PROPAGANDA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Akademie. Revue socialistická, ročník XXII., číslo 1-12/1917-1918 (staré noviny, časopis)
Václav Vacek (redd.)
Brožované, rozměry: 16 x 23 cm, stran celkem 442
Stav velmi dobrý. Obálka I. čísla je lehce zažloutlá a mírně otřepená
250Kč
Bez daně: 250Kč
Dělnická osvěta, ročník XVI./1930  [Socialistická revue - Revue pro kulturu, osvětu, lidovou výchovu a sociální otázky; socialismus; komunismus; dělnictvo, levicová literatura]
Václav Patzak (red.)
Převazba, rozměry: 16 x 23 cm, stran 396.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, hřbet nepatrně vyšisovaný, na zadní části desek je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář - nálepka, razítka a čísla. Lehce zažloutlé stránky.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Orbis 1921-1976 (komunismus, propaganda fotografie )
Volně vloženo do obálky: sešit, stran 8 + 12 volně ložených fotografií, rozměry: 12,5 x 17,5 cm.
Stav pěkný.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Výsledky VII. kongresu Komunistické internacionály (levicová literatura, komunistická literatura)
D. Manuilský
Převazba, rozměry: 14,5 x 21,5 cm, stran 79.
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlé stránky, vyřazený knihovní exemplář
360Kč
Bez daně: 360Kč
Naše zprávy, ročník III., číslo 34/1941. List Národního souručenství (noviny, protektorát)
Václav Cháb (red.)
Noviny. Rozměry cca 32 x 48 cm. Stran 12.
Stav velmi dobrý.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Českoslovenští letci v německém zajetí 1940-1945
Ladislav Kudrna
Nakladatel: Naše vojsko, Praha 2005. Pevná vazba. 438 stran, česky. Rozměry: 16 × 23 cm.1. vydání vydání.
Výborný stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Komunismus. Revue pro komunistickou teorii a praxi, ročník II./1923 (propaganda, levicová literatura)
Břetislav Hůla (red.)
Převazba, rozměry: 16 x 23 cm, stran 552.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, na zadní části desek je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář - nálepky a razítka. Titulní list a první dvě strany jsou uvolněné z vazby, některé strán
800Kč
Bez daně: 800Kč
Výsledky VII. kongresu Komunistické internacionály (levicová literatura, komunistická literatura)
D. Manuilský
Převazba - pův. obálka je vevázána, rozměry: 14,5 x 21,5 cm, stran 79.
Stav velmi dobrý
360Kč
Bez daně: 360Kč
Naše zprávy, ročník I., číslo 53/1939. List Národního souručenství (noviny, protektorát)
Václav Cháb (red.)
Noviny. Rozměry cca 32 x 48 cm. Stran 12.
Stav velmi dobrý.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Komunismus. Revue pro komunistickou teorii a praxi, ročník I./1921-1922 (propaganda, levicová literatura)
Antonín Zápotocký
Převazba, rozměry: 16 x 23 cm, stran 564.
Stav velmi dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, na zadní části desek je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář - nálepky a razítka. Lehce zažloutlé stránky.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Mráz přichází z Kremlu (exilové vydání, Index)
Zdeněk Mlynář
Vydal Index, Kolín 1979. Druhé vydání! Původní brož, měkká vazba, menší 8°, 342 stran.
Pěkný stav (viz foto).
600Kč
Bez daně: 600Kč
Naše zprávy, ročník III., číslo 10/1941. List Národního souručenství (noviny, protektorát)
Václav Cháb (red.)
Noviny. Rozměry cca 32 x 48 cm. Stran 12.
Stav velmi dobrý.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Dělnická osvěta, ročník XII, číslo 1-10/1926 [Socialistická revue - Revue pro kulturu, osvětu, lidovou výchovu a sociální otázky; socialismus; komunismus; dělnictvo]
Václav Patzak (red.)
Převazba, rozměry: 16 x 22,5 cm, stran celkem 393.
Stav velmi dobrý. Na zadní části desek je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář - nálepky a razítka. Lehce odřená první obálka.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Afrika. Nerostné a průmyslové bohatství (propaganda, protektorát)
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, rozměry: 15 x 21 cm, 64 stran.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka i hřbet, na obálce je v horním rohu skvrnka, hřbet je v dolní části lehce natržený s mírnou ztrátou.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Svítání – Časopis pro šíření osvěty a hájení pravdy, roč. II., číslo 7/1922 (časopis, noviny)
Přehnuté složky, rozměry: 20,5 x 26 cm, stran 12
Velmi dobrý stav. Nerozřezáno
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021