JAZYKOVĚDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo Státní pedagogické nakladatelství Praha 1974. Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 18 x 24 cm, druhé vydání, 288 stran.
Přebal mírně zašpiněný a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Brožovaná, rozměry: 20,5 x 29 cm, stran 78.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Měkká vazba s obálkou. Stran 255. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi slušný, obálka a hřbet jsou odřené a potrhané se ztrátou. Přední i zadní část obálky je od hřbetu utržená. Uvnitř je stav velmi dobrý, nerozřezáno.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Profil, Ostrava 1988.
Dobrý stav, odřený přebal (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydal Odeon, Praha 1992. Původní celoplátěná vazba se stříbřením a přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 299 stran.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
F. Topič, Praha, nedatováno. Edice Duch a svět, sv. I. Poloplátěná převazba se zlacením na hřbetu, 8..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, 167 stran.
Pěkný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Nakl. H&H, Jinočany, 1992. Původní brož, měkká vazba, 180 stran, rozměr: 21 x 15 cm.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Převazba - původní obálka je vevázána, stran 79. Rozměry: 18,5 x 26,5 cm.
Stav velmi dobrý.
350Kč
Bez daně: 350Kč
Bez daně: 350Kč
Bible kralická - šestidílná (faksimile původního vydání z let 1579 - 1594)
Kompletní faksimi..
Perfektní. Nové knihy.
6 500Kč
Bez daně: 6 500Kč
Bez daně: 6 500Kč
Celoplátěná vazba s pův. obálkou, stran 41 + obr. příloha, rozměry: 12 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, pouze obálka je lehce odřená, mírně ušpiněná a na hřbetu téměř přetržená
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
RO-TO-M, Bučovice, nedatováno [1996?]. 2. vyd.
Dobrý stav, zkosený hřbet.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakl. Franze Kafky, Praha 1998. Edice Člověk v zrcadle, č. 7. Brožovaná s obálkou, 208 stran. Rozměry: 12,5 x 19,5 cm.
Stav výborný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Poloplátěná vazba, rozměry: 17,5 x 24,5 cm, stran 673.
Sta dobrý, desky a hřbet jsou ušpiněné a odřené. Vyřazený knihovní exemplář. Uvnitř je stav velmi dobrý.
3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Volvox Globator, Praha 1994.
Velmi dobrý stav (viz foto).
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Převazba, rozměry: 17,5 x 25,5 cm, stran 60.
Stav velmi dobrý. Desky a hřbet jsou lehce odřené s nálepkami. Na přídeští je nalepeno ex libris, na titulním listu i uvnitř knihy jsou razítka.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Zákazníci sk





![Rady Čechům, jak se hravě přiučiti češtině [jazykověda, český jazyk; Pavel Eisner - výbor z knih Chrám i tvrz, Čeština poklepem a poslechem] Rady Čechům, jak se hravě přiučiti češtině [jazykověda, český jazyk; Pavel Eisner - výbor z knih Chrám i tvrz, Čeština poklepem a poslechem]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/759569-rady-cechum-jak-se-hrave--17684904241-1024x1024.jpg)





![Manuál typografický [typografie] Manuál typografický [typografie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/760903-manual-typograficky-typog-17702797641-1024x1024.jpg)




