JAZYKOVĚDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Variace na gender. Poststrukturalismus, diskurzivní analýza a genderová identita.
Kateřina Zábrodská
Academia, Praha 2009. Původní brož, 8°, 197 stran
Velmi dobrý stav
650Kč
Bez daně: 650Kč
Latinsko-český slovník. K potřebě gymnasií a reálných gymnasií
J. Pražák, Frant. Novotný, Josef Sedláček
Převazba, rozměry: 16 x 25 cm, stran 1348
Stav horší, desky a hřbet jsou odřené, hřbet je v horní části natržený, knižní blok je uvolněný z desek. Uvnitř je stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Hueber Lese-Novelas (A1): Julie, Köln (výuka němčiny)
Hueber Verlag, 2007.
Dobrý stav, lehce odřená obálka.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pravidla českého pravopisu
kolektiv autorů
Brožovaná, rozměry: 15 x 20 cm, 391 stran, vydání třetí.
Výborný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Čeština doma a ve světě, 1 a 2/2003
UK, Praha.
Velmi dobrý stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Věstník Královské české společnosti nauk 1945. Třída filosoficko-historicko-filologická
kolektiv autorů
Brožovaná, rozměry: 16 x 26 cm, stránkováno průběžně dle článků
Stav velmi dobrý. Nerozřezáno
199Kč
Bez daně: 199Kč
O humoru v životě a v umění
Karel Poláček
Československý spisovatel, Praha 1961. Původní brož, 8°, 141 stran. Typografická úprava Zdenek Seydl.
Dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Didaktika cizích jazyků na přelomu staletí
kolektiv autorů
Pevná vazba, stran 196, rozměry: 15,5 x 21 cm
Stav výborný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Slovník řecko-česko-německý I. a II. (2 svazky)
František Lepař
Pevné vazby, stran 593 a 436, rozměry: 16,5 x 23,5 cm.
Stav dobrý, desky a hřbety jsou lehce odřené, hřbet II. dílu je se ztrátou. Uvnitř knih jsou razítka původního majitele. Lehce zažloutlé stránky, jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Výbor z listů Plinia mladšího, část I. (Plinius mladší - Listy)
Josef Sedláček
Nákladem České grafické unie, Praha 1921. Poloplátěná vazba, 125 stran, rozměr: A5.
Obálka zašpiněná a zažloutlá (viz foto). Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Německá mluvnice s ohledem na jazyk český (1859) - NEKOMPLETNÍ
Jan N. Sýkora
Poloplátěná převazba, ritměry: 10,5 x 16 cm, stran 320.
 
600Kč
Bez daně: 600Kč
Praktická němčina pro sportovce  - - (zajímavá obálka - fotomontáž)
F. Šinek
Orbis, Praha 1942.
Uvnitř dobrý stav, obálka mírně zašpiněná (viz foto).
200Kč
Bez daně: 200Kč
Římské dějiny III.; Právo bolesti;  Ochrana a boj proti tuberkulose jako nemoci lidové; Vývoj hospodářského života; Příručka správné mateřštiny; Železo, jeho výroba a zušlechťování
Frant. Hýbl * L. Jeništa * Ivan Honl
...boj proti tuberkulose jako nemoci lidové * Vývoj hospodářského života, napsal Č. Vrabec * Příručk..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kapitoly z frazeologie a idiomatiky moderní spisovné arabštiny (pošk.)
František Čermák
Karolinum, Praha 2017. Pevná vazba, rozměry: 17 x 24 cm, stran 718.
Stav velmi dobrý, hřbet je odřený a v zadní části naražený a protržený - cca 5 cm
299Kč
Bez daně: 299Kč
Cyrilské a Hlaholské staré tisky v českých knihovnách
Františska Sokolová (zpracovala)
Brožovaná, stran 426, rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Velmi dobrý stav.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Stati literárně dějepisné I.
Jan Gebauer
Brožovaná s původní obálkou, 370 stran, rozměry: 19 x 27 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce zažloutlá a otřepená. Nerozřezáno.
360Kč
Bez daně: 360Kč
 
Valentinská © 2021