JAZYKOVĚDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Česko-bulharská konversace
Bohdan Prošek
Vydalo SPN, Praha 1962. Původní celoplátěná vazba s přebalem; 15 x 11 cm; 302 stran, druhé vydání.
Přebal odřený, zašpiněný a po okrajích otřepený (viz foto). Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Česká fraseologie [frazeologie]
František Šebek
Převazba, stran 424, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou mírně odřené, na hřbetu polepka. Bývalý knihovní exemplář - uvnitř razítka a čísla.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Jak porozumět cizí řeči. Teorie a praxe poslechu s porozuměním v angličtině (lingvistika, jazyková výuka, angličtina)
L.Kollmannová
LEDA, 2003. Původní vazba, 8°, 157 stran.
Velmi pěkný stav (viz foto).
50Kč
Bez daně: 50Kč
Česká slavistika 2008
I. Pospíšil, M. Zelenka(ed.)
Academia, Praha 2003. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm. Stran 371
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zápisky. Josef Jungmann (literární věda, biografie, lingvistika, národní obrození)
Josef Jungmann
Zápisky českého filologa , poprvé vyšly roku 1871 a nebyly určeny pro veřejnost. Nakl. Budka, Praha,..
Velmi dobrý stav (viz foto)!
60Kč
Bez daně: 60Kč
Rozprava krátká, ale pravdivá (Obrana jazyka slovanského, zvláště pak českého)
Bohuslav Balbín
Vydal Odeon, Praha 1988. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 12°, 212 stran.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Světem jazyků (OKO sv. 64)
Aleš Klégr, Petr Zima a kol.
Vydal Albatros, nakladatelství pro děti a mládež, v Praze 1989. Původní pevná vazba, 14 x 10 str, 522 stran.
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Španělština - praktický jazykový průvodce
M. Bayerová
Vyd. RO-TO-M, Bučovice, cca 2004. Edice Praktický jazykový průvodce. Rozměry: 10 x 14 cm. Původní pevná vazba, stran 384, vydání první.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bohuslav Havránek - Bibliografický soupis vědeckých prací s přehledem jeho činnosti
J.Petr, M.Tylová
Univerzita Karlova, Praha 1985.
Dobrý stav, obálka lehce zašpiněná.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Prostor pro tvorbu. Acta Universitatis Carolinae
Vydání první. Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, 293 stran.
Výborný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Síla slova
Georg Klaus
Mladá fronta, Praha 1975.
Dobrý stav. Obálka zezadu a po okrajích odřena a dole ve hřbetě lehce natržena.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Čeština našich dní
Radoslava Brabcová a kol.
Vydalo nakladatelství Jinan, 1999, brožovaná, 152 stran, rozměr: 15 x 21 cm.
Stav výborný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Josef Jungmann (ed. Zlatoroh)
E. Chalupný
Zlatoroh: Sbírka illustrovaných monografií, sv. 8. a 9. Spolek výtv. umělců Mánes, Praha, nedatováno..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Španělsko-český slovník amerikanismů, pouze B-Cd
Jiří Černý a kol.
Univerzita Palackého, OIomouc 2013.
Dobrý stav, popsáno, lehce odřená obálka.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Věčný inspiromat, aneb, Kniha podnětů, jistot a pochybností (aforismy, citáty, životní moudrost; doslov Miroslav Horníček; ilustrace Petr Poš)
Břetislav Hartl (citáty, přísloví, aforismy)
4. vydání; Svoboda, Praha 1994.
Výborný stav (viz foto). Neopatrně zašpiněný přebal na zadní straně.
40Kč
Bez daně: 40Kč
 
Valentinská © 2021