JAZYKOVĚDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Výbor z římských scéniků. II.Terentius. Část II. (latinská literatura, antika, římská říše, mj. Terentius Afer, Annaeus Seneca)
Ferdinand Stiebitz
II.Terentius. Část II. - Poznámky. Se 7 vyobrazeními v textu. Nákladem Československé grafické unie,..
 
70Kč
Bez daně: 70Kč
Skladba jazyka českého [český jazyk, čeština, mluvnice]
Václav Zikmund
Převazba, stran 698, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou odřené, hřbet je do poloviny natržený
299Kč
Bez daně: 299Kč
Zpravodaj Místopisné komise ČSAV, číslo 1, ročník XXI./1980
kolektiv autorů
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 156.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Sbírka francouzských textů jazykovědných. Lexikologie
Anna Krejzová
Brožovaná, rozměry: 20,5 x 29 cm, stran 177. Vydání první.
Stav velmi dobrý, obálka je u hřbetu zažloutlá. V textu jsou místy vpisky tužkou.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Total English, 2 svazky
A.Clare, J.J.Wilson
Pearson Education Limited, 2007
Velmi dobrý stav. Obálka Student ´s Book lehce zašpiněná.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Chrám i tvrz - Kniha o češtině - Pavel Eisner [jazykověda, český jazyk, čeština]
Pavel Eisner
Lidové noviny, Praha 1992. Pevná vazba, 666 stran, rozměr: 26 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
249Kč
Bez daně: 249Kč
Výbor z římské lyriky. Část II. Poznámky (římská lyrika, učebnice, mj. P. Vergilius Maro, Sextus Propertius, Petronius Arbiter, L. Annaeus Seneca)
Otakar Jiráni
Pro školy střední. Nákladem jednoty českých filologů, Praha 1923. Původní brož, zadní strana obálky ..
 
50Kč
Bez daně: 50Kč
Řeč - Úvod do obecného jazykozpytu
Josef Baudiš
Brožovaná, rozměry: 17 x 25 cm, stran 169
Stav horší. Obálka je odřená, otřepená s lehkou ztrátou a utržená od hřbetu. Knižní blok je včetně hřbetu rozlámaný na části, jinak je uvnitř stav velmi dobrý. Místy jsou vpisky tužkou i hnědé skvrnky
99Kč
Bez daně: 99Kč
Aniž jest co nového pod sluncem [Slova, rčení a úsloví biblického původu; citáty z Bible]
Patrik Ouředník
Slova, rčení a úsloví biblického původu. Český jazyk je pro autora této knihy podle vlastních slo..
 
120Kč
Bez daně: 120Kč
Vybrané kapitoly z německé gramatiky se cvičeními
Stanislava Hřebíčková
Brožovaná. Stran 172. Rozměry: 21 x 29,5 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, obálka je v dolní části ušpiněná - skvrnky.
80Kč
Bez daně: 80Kč
The Translator´s Handbook
C.Picken
Aslib, 1989.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Josef Jungmann (ed. Zlatoroh)
E. Chalupný
Zlatoroh: Sbírka illustrovaných monografií, sv. 8. a 9. Spolek výtv. umělců Mánes, Praha, nedatováno..
Dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Mluvnice současné češtiny
Václav Cvrček a kol.
Karolinum Praha 12010. Brožovaná, 353 stran, rozměry: 16,5 x 23 cm
Stav pěkný, nesouvisející věnování
199Kč
Bez daně: 199Kč
Čeština poklepem a poslechem
Pavel Eisner
Vydalo Pražské nakl. Jiřího Poláčka + nakl. B. Just, Praha 1996. Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 311 stran.
Přebal mírně zašpiněný. Stav jinak pěkný (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Cyrillomethodiana. In honorem Aemiliae Bláhová et Venceslai Konzal
Pavel Ambros (red.)
Brožovaná. Rozměry: 16 x 24 cm. Stran 250. Vydání první.
Stav velmi dobrý.
190Kč
Bez daně: 190Kč
 
Valentinská © 2021