KNIHA A KNIŽNÍ KULTURA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Dva svázané ročníky časopisu. Vazba je původní, polokožená. Formát B5, 24 cm. Vydává SMK, Skupina mo..
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Nakl. Svět, Praha 2007. Původní brož; 20 x 20,5 cm; 151 stran. Dobrý stav (viz foto)!
..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Plátěná vazba se zlatou ražbou a s obálkou, 68 str. textu s 65 obr. a barevná tabulková příloha: obr. 66-200. Rozměry: 24 x 31 cm
Výborný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Sešity, rozměry: 16 x 24 cm, stran celkem 250.
Stav velmi dobrý. Obálka 1-3 čísla je lehce odřená a zažloutlá. U sponek jsou stopy po rzi.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Původní kartonová vazba, rozměry: 13,5 x 9,5 cm, nestránkováno.
Velmi dobrý stav, hřbet je lehce odřený a mírně ušpiněný.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Knihopis českých a slovenských tisků od doby nejstarší až do konce XVIII. století - díl II.: Tisky z..
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Brožovaná, 185 stran. Rozměry: 20.5 x 29 cm.
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Přehnuté složky, každý cca 8-10 stran, rozměry: 32 x 42 cm.
Stav velmi dobrý, noviny jsou lehce zažloutlé, z boku mírně otřepené a vodorovně přehnuté.
350Kč
Bez daně: 350Kč
Bez daně: 350Kč
Brožovaná s původní obálkou. Rozměry: 12 x 23 cm, cca 22 stran.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha : Národní knihovna České republiky, 2007, 121 stran, 34 cm, brožovaná.
výborný stav.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Vydal Karel Voleský, Praha 1947. Původní brož, měkká vazba, 8°, 46 stran, množství vyobrazení.
Obálka odřená a zašpiněná, knižní blok rozpadlý, stránky nerozřezány. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Státní vědecká knihovna v Plzni, 1990.
Uvnitř dobrý stav, zadní přebal mírně zašpiněný (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Ta eikonographemena cheirographa ton Monon ton Meteoron. Tomos A´. ISBN: 9789604041039, Athena Akad...
2 340Kč
Bez daně: 2 340Kč
Bez daně: 2 340Kč
Brožovaná, rozměry: 21 x 29 cm, 280 stran.
Stav velmi dobrý, hřbet je v dolní části natržený.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 16 x 24 cm.
Stav velmi dobrý. Obálka je lehce zažloutlá.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Sešit. 35 stran, rozměry: 20 x 20 cm.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk


![Skryté poklady. Čtení pro bibliofila [staré rukopisy a tisky, prvotisky, inkunábule, kodexy] Skryté poklady. Čtení pro bibliofila [staré rukopisy a tisky, prvotisky, inkunábule, kodexy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/701911-skryte-poklady-cteni-pro--16992600491-1024x1024.jpg)

![Čtvrtá ročenka Ludvíka Bradáče [Ludvík Bradáč - stati o umělcích, kteří zdobili bibliofilie: mj. Braunerová, Preissig, Brunner, Kobliha] Čtvrtá ročenka Ludvíka Bradáče [Ludvík Bradáč - stati o umělcích, kteří zdobili bibliofilie: mj. Braunerová, Preissig, Brunner, Kobliha]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/546920-ctvrta-rocenka-ludvika-br-15484039731-1024x1024.jpg)
![Knihopis českých a slovenských tisků II - část VII (seš.188-197)(vyd. r. 1957) [soupis starých českých knih] Knihopis českých a slovenských tisků II - část VII (seš.188-197)(vyd. r. 1957) [soupis starých českých knih]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_368275_1-1024x1024.jpg)









