KNIHA A KNIŽNÍ KULTURA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal Karel Janout, Kladno 1938.
Velmi dobrý stav. Částečně nerozřezáno.
3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Vydal Jan Štenc, Praha 1919. Původní brož, 134 stran s množstvím reprodukcí, 8°.
..
Obálka lehce zašpiněná (viz foto), dobrý stav!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Polopergamenová, rozměry: 15,5 x 23 cm, 231 stran.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněné desky a hřbet
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Památník národního písemnictví, vydáno roku Praha 1972.
Dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha : Jan Štenc, 1930, 125s. : [XII] obr. příl. ; menší 8°, pův. brož, podlepený hřbet, rozlepuje ..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, stran 149, rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Výborný stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Původní brož. Fr. Borový, Praha, Spisy XV, 1945, 109 stran., 8°. Obálka J. Čapka. Obálka po okrajích..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Odeon, Praha 1969.
Velmi slušný stav, obálka odřená a zašpiněná, hřbet natržený, uvnitř dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Složky volně vloženy do obálky, 163 stran. Rozměry: 11 x 17 cm.
Stav dobrý, obálka ne hřbetu lehce potrhaná.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Ročenka Štencova nakladatelství na rok 1933. Praha : Jan Štenc. Původní brož, 94 stran s množstvím o..
Ohnutý roh obálky, jinak bezvadná
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 17,5 x 24,5 cm, stran 303, 32 stran obr. přílohy+ Slovník.
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Měkká vazba, rozměry: 11,5 x 17 cm, 12 stran.
Velmi dobrý stav, obálka je mírně ušpiněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Art Mozaika, 2018.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Spolek českých bibliofilů, Praha 2010.
Výborný stav (viz foto).
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Původní. brož., Ot. Štorch – Marien, Aventinum, Praha; překlad J. Hrdinové, „Knihy dnešku“, sv. 2., ..
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Brožovaná, rozměry: 18,5 x 25,5 cm, stran 64
Stav velmi dobrý
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Zákazníci sk

![Ročenka Štencova grafického kabinetu, 1919 [Z obsahu: Tvorba nakladatelství Štenc, mj. A. Matějček - Tiepolo jako grafik, Kupkova ilustrační grafika] Ročenka Štencova grafického kabinetu, 1919 [Z obsahu: Tvorba nakladatelství Štenc, mj. A. Matějček - Tiepolo jako grafik, Kupkova ilustrační grafika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_139832_1-1024x1024.jpg)


![Ročenka Štencova nakladatelství na rok 1930 [Z obsahu: Tvorba nakladatelství Štenc - knižní úprava, typografie, ilustrace, krásná kniha] Ročenka Štencova nakladatelství na rok 1930 [Z obsahu: Tvorba nakladatelství Štenc - knižní úprava, typografie, ilustrace, krásná kniha]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_142987_1-1024x1024.jpg)



![Knížka o knížkách ovšem staropražských [Obsah: povídky z historie, pražská nakladatelství a klášterní knihovny v historii] Knížka o knížkách ovšem staropražských [Obsah: povídky z historie, pražská nakladatelství a klášterní knihovny v historii]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/492912-knizka-o-knizkach-ovsem-s-14878587691-1024x1024.jpg)

![Strahovská knihovna (Sborník Památníku národního písemnictví, ročník 18-19) [starší česká literatura, dějiny knihoven, pašije, staré tisky, knihověda, knihopisné příspěvky, staré tisky] Strahovská knihovna (Sborník Památníku národního písemnictví, ročník 18-19) [starší česká literatura, dějiny knihoven, pašije, staré tisky, knihověda, knihopisné příspěvky, staré tisky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/742296-strahovska-knihovna-sborn-17453481371-1024x1024.jpg)



