KNIHA A KNIŽNÍ KULTURA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Sborník statí o kultuře českého baroka. Praha, nákladem Výboru svatojánského, 1929. Původní brož, 19..
Obálka nepatrně ušpiněna, dobrý stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Pevná vazba, rozměry: 17,5 x 24,5 cm, stran 632
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné. Razítka advokátní kanceláře
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Nakl. Čs. výtvarných umělců, Praha 1965. Edice Obolos, sv. 5. Původní brož, 8°, 17 stran.
Pěkný stav (viz foto).
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Praha 1948.
Uvnitř dobrý stav, obálka zašpiněná a odřená, kraje stránek mírně otřepené.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
Volné archy v původní obálce, rozměry: 14 x 22 cm, 129 stran.
Uvnitř velmi dobrý stav, obálka lehce odřená a ve hřbetu mírně potrhaná. Nerozřezáno.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Celoplátěná vazba se zlacením, 50 stran, vevázána původní obálka, rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Krásný stav - kniha je vložena do kartonového ochranného pouzdra.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Polopergamenová vazba, zlacená ořízka, 187 stran. + obrazová příloha, Rozměry: 16 x 23 cm.
Velmi dobrý stav, lehce odřené a mírně ušpiněné desky a hřbet
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Vydal Odeon, Praha 1967. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 161 stran.
Přebal po okrajích potrhaný. Dobrý stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Státní nakladatelství, Praha 1946. Druhé vydání.
Uvnitř dobrý stav, obálka zašpiněná a lehce odřená (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Ústřední spolek československých knihkupeckých účetních 1938, s. 37.
Dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, stran 379 + obrazová část. Rozměry: 17,5 x 24,5 cm.
Přebal mírně odřený a zašpiněný. Stav dobrý.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Původní brož. Fr. Borový, Praha, Spisy XV, 1945, 109 stran., 8°. Obálka J. Čapka. Obálka po okrajích..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Odeon, Praha 1969.
Uvnitř dobrý stav, obálka lehce odřená a zašpiněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nákladem I.L.Kobera, Praha 1865.
Slušný stav, odřené desky, hřbet poškozený, vazba rozpadlá, uvnitř dobrý stav.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Praha : Vyšehrad, 1975, 101, [3] s. : [16] s. fot. příl. ; 8°, Práce je příspěvkem k hlubšímu poznán..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Památník národního písemnictví v nakladatelství Merkur, Praha 1972. Původní brožovaná vazba, 8°, 306 stran, obr.přílohy.
Obálka mírně odřená. Velmi dobrý stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zákazníci sk






![Bibliofil, ročník X. (1933) [1x grafika Jan Konůpek, četné ilustrace] - Časopis pro pěknou knihu a její úpravu Bibliofil, ročník X. (1933) [1x grafika Jan Konůpek, četné ilustrace] - Časopis pro pěknou knihu a její úpravu](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/740829-bibliofil-rocnik-x-1933-1-17436630711-1024x1024.jpg)



![Dějiny moravských klášterních knihoven [klášterní knihovny, kláštery Brno, Rajhrad, Jihlava, Nová Říše, Znojmo, Dačice, Moravská Třebová, Mikulov; knihy, staré tisky] Dějiny moravských klášterních knihoven [klášterní knihovny, kláštery Brno, Rajhrad, Jihlava, Nová Říše, Znojmo, Dačice, Moravská Třebová, Mikulov; knihy, staré tisky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/742289-dejiny-moravskych-klaster-17453446911-1024x1024.jpg)



![Strahovská knihovna, roč. 7 (1971) [Sborník Památníku národního písemnictví; starší česká literatura; humanismus, politické satiry třicetileté války; Siard Nosecký; Dlabač a jeho dopisy; Josef Váchal, Strahovští knihovníci ad.] Strahovská knihovna, roč. 7 (1971) [Sborník Památníku národního písemnictví; starší česká literatura; humanismus, politické satiry třicetileté války; Siard Nosecký; Dlabač a jeho dopisy; Josef Váchal, Strahovští knihovníci ad.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/742396-strahovska-knihovna-roc-7-17454371411-1024x1024.jpg)