LEVICOVÁ LITERATURA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Komunistická revue, ročník VII., číslo 1/1932 (komunistická literatura)
Brožovaná, rozměry: 15 x 22 cm. Stran 40
Stav velmi dobrý, knižní blok je uvolněný z obálky
300Kč
Bez daně: 300Kč
Tvorba – Týdeník pro kulturu a politiku, ročník XVIII., číslo 25/1949 (časopis, noviny)
Gustav Bareš
Přeložené složky, rozměry: 24 x 31 cm, strany 574-596
Velmi dobrý stav. Obálka je lehce ušpiněná
60Kč
Bez daně: 60Kč
Československá poesie sociální, I.-IV. (2 svazky, vazba kůže - polokožená)
Rudolf Illový
Polokožené převazby, rozměry: 14,5 x 19,5 cm, stran 234, 306, 258 a 348.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbety
399Kč
Bez daně: 399Kč
Komunismus, společnost a stát (levicová literatura, komunistická literatura)
Karel Votava
Brožovaná, rozměry: 14 x 17,5 cm, stran 186.
Stav velmi slušný, obálka je zažloutlá, otřepená a utržená od hřbetu. Hřbet je včetně knižního bloku rozlámaný na části. Uvnitř je stav velmi dobrý. lehce zažloutlé okraje stránek. Vyřazený knihovní e
99Kč
Bez daně: 99Kč
Svět sovětů, ročník XII., číslo 31/1949 (časopis, noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 28 x 38 cm, stran 16.
Stav velmi dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Maják, ročník XIII., číslo 2/1936. Bojovný orgán protikulturní reakci (časopis, levicová literatura,noviny, 1. republika)
Jan Vodička (red.)
Sešity, rozměry:20 x 28 cm, stran celkem 152
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněné a mírně odřené
99Kč
Bez daně: 99Kč
Rudé právo - večerník, ročník III., číslo 124. (1.6.1922). 1. republika, noviny
Jan Skála (red.)
Přehnuté složky, rozměry cca 28 x 40 cm, strany 4
Velmi dobrý stav, na prvním listu je vypálená dírka
99Kč
Bez daně: 99Kč
Komunistická revue, ročník VII., číslo 2-3/1932 (komunistická literatura)
Brožovaná, rozměry: 15,5 x 24 cm. Strany 41-77
Stav velmi dobrý, některé složky jsou uvolněné
300Kč
Bez daně: 300Kč
Cesta inteligence, krise a východisko (komunistická literatura)
Převazba -pův. obálka je vevázána, stran 60, rozměry: 12,5 x 19 cm.
Stav velmi dobrý. Vyřazený knihovní exemplář.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Tvorba – Týdeník pro kulturu a politiku, ročník XVIII., číslo 28/1949 (časopis, noviny)
Gustav Bareš
Přeložené složky, rozměry: 24 x 31 cm, strany 646-668
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Dějiny občanské války v Rusku 1917-1921 (Rusko)
Bubnov, Pokrovskij, Thomas
Celoplátěná vazba, rozměry: 18,5 x 24,5 cm, stran 610
Stav velmi dobrý
599Kč
Bez daně: 599Kč
Svět sovětů, ročník XII., číslo 29/1949 (časopis, noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 28 x 38 cm, stran 16.
Stav velmi dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Průvodce inteligentní ženy po socialismu a kapitalismu (edice: Svět. Nová řada) (politika, socialismus, Velká Británie; vevázaná obálka a úprava Ladislav Sutnar)
G. B. Shaw
Družstevní práce, Praha 1929. Převazba se zlacením na hřbetu, rozměry: 14 x 21 cm, 508 stran, vevázána původní obálka.
Velmi dobrý stav, desky a hřbet lehce odřené.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Rudé právo - večerník, ročník III., číslo 147. (1.7.1922). 1. republika, noviny
Jan Skála (red.)
Přehnuté složky, rozměry cca 28 x 40 cm, strany 4
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Komunistická revue, ročník VII., číslo 9-10/1932 (komunistická literatura)
Brožovaná, rozměry: 15,5 x 24 cm. Strany 245-295
Stav velmi dobrý. knižní blok je uvolněný z obálky
300Kč
Bez daně: 300Kč
 
Valentinská © 2021