KNIHA A KNIŽNÍ KULTURA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Původní brož; 17,5 x 11 cm; 89 stran. Obálka lehce zašpiněná, uvolněný hřbet, knižní blok rozlámán n..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Celoplátěná vazba, rozměry: 24 x 31,5 cm, stran 69.
Stav výborný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Sešity, rozměry: 16 x 24 cm, stran celkem 182.
Stav velmi dobrý. Obálky jsou lehce zažloutlé, obálka dvojčísla je v dolní části natržená. Hřbety jsou v dolní části mírně natržené.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Patriotische Phantasien. Justus Möser 1720 – 1794, Aufklärer in der Ständegesellschaft. Austellung a..
130Kč
Bez daně: 130Kč
Bez daně: 130Kč
Brožovaná, 254 stran. Rozměry: 20.5 x 29 cm.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Pevná vazba s původní obálkou, 202 stran, první vydání, rozměry: 16,5 x 24 cm
Velmi dobrý stav.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 11,5 x 17 cm, 12 stran.
Velmi dobrý stav, obálka je mírně ušpiněná.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Knihopis českých a slovenských tisků od doby nejstarší až do konce XVIII. století - díl II.: Tisky z..
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Měkká vazba, stran 10, rozměry: 16,5 x 24 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, šitá,, 58 stran, rozměry 12 x 19,5 cm.
Stav velmi dobrý. Hřbet je v horní i dolní části s nepatrnou ztrátou.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Repetoire des Manuscrits Grecs enlumines (IXe – Xe s.) Vol. I. Centre de recherches Slavo-Byzantines..
3 900Kč
Bez daně: 3 900Kč
Bez daně: 3 900Kč
Brožované - sešité kovovými sponkami, rozměry: 21 x 29 cm.
Velmi dobrý stav.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 104 stran, rozměry: 14 x 22 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce ušpiněná a mírně odřená. Hřbet je v horní i dolní části natržený, stráky jsou lehce zažloutlé, složky uvolněné. Na titulním listu je začmárané jméno původního majitele.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Složky jsou volně vložené do obálek, celkem 231 stran, rozměry: 16,5 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
2 svazky, Zagreb: Academie Yougoslavie des Sciences et des Beaux-Arts 1957, pův. polokožená vazba a obálka, 173 stran+854 tabulí
,
obálky na krajích odřené a natržené, kapitálky s trhlinami, jinak čisté, celkově velmi dobrý stav
5 400Kč
Bez daně: 5 400Kč
Bez daně: 5 400Kč
Měkká vazba, rozměry: 21 x 29 cm, strany 231-424.
Pěkný stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zákazníci sk


![Český Bibliofil 1935, sborník, VII. ročník [sborník, bibliofilie, typografie, mj. Knižní dílo Methoda Kalába, Návštěvou u Josefa Lady [Josef Lada], litografické ilustrace Václav Mašek] Český Bibliofil 1935, sborník, VII. ročník [sborník, bibliofilie, typografie, mj. Knižní dílo Methoda Kalába, Návštěvou u Josefa Lady [Josef Lada], litografické ilustrace Václav Mašek]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/701906-cesky-bibliofil-1935-sbor-16992577931-1024x1024.jpg)





![Knihopis českých a slovenských tisků II - část VII (seš.188-197)(vyd. r. 1957) [soupis starých českých knih, souborný katalog, staré tisky] Knihopis českých a slovenských tisků II - část VII (seš.188-197)(vyd. r. 1957) [soupis starých českých knih, souborný katalog, staré tisky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_368276_1-1024x1024.jpg)
![Poznámky k ilustrovaným francouzským tiskům XVI. století v Národní a universitní knihovně v Praze [francouzské tisky, Národní a universitní knihovna, Praha] Poznámky k ilustrovaným francouzským tiskům XVI. století v Národní a universitní knihovně v Praze [francouzské tisky, Národní a universitní knihovna, Praha]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/703523-poznamky-k-ilustrovanym-f-17012442551-1024x1024.jpg)






