JAZYKOVĚDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Náš jazyk mateřský (Dějiny jazyka českého a vývoj spisovné slovenštiny)
V. Flajšhans
Poloplátěná vazba, rozměry: 16 x 24,5 cm; 370 stran.
Stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Starší česká literatura. Úvod do studia
Josef Hrabák
Vydalo Státní pedagogické nakladatelství Praha 1964. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 14,5 x 21 cm, stran 245, vydání druhé, upravené a doplněné.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Learning to Teach (Naučit se učit)
Richard I.Arends
McGraw-Hill, 1989.
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bibliografie české linguistiky za léta 1945-50
Zdeněk Tyl
Nakl. ČSAV, Praha 1955.
Dobrý stav (viz foto).
100Kč
Bez daně: 100Kč
Český volný verš devadesátých let (Rozpravy ČSAV)
Miroslav Červenka
Českosl. akademie věd, Praha 1963. Měkká vazba, stran 70, rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, hřbet je v dolní části natržený.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Pavla Stránského Okřik na nedbalého Čecha učiněný r. 1618
Pavel Stránský
Spolek českých bibliofilů, Praha 1929. Číslovaný výtisk 130. Původní brož, 42 stran.
Dobrý stav, nalepené exlibris.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Přehled pojmů z českého jazyka a literatury
R. Brabcová, S. Pišlová
Vydalo nakladatelství H & H, Praha 1992. Původní brož, 8°, 101 stran.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Slovník česko-německý - Díl IV. S-U - Jungmann - SLOWNJK ČESKO-NĚMECKÝ JOSEFA JUNGMANNA  (hol)
Josef Jungmann
Díl IV. S-U.  844 stran, formát 4° (A4), vydalo České museum v Praze 1838. Vazba je dobová, ..
 
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Studie z transformační a formální gramatiky IV. Přístupy k intenzionální sémantice (angličtina)
kolektiv autorů
Brožovaná, rozměry: 20,5 x 29 cm, stran 111, vydání první.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Slovník české hantýrky (tajné řeči zlodějské) - pošk.
František Bredler
Josef F. Kotrba, cca 1914. Stran 126, rozměry: 12,5 x 16 cm
Stav horší, obálka je lehce pomačkaná a otřepená se ztrátou. Knižní blok je včetně hřbetu rozlámaný na části. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý
600Kč
Bez daně: 600Kč
Modální slovesa v angličtině (angličtina, učebnice)
SPN, Praha 1997. Původní brož, 21x15 cm, 72 stran. Velmi pěkný stav (viz foto)! ..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Řečnická technika (Ilustrované přednášky pro dělnické samouky)
Antonín Knobloch
Sešit, stran 16, rozměry: 16 x 24 cm.
Stav horší, obálka je odřená, otřepená, potrhaná a utržená od hřbetu. Kniha byla v dolním i horním rohu zřejmě politá - skvrna zasahuje i do textu - vše suché a čitelné. Uvnitř je stav velmi dobrý, ne
200Kč
Bez daně: 200Kč
Anglická frázová slovesa, předložky a příslovce
Sergěj Tryml
První vydání. Brožovaná, 215 stran. Rozměry: 17 x 23,5 cm.
Velmi dobrý stav
130Kč
Bez daně: 130Kč
Průvodce našimi jmény [naše křestní jména]
František Kopečný
Vydala Academia, nakladatelství Československé akademie věd, Praha 1974. Původní brož, měkká vazba, s přebalem; 8°; 149 stran.
Přebal odřený, zadní roh přebalu se ztrátou. Dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Slovo, písmo, akce, hlas [k estetice kultury technického věku - výběr z esejů, manifestů a uměleckých programů druhé poloviny 20. století]
Josef Hiršal, Bohumila Grögerová, Jiří Levý
Vydal Československý spisovatel v Praze roku 1967. První vydání, 256 stran a 1 příloha. Obálku navrhl Miroslav Váša. Původní brož, měkká vazba.
Dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
 
Valentinská © 2021