KNIHA A KNIŽNÍ KULTURA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Knihovna Národního muzea. Národní muzeum, Praha (Průvodce)
kolektiv autorů
Brožovaná, rozměry: 22 x 22 cm, stran 94
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Čtvrtá ročenka Ludvíka Bradáče [Ludvík Bradáč - stati o umělcích, kteří zdobili bibliofilie: mj. Braunerová, Preissig, Brunner, Kobliha]
Ludvík Bradáč, J. Krecar, J. M. Augusta
Původní kartonová vazba; 13,5 x 9,5 cm; nestránkováno.
Velmi dobrý stav (viz foto)!
800Kč
Bez daně: 800Kč
Knihopis českých a slovenských tisků, díl II. - část II. (Písmena B-Č, číslo 918-1808. Tisky z let 1501-1800) [soupis starých českých knih]
Zdeněk Tobolka
Státní tiskárna, Praha 1950. Brožovaná, rozměry: 23 x 33,5 cm, strany 209-438
Velmi dobrý stav, lehce otřepená a v dolní části natržená obálka. Nerozřezáno
399Kč
Bez daně: 399Kč
Ráj ve stínu mečů (obálka Josef Čapek)
Henry De Montherlant
Brožovaná s původní obálkou, stran 104 stran, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Cyril Bouda a kniha. Výstava knižní tvorby
Josef Javůrek (sestavil)
Sešit, stran 19, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Josef Čapek a kniha (obálka Josef Čapek) (album osmi ukázek Čapkových obálek z roku 1950)
Josef Čapek
Původní brožovaná. Rozměry: 13 x 19 cm, nestránkováno.
Velmi dobrý stav.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Láďa Novák - Ex Libris
Václav Rytíř
Brožovaná, rozměry: 13 x 17 cm, 45 stran textu s obr. a 11 tabulek s obr. Frontispic.
Stav velmi dobrý, nerozřezáno.
300Kč
Bez daně: 300Kč
České iluminované rukopisy 13.-16. století [knižní malba středověku a renesance]
Josef Krása
Vydal Odeon, Praha 1990. Původní celoplátěná zlacená vazba s obálkou, rozměry: 23 x 30 cm. Vydání první, 455 stran s množstvím obrazových příloh.
Stav velmi dobrý.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bibliografie novin a časopisů na Moravě a ve Slezsku v letech 1918-1945 (Morava)
Jaromír Kubíček
Celoplátěná vazba, stran 444, rozměry: 17,5 x 24,5 cm.
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
M. Jan Hus
V. Flajšhans
Převazba, rozměry: 11,5 x 17,5 cm, stran 405. + obr. přílohy.
Stav velmi dobrý, stránky jsou lehce zažloutlé.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Dvanáct knih, které změnily svět (Kulturní dějiny, literatura, mj. Isaac Newton, Magna Charta, Pravidla fotbalové asociace, Charles Darwin, Obhajoba ženských práv)
Melvyn Bragg
Mladá fronta, Praha 2011. Původní vazba, rozměry: 14 x 21 cm, vydání první, 335 stran.
Pěkný stav.
45Kč
Bez daně: 45Kč
London - Praha. City - město. Katalog k výstavě (výstavní katalog; Studio Najbrt)
Zuzana Lednická, Aleš Najbrt
Designově velmi zajímavý, extravagantní katalog ke stejnojmenné výstavě, která probíhala v říjnu a l..
Pěkný stav!
199Kč
Bez daně: 199Kč
Kniha a národ (1879-1939)
Brožovaná, rozměry: 22 x 29,5 cm, stran 222 - obrázky v textu.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá.
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021