KNIHA A KNIŽNÍ KULTURA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Mladá fronta, Praha 2011. Původní vazba, rozměry: 14 x 21 cm, 335 stran.
Pěkný stav (viz foto)!
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
ISBN: 978-80-7437-014-4, EAN: 9788074370144
Nová
1 390Kč
Bez daně: 1 390Kč
Bez daně: 1 390Kč
Státní tiskárna, Praha 1949. Brožovaná, průběžné stránkování, strany 17-255. Rozměry: 23 x 34 cm
Velmi dobrý stav.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 104 stran, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Brožovaná, stran cca 56, rozměry: 15,5 x 23 cm.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Původní brožovaná. Rozměry: 13 x 19 cm, nestránkováno.
Velmi dobrý stav. Brož volně vložená do desek.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Původní brož, 381 stran s velkým množstvím obrazového materiálu!
Hřbet mírně natržený. Dobrý stav (viz foto).
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Vydal Orbis, Praha 1953. Původní poloplátěná vazba s přebalem, 156 stran, rozměry: 15,5 x 21 cm
Velmi dobrý stav, přebal je lehce odřený, podpis pův. majitele
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Celoplátěná vazba, stran 444, rozměry: 17,5 x 24,5 cm.
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Walter de Gruyter & Co., Berlin 1960.
Velmi slušný stav, přebal zašpiněný, natržený a odřený. Uvnitř dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Praha, Jan Fromek 1928
21 600Kč
Bez daně: 21 600Kč
Bez daně: 21 600Kč
Brožovaná, rozměry: 13 x 17 cm, 45 stran textu s obr. a 11 tabulek s obr. Frontispic.
Stav velmi dobrý, hřbet je v horní i dolní části nepatrně natržený. Některé složky jsou uvolněné, nerozřezáno.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Krásná celokožená vazba, rozměry: 16 x 24 cm, 172 stran na ručním papíře
Velmi dobrý stav.
2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Bez daně: 2 400Kč
Brožovaná, rozměry: 22 x 29,5 cm, stran 222 - obrázky v textu.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Svaz knihkupcův a nakladatelů ČSR, Praha 1931.
Slušný stav, hřbet poškozený(viz foto), desky odřené a zašpiněné. Uvnitř dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
SPN, Praha 1974. Vydání první.
Stav uvnitř dobrý, přebal lehce odřený.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Zákazníci sk



![Knihopis českých a slovenských tisků II - část V. (seš.110-124)(vyd. r. 1949) [soupis starých českých knih] Knihopis českých a slovenských tisků II - část V. (seš.110-124)(vyd. r. 1949) [soupis starých českých knih]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/731086-knihopis-ceskych-a-sloven-17331530471-1024x1024.jpg)










![Katalog prvotisků jihočeských knihoven [prvotisky, inkunábule, staré tisky, knihy, knihovny] Katalog prvotisků jihočeských knihoven [prvotisky, inkunábule, staré tisky, knihy, knihovny]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/478464-katalog-prvotisku-jihoces-14756805891-1024x1024.jpg)