JAZYKOVĚDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Parenteze v současné češtině
B.Rulíková
Academia, Praha 1973.
Velmi dobrý stav, obálka mírně odřená.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Velká kniha rétoriky. Jak s jistotou a přesvědčivě vystupovat při každé příležitosti [rétorika]
Wolfgang Bilinski
Grada, 2011. Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, stran 214
Stav pěkný
150Kč
Bez daně: 150Kč
Sedm kapitol o češtině
Jaromír Bělič
Příspěvky k problematice národního jazyka. SPN, Praha 1955. Vydání I.Původní brož, 8°, 147 stran. Uv..
 
90Kč
Bez daně: 90Kč
Slovník staročeský díl lI.(K-N)
Jan Gebauer
Původní celoplátěná vazba, rozměry: 18 x 25 cm, 632 stran. 2. vydání.
Velmi dobrý stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Zpravodaj Místopisné komise ČSAV. Číslo 1. Ročník III. Rok 1962
Brožovaná vazba, formát 4°, 1 - 105 stran. ..
Stav zachovalý, zrezivělá vazba viz foto.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Krátká mluvnice česká
Jan Gebauer
Celoplátěná vazba, stran 159, rozměry: 15,5 x 22 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou ušpiněné. Stránky lehce zažloutlé, zadní přídeští popsané tužkou. Podpisy původního majitele. Přední i zadní desky se uvolňují od vazby.
120Kč
Bez daně: 120Kč
K hlubinám študákovy duše
J.Pacovská
Vydala UK, nakl. Karolinum, Praha 2012.
Výborný stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Jidiš pro radost (Židé, anekdoty)
Leo Rosten
Academia, Praha 1998. 1. vyd. Brožovaná, rozměry: 12 x 20 cm, 164 stran.
Velmi dobrý stav. Na titulní straně je napsáno věnování pův. majiteli.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Příruční slovník jazyka českého,díl I. (A-J) (český jazyk, čeština, polokožená vazba - vazba kůže)
Díl I. Rok 1935-1937. 1252 stran, vydala Česká akademie věd a umění. Plátěná-kožená vazba(viz foto)...
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
O českých slanzích (jazykověda, slang, slangy)
Jaroslav Hubáček
Měkká vazba s obálkou, rozměry: 14,5 x 20,5 cm, 214 stran.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená
60Kč
Bez daně: 60Kč
Zpravodaj Místopisné komise ČSAV. Číslo 1. Ročník VI. Rok 1965
Brožovaná vazba, formát 4°, 1 - 59 stran. ..
Stav zachovalý, zrezivělá vazba viz foto.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Nárečia a národný jazyk
Adriana Ferenčíková
Brožovaná, 332 stran, rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Learned - Based Teaching (Resource Books for Teachers)
C.Campbell, H.Kryszewska
Oxford University Press, 1992.
Dobrý stav. Bývalý knihovnický exemplář.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Památná kniha Olomoucká z let 1430-1492, 1528  kodex Václava z Jihlavy  OLOMOUC JIHLAVA
L.Spáčilová, V.Spáčil
Univerzita Palackého, Olomouc 2004.
Stav výborný.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Čeština poklepem a poslechem (Český jazyk, etymologie, lingvistika; obálka Jaroslav Šváb)
Pavel Eisner
Jaroslav Podroužek, Praha 1948. Původní poloplátěná vazba s přebalem, 8°, 369 stran.
Stav knihy je dobrý, avšak přebal je na zadní straně roztržený, zohýbaný a na hřbetě ho kousek chybí.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Výbor z římských scéniků. I.Plautus. Část II. (antická literatura, mj. Oidipus, Medea, Pseudolus, Casina, Menaechmové)
Ferdinand Stiebitz
I.Plautus. Část II. - Poznámky. S 9 vyobrazeními v textu. Nákladem Československé grafické unie, Pra..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021