KNIHA A KNIŽNÍ KULTURA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná, rozměry: 13 x 20 cm, 43 stran.
Velmi dobrý stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
V komisi nakl. J.Otto v Praze. Nedatováno.
Velmi dobrý stav(viz foto).
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Vydal Rudolf Kmoch, Praha 1940. Původní poloplátěná vazba, 57 stran s kresbami O. Mrkvičky, malá 8°...
Dobrý stav, desky lehce zašpiněné (viz foto).
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Památník národního písemnictví, Praha 1982.
Stav pěkný (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Odeon, Praha 1969.
Velmi slušný stav, obálka odřená a zašpiněná, vazba uvolněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Památník národního písemnictví, Praha 1982.
Uvnitř dobrý stav, přebal zašpiněný (viz foto).
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Časová studie. St. Kočí, Brno 1921. Původní brož, 8°, 21 stran. Volný hřbet, na okrajích nepatrně po..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Památník národního písemnictví v nakladatelství Orbis, Praha 1967. Původní brož, měkká vazba, rozměry: 17 x 24 cm, stran 280, 24 stran obrazové přílohy, první vydání.
Obálka mírně odřená. Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1987. Vydání první, stran 557, 4° s četnými ilustracemi a fotografiemi v textu. Nakladatelská, celopl. vazba s původní obálkou.
Velmi dobrý stav, jen přebal mírně zašpiněný.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Neprodejný tisk. Odeon, Praha, 1983. Původní celoplátěná vazba s přebalem, formát: 11 x 20 cm, 515 s..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Praha, Zdeněk Primus 1996. ISBN 10: 8023805487 (v knize neuvedeno)
Velmi dobrý stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Vydal Jan Štenc, Praha 1919. Původní brož, 134 stran s množstvím reprodukcí. Pěkný stav (viz foto)!
..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry: 18,5 x 27 cm, stran 108
Stav velmi dobrý
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Odeon, Praha 1970.
Velmi slušný stav, obálka odřená, natržená a zašpiněná, kraje obálky otřepené, uvnitř dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Naše vojsko, Praha 1996.
Výborný stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Celoplátěná převazba.Čin, Praha; „Proud“, sv. 52, 1933, 191 S.,malá-8°. Přední strana obálky od J. Č..
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Zákazníci sk

![Knihy ze Štencova nakladatelství (1928) [Štenc, ediční plán] Knihy ze Štencova nakladatelství (1928) [Štenc, ediční plán]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/586609-knihy-ze-stencova-naklada-16074221921-1024x1024.jpg)

![Strahovská knihovna, r. 16-17 (1981-1982) [Sborník Památníku národního písemnictví; Obsahuje studie o: hrabě Špork, české středověké legendy, Goethe, Hilarius Litoměřický; starší česká literatura] Strahovská knihovna, r. 16-17 (1981-1982) [Sborník Památníku národního písemnictví; Obsahuje studie o: hrabě Špork, české středověké legendy, Goethe, Hilarius Litoměřický; starší česká literatura]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/742286-strahovska-knihovna-r-16--17453438611-1024x1024.jpg)



![Strahovská knihovna, ročník 2 - 1967 (Sborník Památníku národního písemnictví)[Obsah: strahovské zlomky, starší česká literatura, staré tisky, humanismus, Casanova - Třináct posledních let Jakuba Casanovy v Duchcově] Strahovská knihovna, ročník 2 - 1967 (Sborník Památníku národního písemnictví)[Obsah: strahovské zlomky, starší česká literatura, staré tisky, humanismus, Casanova - Třináct posledních let Jakuba Casanovy v Duchcově]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/742395-strahovska-knihovna-rocni-17454366641-1024x1024.jpg)
![Kultura českého středověku [raný, vrcholný a pozdní středověk, Velká Morava, Přemyslovci, Český stát, České země a Evropa, evropská kultura za vlády Otonů, románské a gotické umění, malba, architektura, sochařství, literatura, Lucemburkové, husitství] Hol Kultura českého středověku [raný, vrcholný a pozdní středověk, Velká Morava, Přemyslovci, Český stát, České země a Evropa, evropská kultura za vlády Otonů, románské a gotické umění, malba, architektura, sochařství, literatura, Lucemburkové, husitství] Hol](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/681806-kultura-ceskeho-stredovek-16739939511-1024x1024.jpg)

![Ročenka Štencova grafického kabinetu, 1919 [Z obsahu: Tvorba nakladatelství Štenc - knižní úprava, typografie, ilustrace, krásná kniha] Ročenka Štencova grafického kabinetu, 1919 [Z obsahu: Tvorba nakladatelství Štenc - knižní úprava, typografie, ilustrace, krásná kniha]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_143836_1-1024x1024.jpg)



![Adolf čeká na smrt (edice: Proud, sv. 52) [román; obálka Josef Čapek] Adolf čeká na smrt (edice: Proud, sv. 52) [román; obálka Josef Čapek]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_143953_1-1024x1024.jpg)