JAZYKOVĚDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Čeština za školou
Karel Hausenblas, Jaroslav Kuchař (eds.)
Panorama, Praha 1979. 2. vyd.
Dobrý stav, hřbet zažloutlý a zkrabacený, několik stránek vzadu má ohnutý roh.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Text v pohybu četby
Marie Kubínová
Academia, Praha 2009. Brožovaná, rozměry: 14,5 x 21 cm, 169 stran.
Pěkný stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Zpravodaj Místopisné komise ČSAV. Číslo 2. Ročník IV. Rok 1963
Brožovaná vazba, formát 4°, 117 - 168 stran. ..
Stav zachovalý, zrezivělá vazba viz foto.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Parenteze v současné češtině
B.Rulíková
Academia, Praha 1973.
Velmi dobrý stav, obálka mírně odřená.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Náš jazyk mateřský (Dějiny jazyka českého a vývoj spisovné slovenštiny) - vazba kůže - polokožená
V. Flajšhans
Polokožená vazba, rozměry: 16 x 24,5 cm; 370 stran.
Stav pěkný
280Kč
Bez daně: 280Kč
Interpretácia textov elektronických masových médií ( Interpretace textů elektronických masových médií, film, rozhlas, reklama)
R. Gregorová, J. Rusnák, J. S. Sabol
Interpretácia textov elektronických masových médií. Stručný terminologický slovník. Prešov, 2004. Pů..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Zpravodaj Místopisné komise ČSAV. Číslo 1. Ročník III. Rok 1962
Brožovaná vazba, formát 4°, 1 - 105 stran. ..
Stav zachovalý, zrezivělá vazba viz foto.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Krátká mluvnice česká
Jan Gebauer
Celoplátěná vazba, stran 159, rozměry: 15,5 x 22 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou ušpiněné. Stránky lehce zažloutlé, zadní přídeští popsané tužkou. Podpisy původního majitele. Přední i zadní desky se uvolňují od vazby.
120Kč
Bez daně: 120Kč
K hlubinám študákovy duše
J.Pacovská
Vydala UK, nakl. Karolinum, Praha 2012.
Výborný stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Obrana jazyka slovanského zvláště českého - Bohuslav Balbín (vazba kůže - polokožená)
Bohuslav Balbín
Polokožená vazba, rozměry: 11,5 x 18,5 cm, stran 134.
Stav pěkný. Kniha je vložena do kartonového pouzdra
600Kč
Bez daně: 600Kč
Příruční slovník jazyka českého, díl II. (K-M) (český jazyk, čeština, polokožená vazba - vazba kůže)
Rok 1937-1938. 1027 stran, vydala Česká akademie věd a umění. Poloplátěná vazba(viz foto). Uvnitř st..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Úvod do studia slovanských jazyků
Karel Horálek
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 18 x 24 cm, 534 stran. 2., doplněné vydání.
Stav velmi dobrý, pouze přebal je lehce odřený a mírně otřepený, podpis pův. majitele
399Kč
Bez daně: 399Kč
Zpravodaj Místopisné komise ČSAV. Číslo 1. Ročník VI. Rok 1965
Brožovaná vazba, formát 4°, 1 - 59 stran. ..
Stav zachovalý, zrezivělá vazba viz foto.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Nárečia a národný jazyk
Adriana Ferenčíková
Brožovaná, 332 stran, rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Learned - Based Teaching (Resource Books for Teachers)
C.Campbell, H.Kryszewska
Oxford University Press, 1992.
Dobrý stav. Bývalý knihovnický exemplář.
90Kč
Bez daně: 90Kč
 
Valentinská © 2021