KNIHA A KNIŽNÍ KULTURA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Knižní značky Zdenky Braunerové
Zdenka Braunerová; Miloslav Novotný
Vydal Karel Janout, Kladno 1938.
Velmi dobrý stav. Částečně nerozřezáno.
3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Ročenka Štencova grafického kabinetu, 1919 [Z obsahu: Tvorba nakladatelství Štenc, mj. A. Matějček - Tiepolo jako grafik, Kupkova ilustrační grafika]
kolektiv autorů
Vydal Jan Štenc, Praha 1919. Původní brož, 134 stran s množstvím reprodukcí, 8°.  ..
Obálka lehce zašpiněná (viz foto), dobrý stav!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bibliofil, ročník IX. (1932) - obsahuje ilustrace a grafické přílohy (Časopis pro pěknou knihu a její úpravu)
Bedřich Beneš Buchlovan
Polopergamenová, rozměry: 15,5 x 23 cm, 231 stran.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněné desky a hřbet
900Kč
Bez daně: 900Kč
Ročenka Štencova nakladatelství na rok 1930 [Z obsahu: Tvorba nakladatelství Štenc - knižní úprava, typografie, ilustrace, krásná kniha]
Praha : Jan Štenc, 1930, 125s. : [XII] obr. příl. ; menší 8°, pův. brož, podlepený hřbet, rozlepuje ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bibliografie města Poličky (Polička)
Vladislav Dokoupil
Brožovaná, stran 149, rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Výborný stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bezedný rok (obálka Josef Čapek)
Neumann, S. K.; obálka: J. Čapek
Původní brož. Fr. Borový, Praha, Spisy XV, 1945, 109 stran., 8°. Obálka J. Čapka. Obálka po okrajích..
 
90Kč
Bez daně: 90Kč
Světová literatura 1969/2, roč.14 (soupis)
Ludmila Dušková (red.)
Odeon, Praha 1969.
Velmi slušný stav, obálka odřená a zašpiněná, hřbet natržený, uvnitř dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Knížka o knížkách ovšem staropražských [Obsah: povídky z historie, pražská nakladatelství a klášterní knihovny v historii]
Antonín Novotný
Složky volně vloženy do obálky, 163 stran. Rozměry: 11 x 17 cm.
Stav dobrý, obálka ne hřbetu lehce potrhaná.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Ročenka Štencova nakladatelství na rok 1933 (umění, historie, mj. E. Delacroix - O uměleckých kritikách; Z. Wirth - Krása Prahy; V. Hollar a P. Pontius; Náhodný model J. Mánesa)
kolektiv autorů
Ročenka Štencova nakladatelství na rok 1933. Praha : Jan Štenc. Původní brož, 94 stran s množstvím o..
Ohnutý roh obálky, jinak bezvadná
80Kč
Bez daně: 80Kč
Strahovská knihovna (Sborník Památníku národního písemnictví, ročník 18-19) [starší česká literatura, dějiny knihoven, pašije, staré tisky, knihověda, knihopisné příspěvky, staré tisky]
Petr Voit, Jan Martínek, Josef Hejnic, Oldřich Kašpar, Jaros
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 17,5 x 24,5 cm, stran 303, 32 stran obr. přílohy+ Slovník.
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Člowěk a knihy (Člověk a knihy)
J. Gabriel
Měkká vazba, rozměry: 11,5 x 17 cm, 12 stran.
Velmi dobrý stav, obálka je mírně ušpiněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Aukce grafiky 16.-19. století (aukční katalog)
Art Mozaika, 2018.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Světlo (Obálka Josef Čapek)
Duhamel, Georges, obálka: Josef Čapek
Původní. brož., Ot. Štorch – Marien, Aventinum, Praha; překlad J. Hrdinové, „Knihy dnešku“, sv. 2., ..
 
900Kč
Bez daně: 900Kč
Dějiny veřejných půjčoven knih v Čechách do r. 1848 (knihovny)
Josef Volf
Brožovaná, rozměry: 18,5 x 25,5 cm, stran 64
Stav velmi dobrý
360Kč
Bez daně: 360Kč
 
Valentinská © 2021