LEVICOVÁ LITERATURA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Rudé právo - večerník, ročník III., číslo 233. (13.10.1922). 1. republika, noviny
V. Vacek (red.)
Přehnuté složky, rozměry cca 28 x 40 cm, strany 4
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Komunistická revue, ročník V., číslo 4/1928 (komunistická literatura)
Sešit, rozměry: 15,5 x 24 cm. Strany 241-319
Stav velmi dobrý. Obálka je u hřbetu lehce natržená, hřbet je zkosený
300Kč
Bez daně: 300Kč
Revise cen je nutná (komunistická literatura, levicová literatura)
Převazba - pův. obálka je vevázána, rozměry: 14,5 x 20,5 cm. Stran 8
Stav velmi dobrý. Mírně zažloutlé okraje stránek. Vyřazený knihovní exemplář.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Používejte krisolu (levicová literatura)
V. Borin (Vladimír Ležák)
Celoplátěná vazba - pův. obálka je vevázána, rozměry: 12 x 18,5 cm, stran 158
Stav velmi dobrý
400Kč
Bez daně: 400Kč
Rok práce komunistov (levicová literatura, komunistická literatura) - text slovensky
Převazba, rozměry: 13.5 x 17.5 cm, 47 stran.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Svět sovětů, ročník XII., číslo 16/1949 (časopis, noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 28 x 38 cm, stran 16.
Stav velmi dobrý.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Vladimír Majakovskij: 150,000.000 - revoluční epos
Vladimír Majakovskij
V Praze , nakl. Melantrich, 1945. Původní brož, měkká vazba. Stran 103.
Obálka mírně odřená a zašpiněná, nerozřezáno. Stav dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Svět sovětů, ročník III., číslo 2/1934 (časopis, noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 24 x 32 cm, stran 12.
Stav velmi dobrý.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Fronta, ročník V., číslo 4/1932 (Nezávislý týdeník)
Karel Horký a kol.
Sešit, rozměry: 22 x 31 cm, strany 50-60
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Rudé právo - večerník, ročník III., číslo 251. (6.11.1922). 1. republika, noviny
V. Vacek (red.)
Přehnuté složky, rozměry cca 28 x 40 cm, strany 4
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Komunistická revue, ročník V., číslo 6/1928 (komunistická literatura)
Sešit, rozměry: 15,5 x 24 cm. Strany 327-399
Stav velmi dobrý. Obálka je lehce otřepená a mírně vyšisovaná, poznámky psané perem
300Kč
Bez daně: 300Kč
Základy sovětské republiky (USA) - komunistická literatura
Brožovaná, stran 66, rozměry: 13 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená u sponky je stopa po rzi.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Maják, ročník IV., čísla 1-24/1927-1928. Lidová revue pro socialism, kulturu a výchovu - Orgán Proletářských bezvěrců (časopis, levicová literatura)
Vlasta Borek
Přehnuté složky jsou volně vložené do obálky, rozměry:18 x 24,5 cm, stran celkem 300
Velmi dobrý stav. Lehce otřepené
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Cíl a cesta komunismu (levicová literatura, komunistická literatura)
Převazba, rozměry: 15 x 20,5 cm, stran 37.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Svět sovětů, ročník X., číslo 46/1947 (časopis, noviny)
kolektiv autorů
Přehnuté složky, rozměry: 27 x 38 cm, stran 16.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Československý státník Klement Gottwald (kniha + dopis)
Brožovaná, rozměry: 20,5 x 27,5 cm, nestránkováno, velké množství fotografií.
Stav velmi dobrý, obálka je nepatrně odřená, hřbet v horní části lehce natržený.
300Kč
Bez daně: 300Kč
 
Valentinská © 2021