PŘÍRODNÍ VĚDY

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Fysikální zeměpis Karpatské části Československé republiky
Fr. Koláček
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 22 cm, stran 130 se 12 obrazy a mapovou přílohou.
Stav velmi dobrý, zažloutlá obálka, některé složky jsou uvolněné.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Zeměpis cestovního ruchu
E. Kopšo, B. V. Černý, S. Noska
Pevná vazba, rozměry: 15,5 x 21 cm, stran 292 + volně ložená mapa, vadání druhé.
Stav velmi dobrý, v textu je podtrháváno propiskou.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Vývoj myslivosti (průvodce expozicí)
Sešit, rozměry: 15 x 21 cm. Cca 50 stran s množstvím obrazového materiálu.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Seznam chráněných území severočeského kraje. Metodické listy
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 95.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kapesní atlas pěstovaných exotických rostlin (Exotické rostliny, květiny)
Jiří Haager - Jindra Dušek - Jaroslav Křístek
Praha, SPN 1982, s. 301.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Československá republika, část I.
kolektiv autorů
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, stran 99.
Stav velmi dobrý, místy je zatrženo tužkou.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Planety naší sluneční soustavy (OKO, sv. 65)
Pavel Koubský
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1988. První vydání. Počet stran 363. Původní pevná vazba.
Hřbet desek zažloutlý. Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Životní prostředí a tradice
Václav Frolec
Původní celpolátěná vazba s obálkou,rozměry: 16 x 25 cm, 284 stran, velké množství obrazového materiálu
Velmi dobrý stav, obálka je lehce zažlutlá a v horní i dolní části mírně natržená.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Mařatice - Rochus. Významná přírodní lokalita Evropy
P. Bezděčka, B. Rašticová a kol.
Brožovaná, stran 71 - množství vyobrazení. Rozměry: příčný formát: 25 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněná obálka.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Země jako vesmírný terč - Minulost a budoucnost srážek Země s vesmírnými tělesy [meteority, asteroidy]
Jiří Jiránek
Vydalo Universum, 2012. Původní pevná vazba s obálkou, Stran 406, vydání první. Stran 16 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Vodní hospodářství v ČSR
Ctirad Rakušan
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 141 - včetně vyobrazení, rozměry: 18 x 25 cm.
Velmi dobrý stav, přebal je v zadní části s lehkou ztrátou.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Zemědělské muzeum 1891-1991
Jan Maňas
Sešit, 50 stran + obr. přloha, rozměry: 17 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Moře (Dalekohled, vzdělávací četba pro každý věk i stav VII.)
Jos. Kafka
Brožovaná, rozměry: 15 x 22,5 cm, stran 47, se 43 vyobrazeními a zvl. tříbarevnou přílohou.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce zažloutlé se skvrnkami.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Léčivé houby podle bylináře Pavla
Pavel Váňa
Vydalo nakladatelství Eminent, Praha 2003. Původní pevná vazba; 24 x 17 cm; 185 stran, množství fotografií.
Pěkný stav (viz foto).
299Kč
Bez daně: 299Kč
Lidské tělo (rozkládací model lidského těla)
Schmidt
Sešit, rozměryy: 19,5 x 26,5 cm, stran 16 + rozkl. model.
Dobrý stav, desky jsou odřené a ušpiněné. Kižní blok je uvolněný z vazby. Stránky jsou lehce zažloutlé a něteré mírně ušpiněné.
600Kč
Bez daně: 600Kč
 
Valentinská © 2021