JAZYKOVĚDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Principles of Language Learning and Teaching
H.Douglas Brown
Prentice-Hall, 1987.
Uvnitř dobrý stav, zašpiněná obálka. Podtrháno.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Řecká konverzace (Řečtina, řecký jazyk, slovník)
Rebo, Praha 2003 - dotisk II. vydání. Původní brož, 12°, 160 stran. Mírně očteno, dobrý stav (viz fo..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Česká přísloví
K. Kraus, úprava Fr. Muzika
Knihovna životní moudrosti, svazek první. Štorch-Marien, Praha 1931, Aventinum. Úprava Františka Muz..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Children´ s Syntax
Martin Atkinson
Blackwell, 1992.
Velmi dobrý stav, nepatrně odřená obálka
150Kč
Bez daně: 150Kč
Proso, pastevectví a dvojuché nádoby. Šíření tibetobarmských jazyků ve světle archeologie
Maršálek, Jakub
Praha, Univerzita Karlova v Praze, Filozofická fakulta, 2015, 1. vydání. Brožovaná vazba, 234 stran, 18 x 25 cm.
Kniha je nová.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Švédština pro samouky (edice: Učebnice pro samouky) (gramatika, slovíčka, Švédsko)
B. Mencák, M. Frydrich
SPN, Praha 1972. První vydání. Původní pevná vazba vazba, 8°, 302 stran + 98 stran přílohy.
stav pěkný, na předsádce podpis majitelky
70Kč
Bez daně: 70Kč
Výbor z římské lyriky. Část I. Text (římská lyrika, antická literatura, učebnice)
Jiráni - Ryba
Pro gymnasia a reálná gymnasia. Nákladem jednoty českých matematiků a fysiků, Praha 1942. česky a la..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Historická mluvnice jazyka českého IV. Skladba
Jan Gebauer
Nákl. České akademie věd a umění, Praha 1929. Převazba. Rozměry: 18,5 x 26,5 cm, stran 763.
Velmi dobrý stav. Vyřazený knihovní exemplář
499Kč
Bez daně: 499Kč
Zpravodaj Místopisné komise ČSAV, číslo 5, ročník XIX./1978
kolektiv autorů
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stránkováno průběžně 441-636.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Adressář zahraničních Čechů (Adresář zahraničních Čechů) / O české řeči úřední
Jaroslav Španihel / Josef Herold
Převabza, rozměry: 12 x 17 cm.
Stav velmi dobrý. Stránky jsou lehce zažloutlé a asi tři v horní části mírně natržené.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Developing Listening Skills
S.Rixon
Macmillan Publishers Limited, 1986.
Uvnitř dobrý stav, natržená a lehce odřená obálka.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Jak rozumět médiím: Extenze člověka
Marshall McLuhan
Odeon, Praha 1991. Edice Eseje, sv. 4. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 12 x 19,5 cm, 348 stran
Pěkný stav
599Kč
Bez daně: 599Kč
Výbor z listů Plinia mladšího, část II. (Plinius mladší - Listy, římská literatura, antika, učebnice)
Josef Sedláček
Část II. - Poznámky. Nákladem České grafické unie, Praha 1911. Pro gymnasia a reálná gymnasia česká...
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
O zvučnosti jazyka českého (český jazyk)
Alois Hlavinka
Převazba, 68 stran, rozměry: 15,5 x 23,5 cm.
Stav horší, desky a hřbet jsou odřené, hřbet je potrhaný a je na něm nálepka. Vyřazený knihovní exemplář, jinak je uvnitř stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Latina pro vysoké školy
J. Bejlovec a kol.
Vydalo Státní pedagogické nakladatelství Praha 1974. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 18 x 24 cm, druhé vydání, 288 stran.
Přebal mírně zašpiněný a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Čítanka pro dyslektiky IV.
Zdena Michalová
Brožovaná, rozměry: 20,5 x 29 cm, stran 78.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
 
Valentinská © 2021