KNIHA A KNIŽNÍ KULTURA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožované s původními obálkami, celkem 268 stran, rozměry: 15 x 23,5 cm.
Stav slušný, obálka 1. čísla je utržená od hřbetu a s velkou ztrátou, ostatní čísla mají obálky utrhané od hřbetů, ale pouze zažloutlé. Zadní obálka 10 čísla je také se ztrátou.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
...československých polygrafů. Vydaný u příležitosti výstavy vývoj české knihy 1468-1955. Vydal Odbo..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství Ladislav Horáček - Paseka v Praze a Litomyšli 2005. Vydání druhé. Původní pevná vazba, 8°, 256 stran.
Pěkný stav (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydal Obelisk, Praha 1971. Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, 76 stran textu a 72 stran obrazových příloh.
Velmi dobrý stav, lehce odřená obálka i hřbet, hřbet je v horní i dolní části natržený. Některé složky jsou uvolněné.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 17 x 23 cm. 80 stran - v textu je množství fotografií.
Stav velmi slušný, zadní část obálky a hřbet chybí. Obálka je počmáraná tužkou. Uvnitř je stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
...osvobození sovětskou armádou. Pro potřeby polygrafických učňů. Závěrečné učňovské zkoušky 1965. P..
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Nakl. Alois Srdce, Praha 1919. Brožovaná s původní obálkou, 103 stran, rozměry: 14 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá a mírně odřená. V zadní části nerozřezáno.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2002. Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 478 stran, první vydání.
velmi dobrý stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Brožovaná s původní obálkou - sešitá kovovými sponkami, rozměry: 12 x 18 cm, 106 stran.
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná, hřbet je v horní i dolní části natržený.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Stanislav Minařík, Smíchov 1919. Původní brož, 8°, 120 stran. Velmi dobrý stav (viz foto)!
..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 12x19 cm, 400 stran.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Převazba - původní obálka je vevázána, rozměry: 12,5 x 18 cm, stran 224.
Velmi dobrý stav. Na přídeští je nalepeno ex libris. Autorské věnování s podpisem.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 123. Rozměry: 13 x 19 cm.
Stav velmi slušný, obálka je odřená a v dolní části natržená, hřbet je potrhaný se ztrátou, přední část obálky je utržená od hřbetu.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Soupis československé literatury za léta 1901-1925: Hudba, divadelní umění. Svaz knihkupců a naklada..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Poloplátěná převazba, 196 stran, rozměry: 19,5 x 27 cm.
Stav velmi dobrý. V zadní části desek je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Sešit, stran 5-14, rozměry: 15 x 21,5 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zákazníci sk












![Stručné dějiny knihtisku. Objevy dneška [knihtisk, historie, tisk knih, Gutenberg apod.] + podpis Marie Černá Stručné dějiny knihtisku. Objevy dneška [knihtisk, historie, tisk knih, Gutenberg apod.] + podpis Marie Černá](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/670922-strucne-dejiny-knihtisku--16620209741-1024x1024.jpg)


![Nový Knihařský obzor, ročník XVI./1912 [odborný časopis o vázání knih, knižní kultuře, knihvazačství, knižní vazby] [Orgán Československého dělnictva knihařského, ozdobnického, pouzdrařského, kartonážního a příbuzných odvětví] Nový Knihařský obzor, ročník XVI./1912 [odborný časopis o vázání knih, knižní kultuře, knihvazačství, knižní vazby] [Orgán Československého dělnictva knihařského, ozdobnického, pouzdrařského, kartonážního a příbuzných odvětví]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/714817-novy-kniharsky-obzor-rocn-17138583951-1024x1024.jpg)
