PROPAGANDA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 32 cm. Stran 12
Stav velmi dobrý
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bez daně: 149Kč
Poloplátěná vazba, každé číslo má cca 8 stran, rozměry: 19,5 x 27 cm.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou odřené, vyřazený knihovní exemplář. Kniha byla zřejmě ve vlhku - v horní části stránek jsou malé skvrnky - vše suché a čitelné
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Pevná vazba, stran 445 + rozkládací mapy, rozměry: 16 x 23 cm.
Stav velmi dobrý.
3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
Bez daně: 3 999Kč
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, rozměry: 15 x 21 cm, 64 stran.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 32 cm. Stran 8
Stav velmi dobrý
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bez daně: 149Kč
Přehnuté složky. Rozměry cca: 24 x 320 cm. Stran 20
Velmi dobrý stav, z boků otřepené a lehce potrhané
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Převazba, rozměry: 16 x 23 cm, stran 564.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené, hřbet vyšisovaný, na zadní části desek je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář - nálepky a razítka. Lehce zažloutlé stánky.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Převazba - pův. obálky jsou vevázány v zadní části knihy, rozměry: 16 x 23 cm, stran 408.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, hřbet vyšisovaný, na zadní části desek je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář - nálepka, razítka a čísla. Lehce zažloutlé stránky.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 229.
Pěkný stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 32 cm. Stran 10
Stav dobrý, strany 5-8 chybí
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Přehnuté složky. Rozměry cca: 24 x 320 cm. Stran 20
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožované, rozměry: 16 x 23 cm, stran celkem 442
Stav velmi dobrý. Obálka I. čísla je lehce zažloutlá a mírně otřepená
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Převazba, rozměry: 16 x 23 cm, stran 396.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, hřbet nepatrně vyšisovaný, na zadní části desek je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář - nálepka, razítka a čísla. Lehce zažloutlé stránky.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Volně vloženo do obálky: sešit, stran 8 + 12 volně ložených fotografií, rozměry: 12,5 x 17,5 cm.
Stav pěkný.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Převazba, rozměry: 14,5 x 21,5 cm, stran 79.
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlé stránky, vyřazený knihovní exemplář
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Noviny. Rozměry cca 32 x 48 cm. Stran 12.
Stav velmi dobrý.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Zobrazeny položky 241 až 256 z 1141 (72 stránek)
Zákazníci sk



![10 let diktatury proletariátu 1917-1927 [Sborník Komunistické strany Československa k desátému výročí Říjnové revoluce] [SSSR, Sovětský svaz, Rusko, říjnová revoluce, komunismus, komunisté] 10 let diktatury proletariátu 1917-1927 [Sborník Komunistické strany Československa k desátému výročí Říjnové revoluce] [SSSR, Sovětský svaz, Rusko, říjnová revoluce, komunismus, komunisté]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/726908-10-let-diktatury-proletar-17283693021-1024x1024.jpg)




![Dělnická osvěta, ročník XV./1929 [Socialistická revue - Revue pro kulturu, osvětu, lidovou výchovu a sociální otázky; socialismus; komunismus; dělnictvo, levicová literatura] Dělnická osvěta, ročník XV./1929 [Socialistická revue - Revue pro kulturu, osvětu, lidovou výchovu a sociální otázky; socialismus; komunismus; dělnictvo, levicová literatura]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/713880-delnicka-osveta-rocnik-xv-17126655771-1024x1024.jpg)




![Dělnická osvěta, ročník XVI./1930 [Socialistická revue - Revue pro kulturu, osvětu, lidovou výchovu a sociální otázky; socialismus; komunismus; dělnictvo, levicová literatura] Dělnická osvěta, ročník XVI./1930 [Socialistická revue - Revue pro kulturu, osvětu, lidovou výchovu a sociální otázky; socialismus; komunismus; dělnictvo, levicová literatura]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/713884-delnicka-osveta-rocnik-xv-17126661431-1024x1024.jpg)


