JAZYKOVĚDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydal Toužimský a Moravec, 1938. Polokožená vazba, 8°, 677 stran.
Desky mírně odřeny. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Pergamon Press, Berlin 1970.
Uvnitř dobrý stav, přebal mírně zašpiněný a odřený (viz foto).
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Přehled světové a české literatury / český jazyk. 2. vydání. Rubico, Olomouc 2005. Původní vazba, 8°..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Převazba, stran 357, rozměry: 14,5 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, podpis pův. majitele, nalepeno ex libris.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Jedná se o druhý díl apart. Kr. česká spol. nauk, Praha 1937. Rozpravy KČSN, třída fil. hist. jazyko..
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydala Academia, Praha 1978. Edice Malá jazyková knižnice, sv.1.
Stav dobrý (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
vydal: Československý spisovatel, Praha 1958
Stav: dobrý, brož. vydání
rozměr: 10,5 x 19 cm
..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Původní pevná vazba, vydní v Scientia třetí, rozměry: 14,5 x 21 cm, 394 stran.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Lingea, 2008.
Velmi dobrý stav.
130Kč
Bez daně: 130Kč
Bez daně: 130Kč
Brožovaná, rozměry: 14 x 19 cm, 71 stran.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
SPN, Praha 1982. Původní brož, větší 8°, 202 stran.
..
Dobrý stav (viz foto), vyřazeno z knihovního fondu (razítka a signatury).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Univerzum, 2012. Původní pevná vazba, rozměry: 12 x 18 cm, 206 stran.
Výborný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná, rozměry: 21 x 30 cm, stran 173.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Erika, Praha 1996. Původní brož, 8°, 82 stran.
Dobrý stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Kalich, Praha 1974. První vyd. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, 16 x 21 cm, 340 stran.
Velmi dobrý stav, přebal je lehce odřený
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Čechoslovák, Londýn, nezměněný otisk přehlénutého a doplněného vydání většího z roku 1924. Nedatován..
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Zákazníci sk




![Čtení o srovnávací mluvnici slovanské na Universitě pražské [mluvnice, slovanské jazyky] Čtení o srovnávací mluvnici slovanské na Universitě pražské [mluvnice, slovanské jazyky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/741174-cteni-o-srovnavaci-mluvni-17440354711-1024x1024.jpg)

![Jak se bude jmenovat? [křestní jména] Jak se bude jmenovat? [křestní jména]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/698639-jak-se-bude-jmenovat-16955876791-1024x1024.jpg)



![Slavica Olomuncensia, IV. (1982) (sborník, mj. Interpersonální a masová komunikace, Kulturní apelativa v toponymii východního Těšínska [Těšínsko], Kavkazké povídky L. N. Tolstého, Puškinův Oněgin ve scénické kon. E. F. Buriana) Slavica Olomuncensia, IV. (1982) (sborník, mj. Interpersonální a masová komunikace, Kulturní apelativa v toponymii východního Těšínska [Těšínsko], Kavkazké povídky L. N. Tolstého, Puškinův Oněgin ve scénické kon. E. F. Buriana)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_165035_1-1024x1024.jpg)




