JAZYKOVĚDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakladatelství Academia, Praha 1985. Malá jazyková knižnice, sv. 3. Původní brož, 8°, 188 str..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství Práh a Fragment, 1994. Vydání první, stran 159. Původní brož, měkká vazba, A5.
Pěkný stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, rozměry: 16 x 23,5 cm, stran 80.
Velmi dobrý stav. Na první straně je podtrženo fixou.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Císařský královský školní knihosklad, Praha 1909.
Dobrý stav, lehce zašpiněné desky.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Nakl. KLP, Praha 1997.
Velmi dobrý stav (viz foto). Nepatrně zašpiněná obálka.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Původní pevná vazba; rozměry: 15 x 11 cm; 692 a 354 + 63 stran.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Práce, Praha 1946. Poloplátěná převazba se zlacením na hřbetu, 8°, 187 stran. Velmi dobrý stav (viz ..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Ivo Železný, Praha 1992. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 451 stran, druhé vyd., rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná, průběžné stránkování 173-228. rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, rozměry: 16 x 23,5 cm, stránkováno průběžně 249-328.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Česká akademie věd a umění, Praha 1941.
Dobrý stav, obálka odřená a mírně zašpiněná. Nerozřezáno.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
SPN, Praha 1960.
Dobrý stav, přebal po okrajích lehce odřený.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Brožovaná, rozměry: 18 x 23 cm, 259 stran.
Dobrý stav, obálka je lehce zažloutlá a otřepená Některé složky jsou uvolněné
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Český jazyk: Příručka učitele pro základní školy a víceletá gymnázia, 8. Fraus, Plzeň 2006. Původní ..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Novinář, Praha 1977. Knihovnička novináře, sv. 16. První vydání. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 432 stran.
Přebal mírně odřený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry: 16 x 23,5 cm, stran 80.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zákazníci sk








![Šmírbuch jazyka českého [slovník nekonvenční češtiny - argot, tj. neslušné, sprosté, vulgární výrazy, slovní spojení, synonyma atd.] Šmírbuch jazyka českého [slovník nekonvenční češtiny - argot, tj. neslušné, sprosté, vulgární výrazy, slovní spojení, synonyma atd.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/710349-smirbuch-jazyka-ceskeho-s-17086849321-1024x1024.jpg)







