JAZYKOVĚDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Academia, Praha 1973.
Velmi dobrý stav, obálka mírně odřená.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Polokožená vazba, rozměry: 11,5 x 17 cm, stran 452
Stav velmi dobrý
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Příspěvky k problematice národního jazyka. SPN, Praha 1955. Vydání I.Původní brož, 8°, 147 stran. Uv..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydalo Státní pedagogické nakladatelství Praha 1970, stran 486, druhé, doplněné vydání, rozměry: 15 x 21 cm. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Stav velmi dobrý. Přebal je mírně zašpiněný a lehce odřené. Mírně zažloutlé stránky.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná vazba, formát 4°, 1 - 105 stran.
..
Stav zachovalý, zrezivělá vazba viz foto.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Celoplátěná vazba, stran 159, rozměry: 15,5 x 22 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou ušpiněné. Stránky lehce zažloutlé, zadní přídeští popsané tužkou. Podpisy původního majitele. Přední i zadní desky se uvolňují od vazby.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydala UK, nakl. Karolinum, Praha 2012.
Výborný stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Díl I. Rok 1935-1937. 1252 stran, vydala Česká akademie věd a umění. Plátěná-kožená vazba(viz foto)...
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Nakl. ČSAV, Praha 1955. Brožované, rozměry: 17,5 x 24 cm, stran 145 + volná příloha (mapy) a 184 + volná příloha (mapy).
Velmi dobrý stav, obálky a hřbety jsou lehce odřené, knižní blok I. dílu se v zadní části uvolňuje z obálky
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Brožovaná vazba, formát 4°, 1 - 59 stran.
..
Stav zachovalý, zrezivělá vazba viz foto.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná, 332 stran, rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Oxford University Press, 1992.
Dobrý stav. Bývalý knihovnický exemplář.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Univerzita Palackého, Olomouc 2004.
Stav výborný.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Vydal Odeon, Praha 1992. Původní celoplátěná vazba se stříbřením a přebalem, rozměry: 14 x 20,5 cm, 299 stran.
Velmi dobrý stav.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
I.Plautus. Část II. - Poznámky. S 9 vyobrazeními v textu. Nákladem Československé grafické unie, Pra..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakl. politické literatury, Praha 1963. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 15,5 x 21 cm, 331 stran.
Stav velmi dobrý, lehce odřená obálka
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zákazníci sk




![Latinsko-český slovník [latina] Latinsko-český slovník [latina]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/731624-latinsko-cesky-slovnik-la-17337492661-1024x1024.jpg)








![Úvod do sémantiky [sémantika] Úvod do sémantiky [sémantika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/732330-uvod-do-semantiky-semanti-17343607811-1024x1024.jpg)