KNIHA A KNIŽNÍ KULTURA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
UK, Praha 1972. Celoplátěná vazba s přebalem - kniha je vložena do kartonového pouzdra, rozměry: 22 x 21 cm, 210 stran.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Složky jsou volně vložené do obálek, celkem 144 stran, rozměry: 16 x 24 cm.
Stav velmi dobrý. Hřbet 1. čísla je v dolní části mírně natržený.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Odborný list československých knihtiskařů. Formát 4°, 31 cm, 286 stran textu, vevázány jso..
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Praha, Ladislav Kuncíř 1930
Dobrý stav (viz foto)!
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, rozměry: 21.5 x 21 cm, stran 79 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Složky jsou volně vložené do obálek, stránkováno průběžně - stran 186, rozměry: 16,5 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Časopis pro technické a společenské zájmy knihtiskařů a příbuzných odvětví. Formát 4°, 27 cm, 1..
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
SSPE, Praha 1984. Původní brož, 8°, 23 stran. Část knižního bloku vytržena ze hřbetu, dobrý stav (vi..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Jan Štenc 1939. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 15,5 x 22 cm, stran 41 + obr. příloha
Pěkný stav, kniha je vložena do kartonového pouzdra.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydal Památník národního písemnictví, Praha 1978.
Dobrý stav (viz foto). Přebal lehce odřený.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Spolek Typografia v Praze, 1932.
Dobrý stav, obálka lehce zašpiněná, hřbet mírně natržený.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Odborný list československých knihtiskařů. Formát 4°, 31 cm, 286 stran textu, vevázány jso..
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Česká literatura v exilových nakladatelstvích 1971 - 1989. TRIZONIA, Praha, nedatováno. Původní brož..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Sešit, rozměry: 19 x 27 cm, stran 20
Stav velmi dobrý, na obálce jsou malé skvrnky, spodní roh je přehnutý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Celoplátěná vazba - obálka chybí, stran 328 + obr. příloha, rozměry: 18,5 x 25 cm.
Velmi dobrý stav. V obsahu je zatrháváno tužkou. Autorské věnování s podpisem.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Složky jsou volně vložené do obálek, stránkováno průběžně - stran 144, rozměry: 16 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, obálky jsou lehce odřené.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Zákazníci sk








![Strahovská knihovna, r. 11 (1976) [Sborník Památníku národního písemnictví; Obsah: starší česká literatura; František Palacký; Kronika trojánská, prvotisky, Žerotínové; muzeologie] Strahovská knihovna, r. 11 (1976) [Sborník Památníku národního písemnictví; Obsah: starší česká literatura; František Palacký; Kronika trojánská, prvotisky, Žerotínové; muzeologie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/698239-strahovska-knihovna-r-11--16950716211-1024x1024.jpg)



