JAZYKOVĚDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Hacknutá čeština
Martin Kavka, Michal Škrabal a kol.
Jan Melvil, 2018. Brožovaná, 271 stran, rozměr: 15,5 x 15 cm.
Stav pěkný.
170Kč
Bez daně: 170Kč
Slovo a slovesnost, ročník L./1989, číslo 2. (jazykověda, časopis)
Marie Těšitelová (redaktor)
Brožovaná, rozměry: 16 x 23,5 cm, stránkováno průběžně 81-176
Dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce odřené, na obálce jsou razítka.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Erlösendes Lachen: Das Komische in der menschlichen Erfahrung
Peter L.Berger
Walter de Gruyter, 1998.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Cvičebnice jazyka latinského pro gymnasia (latina, latinský jazyk, morfologie)
kolektiv autorů
SPN, Praha 1953.
Velmi slušný stav, obálka odřená a zašpiněná (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Umění překladu - Jiří Levý (edice Dílna, sv. 10)
Jiří Levý
Původní celoplátěná vazba - přebal chybí, rozměry: 12,5 x 21 cm, 283 stran.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Skladba jazyka latinského (latina, latinský jazyk)
Otakar Jiráni
Díl první: Skladba věty jednoduché. Nákladem Jednoty českých filologů, Praha 1915. Původní brož; 24,..
 
250Kč
Bez daně: 250Kč
O spisovatelství a stylu (edice Punkt)
A. Schopenhauer
Vydalo nakladatelství Hynek, Praha 1994. 1. svazek edice Punkt. Brožovaná, rozměry: 12 x 20 cm, 70 stran.
Dobrý stav, obálka je odřená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Stručný slovník etymologický
Josef Holub
Převazba, rozměry: 16 x 22 cm, stran 364.
Stav velmi dobrý. Část textu na titulním listu je začerněna. Signaturní razítko.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Slovo a slovesnost, ročník LVIII./1997, číslo 3. (jazykověda, časopis)
Zdeněk Hlavsa (redaktor)
Brožovaná, rozměry: 16 x 23,5 cm, stránkováno průběžně 161-240.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Macmillan English dictionary (kniha + CD-ROM)
Brožovaná s původní obálkou, stran 1692, rozměry: 15,5 x 23,5 cm.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Proč mluví lidé různými jazyky (edice: Knihovna Socialistické akademie) (lingvistika, etnolingvistika)
F.Trávníček
Vydav. Osvěta, Praha 1952.
Dobrý stav, lehce zvlněná obálka (viz foto).
40Kč
Bez daně: 40Kč
Základní pojmy poetiky [edice Dílna, sv. 33]
Emil Staiger
Československý spisovatel, Praha 1969. Edice Dílna, sv. 33. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 12 x 21 cm, 190 stran.
Velmi dobrý stav, pouze přebal je lehce odřený a natržený.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Pozvání k překladatelské praxi. Kapitoly o překládání beletrie
Olga Krijtová
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 74 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je mírně odřená.
160Kč
Bez daně: 160Kč
Preklad včera a dnes [překlad, překladatelství] - text slovensky
Slov. spisovatel, Bratislava 1986.
Velmi dobrý stav.
160Kč
Bez daně: 160Kč
Slovo a slovesnost, ročník LIX./1998, číslo 2. (jazykověda, časopis)
Zdeněk Hlavsa (redaktor)
Brožovaná, rozměry: 16 x 23,5 cm, stránkováno průběžně 81-160.
Dobrý stav, obálka i celý sešit je lehce pomačkaný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021