehce pomačkaná.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, stran celkem 144 - chybí strany 33-40, rozměry: 16,5 x 24 cm.
Stav velmi dobrý. Pouze 2 obálky časopisů - zbytek je bez obálek. Nerozřezáno. Chybí strany 33-40.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydalo Nakladatelství čs. výtvarných umělců, Praha 1959, vydání první. Edice Česká kniha, svazek 2.
Uvnitř dobrý stav, přebal mírně odřený a lehce zašpiněný (viz foto).
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
National Technical Museum, Praha, 1967, OHFT., unpgn., ca 50 S., lex.-8° mit zahlreichen sw. Textauf..
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Měkká vazba, nestránkováno, cca 46 stran - s četnými reprodukcemi a ilustracemi v textu. Rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, lehce odřený hřbet.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Sešit, rozměry: 15,5 x 22 cm, stran 72.
Stav dobrý, obálka je ušpiněná, odřená a v horní i dolní části se ztrátou. Uvnitř je stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 11,5 x 22 cm, 45 stran.
Velmi dobrý stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Knihu uvádí předmluva z pera doc. B. Köpplové a doc. Jiráka z FSV UK o vývoji českých médií po roce ..
310Kč
Bez daně: 310Kč
Bez daně: 310Kč
Celoplátěná vazba, rozměry: 24 x 31,5 cm, stran 69.
Stav výborný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Sešity, rozměry: 16 x 24 cm, stran celkem 182.
Stav velmi dobrý. Obálky jsou lehce zažloutlé, obálka dvojčísla je v dolní části natržená. Hřbety jsou v dolní části mírně natržené.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Brožované s původními obálkami, stran celkem 106 + přílohy. Rozměry: 16 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Zákazníci sk


![Prvotlače v banskobystrických knižniciach [Prvotisky v knihovnách města Banská Bystrica; staré tisky, knihy, inkunábule] Prvotlače v banskobystrických knižniciach [Prvotisky v knihovnách města Banská Bystrica; staré tisky, knihy, inkunábule]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/700091-prvotlace-v-banskobystric-16969576501-1024x1024.jpg)



![Životopisný slovník Pražské univerzity. Filozofická a Teologická fakulta 1654 - 1773 [Univerzita Karlova - biografie, osobnosti období baroka] Životopisný slovník Pražské univerzity. Filozofická a Teologická fakulta 1654 - 1773 [Univerzita Karlova - biografie, osobnosti období baroka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/700585-zivotopisny-slovnik-prazs-16975530591-1024x1024.jpg)






![Český Bibliofil 1935, sborník, VII. ročník [sborník, bibliofilie, typografie, mj. Knižní dílo Methoda Kalába, Návštěvou u Josefa Lady [Josef Lada], litografické ilustrace Václav Mašek] Český Bibliofil 1935, sborník, VII. ročník [sborník, bibliofilie, typografie, mj. Knižní dílo Methoda Kalába, Návštěvou u Josefa Lady [Josef Lada], litografické ilustrace Václav Mašek]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/701906-cesky-bibliofil-1935-sbor-16992577931-1024x1024.jpg)

