KNIHA A KNIŽNÍ KULTURA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Ročenka Štencova nakladatelství na rok 1933. Praha : Jan Štenc. Původní brož, 94 stran s množstvím o..
Ohnutý roh obálky, jinak bezvadná
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry: 18,5 x 27 cm, stran 108
Stav velmi dobrý
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Vydal Orbis, Praha 1930 k výročnímu večeru ČSB. Pův. brož, 33 stran, 8°.
Knižní blok uvolněný. Stav dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Památník národního písemnictví v Praze, 1970.
Dobrý stav, nepatrně zašpiněná obálka (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Původní. brož., Ot. Štorch – Marien, Aventinum, Praha; překlad J. Hrdinové, „Knihy dnešku“, sv. 2., ..
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Vychází další objemná monografie Umberta Eca, která se tentokrát zabývá fenoménem seznamu. Stejně ja..
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Převazba s přebalem, rozměry: 18 x 25 cm, 243 stran textu + 202 příloh.
Dobrý stav, desky a hřbet jsou odřené. Vyřazený knihovní exemplář.
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bez daně: 149Kč
Sdružení českých umělců grafiků Hollar Praha 1940.brož, 198 stran, rozměr 29x21 cm, bohatý obrazový materiál.
Dobrý stav, obálka lehce odřená.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Památník národního písemnictví v Praze, 1971.
Dobrý stav, nepatrně odřená obálka (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha: E. K. Rosendorf 1925, celoplátěná převazba, pův. obálka vevázaná, 116 stran, 12° (10,5 x 17 cm)
obálka trochu oříznutá, vazba zevně mírně ušpiněna, celkově velmi dobrý stav
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Brožovaná s obálkou, stran 486, rozměry: 11 x 19 cm
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
24 původních ex libris a 10 stran textu je volně vloženo do kartonových desek - vše vloženo do kartonového pouzdra. Rozměry: 15 x 22 cm.
Stav pěkný.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Složky jsou svázané nití a volně vložené do obálky. Stran 11. Rozměry: 11,5 x 18 cm.
Stav velmi dobrý. Na první a druhé straně je množství podpisů: M. Majerová, J. Seifeert..
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Vydal Ot. Štorch – Marien, Praha 1929, Aventinum. Brožovaná, stran 112, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav nepříliš dobrý, obálka a hřbet lehce odřené a mírně ušpiněné, hřbet v dolní části mírně natržený. Uvolněné složky, stránky lehce zažloutlé. Chybí strany 73-88 a poslední strany.
700Kč
Bez daně: 700Kč
Bez daně: 700Kč
Celoplátěná vazba; přední strana obálky vevázána před zadní předsádku. Vydavatelstvo Družstevní práce, Praha, 1930, 224 S., 2. část, 2. vydání, 6 - 10.000, malá-8°, edice Živé knihy A, řídí M. Novotný
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Brožovaná, rozměry: 12,5 x 18,5 cm, 17 stran + obr. příloha.
Velmi dobrý stav, obálka je na okrajích lehce zažloutlá
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zákazníci sk







![Kniha - Její vznik, vývoj a rozbor [knihtisk, dějiny knihtiskařství, sazba, typografie, knihvazačství, vázání knih, písmo, tisk, vazba] (poškozeno) Kniha - Její vznik, vývoj a rozbor [knihtisk, dějiny knihtiskařství, sazba, typografie, knihvazačství, vázání knih, písmo, tisk, vazba] (poškozeno)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/683733-kniha-jeji-vznik-vyvoj-a--16763893391-1024x1024.jpg)
![Soupis rukopisů strahovské knihovny, V. [Strahovská knihovna, Strahov; rukopisy] Soupis rukopisů strahovské knihovny, V. [Strahovská knihovna, Strahov; rukopisy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/503572-soupis-rukopisu-strahovsk-14982438501-1024x1024.jpg)
![Periferie. Drama o patnácti obrazech [= Hry českého jeviště; 19] V obálce Josefa Čapka Periferie. Drama o patnácti obrazech [= Hry českého jeviště; 19] V obálce Josefa Čapka](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/143979-periferie-drama-o-patnact-15796214061-1024x1024.jpg)





