JAZYKOVĚDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Co už tu zbývá z Karla Čapka?  (Karel ČAPEK)
Filip Komberec
Cherm, Praha 2018.
Výborný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
O prosodii české. Část první: Historický vývoj české prosodie (lingvistika, versologie, česká poezie)
Král, Josef
... české prosodie. Původní brož, rozlomený knižní blok, 780 stran, nerozřezáno. Vydal Jan Jakubec, ..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Lidová rčení [výkladový slovník a sbírka českých lidových rčení a ustálených slovních spojení]
Jaroslav Zaorálek
Nakladatelství ČSAV, Praha 1963. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 779 stran, druhé upravené vydání.
Přebal odřený a po okrajích natržený. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
O morfologické homonymii v češtině (podpis Marie Těšitelová)
Marie Těšitelová (podpis)
Rozpravy čs.akademie věd, řada SV, sešit 8. Brožovaná. Stran 95. Rozměry: 17 x 24 cm.
Velmi dobrý stav, autorské věnování s podpisem.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Human Teaching For Human Learning
G.I.Brown
The Viking Press, 1971.
Velmi slušný stav, obálka zašpiněná a odřená. Uvnitř dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Kultura - Média - Komunikace 1 (2009)
kolektiv autorů
Centrum kult., mediálních a komunikačních studií, Olomouc 2009.
Velmi dobrý stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Výbor z Tita Livia (Titus Livius, mj. Příchod Aeneův do Italie, Založení Říma, Únos Sabinek, Smrt Brutova, Druhá válka punská, Hannibal, Smrt Ciceronova)
Rudolf Kníže; Titus Livius
II. vydání. Praha, 1922. Původní poloplátěná vazba, 8°, 201 stran. Pouze latinsky. Lehce uvolněná va..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Teorie textů [Bense, překlad Grogerová a Hiršal]
Max Bense, přeložili a doplnili Bohumila Grogerová a Josef H
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění, Praha 1967. První vydání, stran 133. Původní měkká brož s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
O řečníkovi pro řečníky (rétorika, projev, příručka)
Jaroslav Holman
Orbis, Praha 1946. Původní brož, 8°, 83 stran.  ..
Dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Přehled latinského tvarosloví (latinské tvarosloví)
František Šourek
Brožovaná, rozměry: 21 x 29,5 cm. Stran 110.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená, hřbet v horní části mírně natržený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
English Teaching Perspectives
Donn Byrne
Longman, 1980.
Velmi slušný stav, obálka odřená a zašpiněná. Uvnitř dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Němčina pro zemědělce
L.Drozd
Státní zemědělské nakl., Praha 1985.
Dobrý stav, nepatrně zašpiněné desky (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Skutky apoštolské. Epištoly. Kniha zjevení (Bible, Nový Zákon, biblistika)
Nový zákon
Překlad s poznámkami. Nový překlad Písma svatého. Svazek 16. Přeložila ekumenická pracovní skupina p..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Genera verbi v slovanských jazycích, II. (jazykověda, Slovanské jazyky, slovesa, gramatika)
Bohuslav Havránek
Jedná se o druhý díl apart. Kr. česká spol. nauk, Praha 1937. Rozpravy KČSN, třída fil. hist. jazyko..
 
299Kč
Bez daně: 299Kč
Slovník českých synonym (jazykověda)
Karel Pala - Jan Všianský
Vydalo NLN, Praha 1994. Původní pevná vazba, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, 439 stran.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021