KNIHA A KNIŽNÍ KULTURA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná, rozměry: 15,5 x 21 cm, 207 stran + obr. příloha.
Dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná a mírně otřepená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
vydal Kroužek bibliofilů a přátel grafiky, Plzeň 1928 (příležitostný tisk k zájezdu členů SČB do Plzně). Kartonová vazba, rozměry: 14,5 x 20 cm, 14 stran.
Pěkný stav.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Naše vojsko, Praha 2008.
Velmi dobrý stav, obálka mírně zašpiněná (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Celoplátěná vazba s obálkou; Vydavatelstvo Družstevní práce, Praha, 1935, 280 str., malá-8°, edice Ž..
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Vydal Odeon, Praha, 1975. Vydání první, stran 238 - včetně vyobrazení. Rozměry: 24 x 31 cm. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Národní galerie v Praze, 1997. Brožovaná, rozměry: 22,5 x 28 cm, 112 stran s množstvím reprodukcí!
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo Nakl. československých výtvarných umělců, Praha 1961.
Velmi slušný stav, přebal potrhaný, zašpiněný a odřený, jinak uvnitř dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydal Čin, Praha 1928. Původní brožovaná, 300 stran, rozměry: 15 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet lehce otřepené a mírně ušpiněné, nerozřezáno.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Celoplátěná nakladatelská vazba s původní obálkou. Vydavatelstvo Družstevní práce, Praha, 1936, 356 S., malá-8°, edice Živé knihy A, řídí P. Křička, sv. 87., roč. X., sv. 4. Překlad I. Olbracht. Obálk
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Vydalo Gremium knihkupců a nakladatelů, Praha 1940. Brožovaná, rozměry: 15 x 22 cm, 132 stran.
Dobrý stav, obálka je ušpiněná, téměř utržená od hřbetu a v horní části se ztrátou. Uvnitř je stav velmi dobrý, nerozřezáno
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo Státní nakladatelství dětské knihy v Praze 1966. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 20x11 cm, 650 stran.
Přebal lehce zažloutlý a zašpiněný (viz foto), dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Měkká vazba, stran 142, rozměry: 16,5 x 24 cm.
Velmi dobrý stav.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Vydal Čin, Praha 1928. Původní brožovaná, 300 stran, rozměry: 15 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, některé složky uvolněné, okraje stránek zažloutlé.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Nakladatelská brož. Praha, Státní nakladatelství, 1930, 337 S., 4°. Knihu upravil L. Sutnar.
..
Obálka na hřbetu nepatrně ušpiněna. Nepatrná část obálky je utržená. Jinak velmi pěkný stav.
3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Pevná vazba, 352 str. s mnoha reprodukcemi, rozměry: 16 x 22 cm
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Památník národního písemnictví, Praha 1967. Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stran 277 + volně ložené přílohy.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zákazníci sk





![Pasionál Přemyslovny Kunhuty [Pasionál abatyše Kunhuty; středověká knižní malba v Čechách, iluminace středověkého rukopisu; středověk] Pasionál Přemyslovny Kunhuty [Pasionál abatyše Kunhuty; středověká knižní malba v Čechách, iluminace středověkého rukopisu; středověk]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/682951-pasional-premyslovny-kunh-16754179881-1024x1024.jpg)









![Ilustrace [Obsah: knižní ilustrace ve světové literatuře, mj. Gustave Doré, Felicien Rops aj.; edice Štencovy knihy o umění; Štenc 1931] Ilustrace [Obsah: knižní ilustrace ve světové literatuře, mj. Gustave Doré, Felicien Rops aj.; edice Štencovy knihy o umění; Štenc 1931]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/752045-ilustrace-obsah-knizni-il-17585243601-1024x1024.jpg)
![Strahovská knihovna, ročník 2 - 1967 (Sborník Památníku národního písemnictví)[Obsah: strahovské zlomky, starší česká literatura, staré tisky, humanismus, Casanova - Třináct posledních let Jakuba Casanovy v Duchcově] Strahovská knihovna, ročník 2 - 1967 (Sborník Památníku národního písemnictví)[Obsah: strahovské zlomky, starší česká literatura, staré tisky, humanismus, Casanova - Třináct posledních let Jakuba Casanovy v Duchcově]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/691129-strahovska-knihovna-sborn-16848197841-1024x1024.jpg)