KNIHA A KNIŽNÍ KULTURA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kmen, Praha 1935. Měkká vazba, 328 stran s obr. přílohami. Rozměry: 12 x 18,5 cm.
Dobrý stav, obálka je lehce odřená a lehce ušpiněná. Hřbet je lehce odřený, mírně ušpiněný a je na něm název knihy napsaný propiskou. Přední desky se lehce uvolňují od vazby, jinak je uvnitř stav velm
380Kč
Bez daně: 380Kč
Bez daně: 380Kč
Složky jsou volně vložené do obálky, stran 14, rozměry: 16 x 24 cm.
Stav velmi dobrý. Stránky jsou lehce zažloutlé.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Kruh, Hradec Králové 1973. Původní brož, 8°, 355 stran.
Velmi dobrý stav
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Celoplátěná vazba se zlacením, rozměry: 15 x 23 cm, 612 stran se 114 vyobrazeními.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, vyřazený knihovní exemplář.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydal: Jan Kanzelsberger, 1999
V dobrém stavu. Místo stran 469 až 476 jsou chybné vevázané strany 113 až 128.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydala Družstevní práce Praha. S fotografiemi Josefa Sudka. Převazba. Rozměry: 18 x 24 cm. Stránkováno průběžně.
Stav velmi dobrý.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Bez daně: 650Kč
Bibliografie krásné české literatury vydané v exilu (únor 1948 - květen 1967). Separátní otisk z čtv..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Měkká vazba s obálkou, rozměry: 23,5 x 30,5 cm, 99 stran s řadou reprodukcí.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce otřepená.
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Edice: Učebnice odborných škol
Vydalo: Státní pedagogické nakl., Praha 1954
87 stran
..
Dobrý stav, otřepená obálka.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
ISBN: 978-80-907185-2-4
Nová kniha.
2 399Kč
Bez daně: 2 399Kč
Bez daně: 2 399Kč
... knihovna. Praha, 1948. Původní brož, 8°, 42 stran + obr. přílohy. Velmi dobrý stav (viz foto).
..
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Sešit, rozměry: 23,5 x 31 cm, stran cca 20.
Velmi dobrý stav, pouze obálka je zašpiněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Celoplátěná vazba, rozměry: 24 x 31,5 cm, stran 69.
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce ušpiněné.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Brožované s původními obálkami, celkem 268 stran, rozměry: 15 x 23,5 cm.
Stav slušný, obálka 1. čísla je utržená od hřbetu a s velkou ztrátou, ostatní čísla mají obálky utrhané od hřbetů, ale pouze zažloutlé. Zadní obálka 10 čísla je také se ztrátou.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
...československých polygrafů. Vydaný u příležitosti výstavy vývoj české knihy 1468-1955. Vydal Odbo..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství Ladislav Horáček - Paseka v Praze a Litomyšli 2005. Vydání druhé. Původní pevná vazba, 8°, 256 stran.
Pěkný stav (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Zákazníci sk



![Staré královéhradecké tisky [soupis starých tisků vydaných ve městě Hradec Králové] Staré královéhradecké tisky [soupis starých tisků vydaných ve městě Hradec Králové]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_384942_1-1024x1024.jpg)
![Československé knihovnictví. O knihách a knihovnách [Z obsahu: dějiny knihoven, knihovny, historie, vývoj knihy ad.] Československé knihovnictví. O knihách a knihovnách [Z obsahu: dějiny knihoven, knihovny, historie, vývoj knihy ad.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/709270-ceskoslovenske-knihovnict-17075166061-1024x1024.jpg)
![Paměti a osudy. Knihkupecké vzpomínky na léta 1871-1884 [Obsah: vzpomínky knihkupce na nakladatele a nakladatelství: mj. Alois Srdce, Josef R. Vilímek, Alois Hynek, Neubert, Jan Otto; polygrafie] Paměti a osudy. Knihkupecké vzpomínky na léta 1871-1884 [Obsah: vzpomínky knihkupce na nakladatele a nakladatelství: mj. Alois Srdce, Josef R. Vilímek, Alois Hynek, Neubert, Jan Otto; polygrafie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/4.2.2013-59-1024x1024.jpg)



![Nauka o písmu [písmo, učebnice písma, knižní typografie, historie písma] Nauka o písmu [písmo, učebnice písma, knižní typografie, historie písma]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2021-11-12-16-51-10-01-1024x1024.jpg)



![Český Bibliofil 1935, sborník, VII. ročník [sborník, bibliofilie, typografie, mj. Knižní dílo Methoda Kalába, Návštěvou u Josefa Lady [Josef Lada], litografické ilustrace Václav Mašek] Český Bibliofil 1935, sborník, VII. ročník [sborník, bibliofilie, typografie, mj. Knižní dílo Methoda Kalába, Návštěvou u Josefa Lady [Josef Lada], litografické ilustrace Václav Mašek]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/658067-cesky-bibliofil-1935-sbor-16484696941-1024x1024.jpg)


