JAZYKOVĚDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo Pražské nakl. Jiřího Poláčka + nakl. B. Just, Praha 1996. Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 311 stran.
Přebal mírně zašpiněný. Stav jinak pěkný (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná. Rozměry: 16 x 24 cm. Stran 250. Vydání první.
Stav velmi dobrý.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Ústav pro českou literaturu ČSAV, Praha 1968.
Velmi dobrý stav.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Kutnohorská bible - velkoformátová edice (faksimile původního vydání vytištěného roku 1489).
..
Perfektní. Nová kniha.
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Universum, Praha 1934. Brožovaná, stran 54, rozměry: 18 x 25cm
Stav pěkný, nerozřezáno
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Štrukturalizmus v súčasnej francúzskej kritike. Slovenský spisovatel, 1973. Původní brož, 8°, 127 st..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Československý spisovatel, Praha 1969. Edice Dílna, sv. 33. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 12 x 21 cm, 190 stran.
Dobrý stav, pouze přebal je lehce odřený a v horní části natržený
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná vazba, formát 4°, 227 - 300 stran.
..
Stav horší (zrezivělá a poškozená vazba) viz foto.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Nakl. Academia, Praha 2011. Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm. Stran 1189. Vydání první.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Původní poloplátěná vazba, rozměry: 14,5 x 21 cm, 176 stran. Vydání první.
Velmi dobrý stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Polokožená vazba, rozměry: 11,5 x 17 cm, stran 452
Stav velmi dobrý
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství Panorama, Praha 1986 - edice Pyramida. Původní brož, lehce zašpiněná, 8°, 468 stran.
Dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní celoplátěná vazba, rozměry: 18 x 25 cm, 632 stran. 2. vydání.
Velmi dobrý stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Brožovaná vazba, formát 4°, 191 - 287 stran.
..
Stav zachovalý, zrezivělá vazba viz foto.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Hippocrene Books, New York, 2002.
Dobrý stav, hřbet vyšisovaný, nepatrně uvolněná vazba.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
SPN, Praha 1958.
Uvnitř dobrý stav, desky zašpiněné a odřené(viz foto).
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zákazníci sk







![Základní pojmy poetiky [edice Dílna, sv. 33] Základní pojmy poetiky [edice Dílna, sv. 33]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/730711-zakladni-pojmy-poetiky-ed-17326283761-1024x1024.jpg)



![Dědictví řeči [Obsah: populárně naučná kniha o historii českého jazyka, o tvoření jeho slovní zásoby v dějinách] Dědictví řeči [Obsah: populárně naučná kniha o historii českého jazyka, o tvoření jeho slovní zásoby v dějinách]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_411258_1-1024x1024.jpg)

