KNIHA A KNIŽNÍ KULTURA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nutnosti a možnosti veřejných knihoven (Veřejné knihovny)
Jiří Mahen
Brožovaná, rozměry: 16 x 24 cm, 48 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce otřepená a mírně zažloutlá. Některé stránky jsou z boku lehce otřepené
80Kč
Bez daně: 80Kč
Autoři a knihtiskárny, rukopisy, korektury a jiné svízele
Viktor Šafář
Původní sešit s obálkou, stran 17, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Ráj ve stínu mečů (obálka Josef Čapek)
Henry De Montherlant
Ot. Štorch – Marien, Praha 1926. Brožovaná, stran 104 stran, rozměry: 14 x 22 cm.
Stav velmi dobrý, některé složky uvolněné.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Morava (poezie; ilustrace B. Dvorský, Fr. Süsser, R. Brun, P. Dillinger; graf. úprava Zdeněk Rossmann)
Zatloukal, Jaroslav
Původní kartonová vazba. Nakladatelství J. a M. Stejskal, Brno, 1940, 61 S., 4°. Graficky upravil Z...
 
900Kč
Bez daně: 900Kč
Encyklopedie praktické žurnalistiky
B. Osvaldová, J. Halada a kol.
Vydalo nakladatelství Libri, Praha 1999. Původní brož, 8°, 256 stran první vydání.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Nauka o písmu [písmo, učebnice písma, knižní typografie, historie písma]
Menhart, Oldřich
Praha, SPN 1977 v edici Učebnice odborných škol. 4. vyd. Rozměr 32x24 cm. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 92 stran.
Velmi dobrý stav(viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Měsíční vitriol - obálka Josef Čapek
Henri Béraud
Čin, Praha 1925. Románová knihovna „Proud“, sv. 24. Brožovaná, stran 155, rozměry: 15 x 20 cm.
Stav dobrý, obálka v dolní části lehce otřepená se skvrnkami. Obálka mírně vyšisovaná, některé složky uvolněné.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Průvodce inteligentní ženy po socialismu a kapitalismu (edice: Svět, Nová řada III.) [socialismus, kapitalismus; graf. úprava Ladislav Sutnar]
Shaw, G. B.
...a kapitalismu. Celoplátěná nakladatelská vazba; přední strana obálky vevázána před zadní předsádk..
Vazba mírně ušpiněna. Přesto velmi pěkný stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Logo Mondo (typografie, grafický design, Japonsko)
Nagasawa, Hitoshi + papier colle
Logo Mondo. ISBN: 978-3-927258-62-4, Ginko Press, [2007], OKart., Qeur.-8° mit zahlreichen farbigen ..
 
200Kč
Bez daně: 200Kč
Československé knihovnictví. O knihách a knihovnách [Z obsahu: dějiny knihoven, knihovny, historie, vývoj knihy ad.]
Zdeněk V. Tobolka (ed.)
Celoplátěná vazba se zlacením, rozměry: 15 x 23 cm, 612 stran se 114 vyobrazeními.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, vyřazený knihovní exemplář.
299Kč
Bez daně: 299Kč
A. O. Barnabooth. Jeho důvěrný deník - obálka Josef Čapek
Valery Larbaud
Vydal Čin, Praha 1928. Původní brožovaná, 300 stran, rozměry: 15 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, některé složky uvolněné, okraje stránek zažloutlé.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bernard Shaw. Neautorisovaný životopis...
Harris, Frank *** LADISLAV SUTNAR
...na základě přímých informací. Nakladatelská brož. Praha, Šolc a Šimáček, 1932, 383 S., 8°. Překla..
 
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Giambattista Bodoni (1740 - 1813) - typografie, knihtisk
Method Kaláb
Brožovaná, rozměry: 12,5 x 18,5 cm, 17 stran + obr. příloha.
Velmi dobrý stav, obálka je na okrajích lehce zažloutlá. Knižní blok je uvolněný z obálky
199Kč
Bez daně: 199Kč
Královské Vinohrady a jejich první knihkupectví (Praha)
Jan V. Gotthard
Brožovaná, rozměry: 16 x 24 cm, 46 stran, množství vyobrazení.
Stav dobrý, obálka je ušpiněná, odřená, pomačkaná a v dolní části natržená. Složky jsou uvolněné, jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Vladimir Fuka : Cesta labyrintem / Journey into the Labyrinth
Zdeněk Primus - Sturm, Ernest
Praha, Zdeněk Primus 1996. ISBN 10: 8023805487 (v knize neuvedeno)
Velmi dobrý stav.
820Kč
Bez daně: 820Kč
 
Valentinská © 2021