KNIHA A KNIŽNÍ KULTURA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nákladem Filosofické fakulty, Praha 1927.
Velmi slušný stav, obálka ušpiněná a odřená, kraje otřepené,vazba mírně uvolněná.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Naše kniha: Literární a bibliografický věstník. Původní brož, 4°, strany 86 - 122 (stránkováno jako ..
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Nakl. Alois Srdce, Praha 1919. Brožovaná s původní obálkou, 103 stran, rozměry: 14 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá a mírně odřená. V horním rohu je obálka s nepatrnou ztrátou. Gumováno jméno pův. majitele.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1983. Původní celoplátěná vazba se zlacením na hřbetu a přebalem, 336 stran, první vydání.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
ISBN: 978-80-907185-2-4
Nová kniha.
2 399Kč
Bez daně: 2 399Kč
Bez daně: 2 399Kč
Gremium knihkupců a nakladatelů, Praha 1940. Knížky o knihách, sv. 1. Nová celoplátěná převazba, 8°,..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Měkká vazba, 328 stran s obr. přílohami. Rozměry: 12 x 18,5 cm.
Dobrý stav, obálka je lehce odřená a v horní části u hřbetu natržená. Hřbet jev dolní části natržený. Uvnitř je stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydalo Sdružení českých umělců grafiků Hollar Praha 1940, 198 stran, poloplátěná vazba, bez přebalu. Rozměr 28x22 cm.
Pěkný stav (viz obr.).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakl. Alois Srdce, Praha 1919. Brožovaná s původní obálkou, 103 stran, rozměry: 14 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý. Před titulním listem i na něm je signaturí razítko.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Soupis československé literatury za léta 1901-1925: Inženýrství. Svaz knihkupců a nakladatelů ČSR, 1..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Poloplátěná převazba, 196 stran, rozměry: 19,5 x 27 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, na hřbetu je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář. Mírně zažloutlé stránky.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Sešit, stran 8 + 4 strany volně ložené, rozměry: 15 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Brožovaná, 196 stran. rozměry: 19 x 26 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce otřepená, hřbet je v horní části s mírnou ztrátou, nerozřezáno.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Soupis československé literatury za léta 1901-1925: Literatury ostatní. Svaz knihkupců a nakladatelů..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 11 x 20 cm, 161 stran.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Rozmluvy, Purley, 1985 (22. svazek Rozmluv). Exilové vydání! Původní brož, 169 stran, malá 8°. Pěkný..
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zákazníci sk








![Česká moderní grafika [mj. Konůpek, Josef Čapek, Emil Filla, T.F.Šimon, František Bílek, Rudolf Kremlička ad.] Česká moderní grafika [mj. Konůpek, Josef Čapek, Emil Filla, T.F.Šimon, František Bílek, Rudolf Kremlička ad.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/672078-ceska-moderni-grafika-16626659481-1024x1024.jpg)


![Nový Knihařský obzor, ročník XVI./1912 [odborný časopis o vázání knih, knižní kultuře, knihvazačství, knižní vazby] [Orgán Československého dělnictva knihařského, ozdobnického, pouzdrařského, kartonážního a příbuzných odvětví] Nový Knihařský obzor, ročník XVI./1912 [odborný časopis o vázání knih, knižní kultuře, knihvazačství, knižní vazby] [Orgán Československého dělnictva knihařského, ozdobnického, pouzdrařského, kartonážního a příbuzných odvětví]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/714818-novy-kniharsky-obzor-rocn-17138585361-1024x1024.jpg)




