Sammlung Erzherzog Luwig Viktor. Gesamteinrichtung Schloß Kleßheim [katalog sbírky umění pro aukci]

Druh zboží: kniha
CN: A44451
Stav: Použitá
Dostupnost: SKLADEM MIMO PRODEJNU (info)
Cena: 500Kč
Množství:

Katalog uměleckých předmětů z pozůstalosti velkovévody Ludwiga Viktora. III. díl, 1. velká aukce: 729 položek převážně ze 17. - 19. století - malby, akvarely, miniatury, sochy, zlaté a stříbrné předměny, nábytek, keramika, tapiserie, dózy, japonika

Vydání: Wien: im Selbstverlage des Versteigerungsamtes Dorotheum 1921. Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a přední desce a razítkem majitele, 124 stran textu + 142 stran příloh, 2° (22,5 x 27 cm)

Stav knihy: Hřbet odřený, desky a ořízka zašpiněné, u posledního listu prasklá vazba, jinak uvnitř v dobrém stavu

Valentinská © 2021