JAZYKOVĚDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
F.L. Čelakovského Sebrané listy (literární věda, korespondence, mj. Josef Kamarýt, Jan V. Plánek, K. J. Vinařický)
F. L. Čelakovský
Ed. Grégr, Praha 1865. Původní brož, 8°, 539 stran. Knižní blok rozlámán na části, obálka výrazně po..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Písmo a jeho užití (typografie)
Jan Rambousek
Vydal Orbis, Praha 1953. Původní poloplátěná vazba s přebalem, 156 stran, rozměry: 15,5 x 21 cm
Velmi dobrý stav, přebal je lehce odřený, podpis pův. majitele
150Kč
Bez daně: 150Kč
Zpravodaj Místopisné komise ČSAV. Číslo 2. Ročník V. Rok 1964
Brožovaná vazba, formát 4°, 73 - 124 stran. ..
Stav zachovalý, popsáno na čelní straně, zrezivělá vazba viz foto.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Jazyk a literatura V.
Václav Křístek (red.)
Brožovaná, stran 221, rozměry: 15 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý, na obálce je poznámka paná pastelkou.
150Kč
Bez daně: 150Kč
General Linguistics (Obecná lingvistika)
R.H.Robins
Longmans, 1964.
Uvnitř dobrý stav, desky zašpiněné a odřené.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Listy filologické / Folia philologica 132/2009/1-2
Martin Svatoš (editor)
Kabinet pro klasická studia, FLÚ AV ČR, v. v. i. , Praha.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Haleluja (Hebrejská řeč, díl první)
Richard Feder
Vydalo Státní nakladatelství, Praha 1936. Původní poloplátěná vazba, 128 stran. Rozměry: 15 x 21 cm
Velmi dobrý stav, na deskách jsou vpisky tužkou a pastelkou
199Kč
Bez daně: 199Kč
Mýtus, jazyk a kulturní antropologie
Ivo T. Budil
Triton, Praha 1995. 2. vyd.
Velmi dobrý stav. Na titulní straně razítko - exlibiris.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Sborník rozprav k sedmdesátým narozeninám univ. prof. dr. Witolda Taszyckého (Onomastické práce, sv. 2)
Vladimír Šmilauer (usp.)
Místopisná komise ČSAV, Praha 1966. Brožovaná, stran 135, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce zašpiněná.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Meze interpretace
Umberto Eco
UK, Praha - Karolinum, 2005. Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, dotisk prvního vydání, 330 stran.
Stav velmi dobrý.
699Kč
Bez daně: 699Kč
Approaches to the Evolution of Language
J.R.Hurford, M.Studdert-Kennedy, Ch.Knight
Cambridge University Press, 2001.
Uvnitř velmi dobrý stav, ale vazba poškozená - kniha zvlněná.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Slovanské souvětí (edice Studie a práce lingvistické)
H.Běličová, J.Sedláček
Academia, Praha 1990.
Dobrý stav; obálka lehce zašpiněná a odřená.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Pavel Josef Šafařík a Bartoloměj Kopitar
Karel Paul
Měkká vazba, rozměry: 16,5 x 24,5 cm, stran 8
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná a mírně otřepená. Knižní blok je uvolněný z obálky, hřbet je v dolní části lehce natržený
99Kč
Bez daně: 99Kč
Vie d´Agricola
Tacite
Nouvelle édition. Paris, 1882. Původní brož, 8°, 56 stran. Latinsky s francouzským komentářem. Obálk..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Česko-maďarský slovník, 2 svazky
Lászlo Dobossy
Vydalo ČSAV, Praha 1960.
Uvnitř dobrý stav, desky odřené, hřbety vybledlé (viz foto).
390Kč
Bez daně: 390Kč
Fit for business English - Korespondence
Robert Tilley
Grada, Praha 2005. Brožovaná, rozměry: 12 x 19 cm, vydání první, 176 stran
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021