KNIHA A KNIŽNÍ KULTURA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Papír ve zdobném kreslení
Aug. Bartoš
Převazba, rozměry: 16,5 x 22,5 cm, 107 stran s čb. i barevnými přílohami.
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Daniel Adam z Veleslavína (Odkazy pokrokových osobností naší minulosti)
Milan Kopecký
Svobodné slovo, Praha 1962. Původní celoplátěná vazba s přebalem, vydání první, rozměry: 14 x 21 cm, 178 stran.
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Ročenka Štencova nakladatelství na rok 1933
Brožovaná, rozměry: 12 x 19 cm, stran 94 - včetně vyobrazení.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná. Hřbet je v horní i dolní části natržený s mírnou ztrátou. Knižní blok je uvolněný z obálky, jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zora - měsíčník našich děvčat
Dvojlist. Rozměry: 14,5 x 23 cm.
Stav výborný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Česká literární nakladatelství 1949 - 1989
Michal Přibáň a kol.
Academia, Praha 2014. Původní vazba; 16 × 23,9 cm; 651 stran. Perfektní stav nová kniha Slovníkov..
 
350Kč
Bez daně: 350Kč
Jindřich Štyrský - MONOGRAFIE  Karel Srp, Lenka Bydžovská
Karel Srp, Lenka Bydžovská avantgarda Argo
Jindřich Štyrský (monografie) Nakladatel: Argo ISBN: 978-80-7203-952-4, EAN: 9788072039524 Formát..
Perfektní stav, nová kniha.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Aventinský magazin, prosinec, svazek 6/1930
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 18 x 24,5 cm. 83 stran - v textu je množství fotografií.
Stav velmi dobrý, obálka i hřbet jsou lehce odřené, hřbet je v horní části natržený, mírně zažloutlé stránky
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Pasionál Abatyše Kunhuty
Matějček, Ant.
Pevná vazba, 18 str. textu a 66 tabulek s mnoha reprodukcemi. Praha, Jan Štenc, 1922.
Desky mírně odřené. Stav dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Výroční zpráva Národní knihovny 1994
kolektiv autorů
Národní knihovna České republiky, Praha 1995.
Dobrý stav, lehce odřená obálka.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Ročenka Štencova grafického kabinetu, 1917 [Z obsahu: Tvorba nakladatelství Štenc - knižní úprava, typografie, ilustrace, krásná kniha]
kolektiv autorů
Původní pevná vazba, 145 stran s množstvím reprodukcí + katalog, rozměry: 15 x 20 cm.
Dobrý stav, desky jsou ušpiněné, hřbet ušpiněná a potrhaný se ztrátou.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Documenta Pragensia X/1 a X/2/1990 (2 svazky) - sborník studií o dějinách knihtisku a vydávání knih v Praze [knihtisk, knihy, tisk, tiskaři, obchod s knihami, vydávání knih, knihkupci, knihovny, antikvariát apod.]
Václav Ledvinka, Pešek, Jiří Kořalka, Ivan Hlaváček, Zdeňka
Archiv hl. města Prahy 1990. Brožované. Stran celkem 536. Rozměry: 14,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Slovanská knihověda II.(1932), 1.-4.
Jan Emler a kol.
Brožovaná, rozměry: 22 x 27cm. Stran 82.
Velmi dobrý stav, obálka je z boku otřepená.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Knihopis českých a slovenských tisků II - část IV (seš.95-109)(vyd. r. 1948) [soupis starých českých knih]
Zdeněk Tobolka
Státní tiskárna, Praha 1948.
Dobrý stav, obálka lehce zašpiněná a odřená. Kraje stránek lehce otřepené.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Panorama - kulturní zpravodaj XI., 1933 (časopis, kultura, Družstevní práce, mj. K. Čapek - Poslední dnové lidstva, J. Čapek - O ilustrování dětských knížek; V. V. Štech - Čeští impresionisté; ilustrace Čapek, Bidlo, Kremlička, Toyen, Štyrský, Sudek)
L.Sutnar * B.M.Klika* P.Křička
Praha 1933, Družstevní práce. 164 a 76 stran, s bohatou fotografickou přílohou, fotografiemi Josefa Sudka. Celoplátěná vazba. Rozměr 17x24 cm.
Uvnitř dobrý stav, desky zašpiněné a odřené (viz. foto).
299Kč
Bez daně: 299Kč
 
Valentinská © 2021