PŘÍRODNÍ VĚDY

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vteřiny mezi životem a smrtí (horolezectví)
Jan Suchl
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 17 x 24 cm, stran 233.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Čelenka Matky Země (Himaláje, horolezectví)
Petr Rybář
Kruh, Hradec Králové, Praha 1980. Celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 24 x 22 cm, 224 stran - bohatý obrazový materiál.
Velmi dobrý stav. Knižní blok je rozlomený.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bonsaj
Miloslav Ryšán
Vydalo Státní zemědělské nakladatelství v Praze 1985 ve sbírce Rostlinná výroba. Vydání první, stran 160, 50 perokreseb, 60 fotografií, 32 barevných fotografií. Původní brož, měkká vazba.
Desky mírně zašpiněny. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Zdraví lze koupit
Pavel Schwangmeier
Pharmak Press, Brno 1999. Brožovaná, rozměry: 12 x 21 cm, stran 636, vyd. první.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Vilém Heckel [fotografie, horolezectví, hory, fotograf] HOL
sestavil a slovem doprovodil: Karel Dvořák
Vydalo: nakl. Panorama, Praha 1982
Velmi dobrý stav
90Kč
Bez daně: 90Kč
Logika hrou
Lewis Carroll
Vydalo Pressfoto, Praha 1972. Vydání první, stran 100. Původní brož, měkká vazba, 8°.
Vazba ve hřbetě rozlepena. Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Od Aristotela k virtuální realitě
Michael Macrone
Ve spolupráci s Euromedia Group - Knižní klub, vydalo nakladatelství Brána, Praha 1999. Původní pevná vazba, vydání první. Stran 224. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
O koních a ježdění (koně)
Michaela Burdová
Sešit, stran 50, rozměr: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Léčba zemí - Průvodce výchovou zdravých dětí v nezdravém světě
Maya Shetreatová-Kleinová
Práh, Praha 2016. Stran 331, brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
The Illustrated Origin of Species [O původu druhů]
Charles Darwin
London 1979
Dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Náš hmyz (OKO sv. 46)
Jiří Zahradník
Albatros v Praze 1981. 1. vydání. Původní pevná vazba. 445 stran s ilustracemi. Perokresby Jiří Zahradník.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Smernice pre ukladanie a ošetrovanie kolektívnych filtrov (text slovensky)
Jaromír Žák
Sešit, rozměry: 14,5 x 20 cm, stran 10.
Velmi dobrý stav, na obálce je číslo psané pastelkou.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Nauka pro odmořování filtračních ochranných oděvů
Jaromír Žák
Sešit, rozměry: 14,5 x 20 cm, stran 8.
Velmi dobrý stav, na obálce je číslo psané pastelkou.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Pokyny na vykonávanie demykotizácie a dezinfekcie vnútorných stien trvalých ochranných stavieb CO(text slovensky)
Sešit, rozměry: 15 x 20 cm, stran 6.
Velmi dobrý stav, u hřbetu jsou díry po děrovačce.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Pokyny pro zřizování stálých umýváren, stanic odmořování oděvů a stanic odmořování dopravních prostředků
Matěj Jalovec
Sešit, rozměry: 15 x 20,5 cm, stran 18 + příloha.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a v horní části je poznámka perem a číslo napsané pastelkou.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Šumavské proměny (Šumava)
Josef Kubín, Rudolf Kalčík
Orbis. Původní celoplátěná vazba s obálkou, 128 stran - včetně vyobrazení, rozměry: 21,5 x 23,5 cm.
Velmi dobrý stav. obálka je lehce odřená a v horní části natržená.
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021