KNIHA A KNIŽNÍ KULTURA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Bibliografický soupis SNKLU 1963-1964 (literární věda, nakladatelství, bibliografie)
Zdeňka Broukalová * Saša Mouchová (eds.)
Neprodejný tisk. SNKLU, Praha, 1966. Původní celoplátěná vazba bez přebalu, formát: 11 x 20 cm, 235 ..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Knižní úprava a řemeslná sazba v knihtisku
Rudolf Hála
Měkká vazba, rozměry: 14 x 20 cm stran 37
Stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Strahovská knihovna, r. 12-13 (1977-1978)
Sborník Památníku národního písemnictví
Vydal Památník národního písemnictví, Praha 1977.
Uvnitř dobrý stav, přebal mírně odřený a ve hřbetě natržený (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bibliofil, ročník XIV., číslo 1.-10/1937. Časopis pro pěknou knihu a její úpravu
Bedřich Beneš Buchlovan
Složky jsou volně vložené do obálek, stránkováno průběžně - stran 183, rozměry: 16 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
950Kč
Bez daně: 950Kč
Josef Šíma: Knižní grafika a kresby
UPM, 1985.
Dobrý stav, lehce zašpiněná obálka (viz foto).
180Kč
Bez daně: 180Kč
Karel Svolinský (1896 - 1986) [monografie, český malíř, grafik, ilustrátor - malba, obrazy, grafiky, ilustrace]
Roman Musil, Eduard Burget
Vydáno k výstavě v Národní galerii v Praze (2001/2002). Nadace Karla Svolinského, Praha 2001. Původn..
 
499Kč
Bez daně: 499Kč
Inkunábuly so slovenskými vzťahmi (prvotisky, slovenské inkunábule, Slovensko)
Imrich Kotvan
Pův. celoplátěná vazba - přebal chybí, rozměry: 18 x 25 cm, 96 str. textu + 76 str. obrazová příloha.
Velmi dobrý stavu.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Karel Svolinský a kniha - Soupis knižního díla Karla Svolinského
V. Thiele (uspořádal)
Jako 1. svazek edice Soupisy a katalogy Památníku národního písemnictví, vydal PNP, Praha 1968. Původní brož s přebalem, 267 stran.
Přebal mírně odřený a po okrajích natržený. Stav dobrý.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Do třetího a čtvrtého pokolení, II. díl (obálka Ladislav Sutnar)
Jan Herben
Stran 666. Celoplátěná vazba s původní obálkou, rozměry: 14 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně otřepená.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Sonatina. K pětistému výročí vynálezu umění knihtiskařského 1440-1940 (Bibliofilie; podpis B. Beneš Buchlovan; ilustrace Cyril Bouda)
Bedřich Beneš Buchlovan - podpis!
Soukromý tisk Josefa Hrachoviny. Praha 1939. S kresbou Cyrila Boudy! Volné archy v původní obálce, 8..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Seznam knih nakladatelství Julius Albert 1938
Sešit, rozměry: 13 x 20 cm, stran 32.
Stav velmi dobrý
90Kč
Bez daně: 90Kč
Katalog prvotisků jihočeských knihoven [prvotisky, inkunábule, staré tisky, knihy, knihovny]
Mirko Riedl
Vydalo SPN, Praha 1974. 1. vyd.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
249Kč
Bez daně: 249Kč
Časopis československých knihovníků, ročník V./1926, číslo 1.-10. (komplet)
Bohuslav Koutník (red.)
Sešity, rozměry: 16 x 24 cm, stran celkem204.
Stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Ladislav Sutnar: Design in Action Praha-New York (ENGLISH VERSION)
anglická verze IN ENGLISH // typografie // Sutnar
Nakladatel: Argo Formát: 392 stran, 22 x 30cm, text anglicky, vázaná vazba Rok vydání: 2003
Výborný stav , nová kniha.
1 400Kč
Bez daně: 1 400Kč
Knihtisk a kniha v českých zemích od husitství do Bílé hory
Josef Polišenský a kol.
Původní celoplátěná vazba - přebal chybí, rozměry: 17,5 x 24,5 cm, 260 stran, 12 příloh. Vydání první.
Stav velmi dobrý. Na přídeští je nalepeno ex libris.
199Kč
Bez daně: 199Kč
 
Valentinská © 2021