JAZYKOVĚDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
...boj proti tuberkulose jako nemoci lidové * Vývoj hospodářského života, napsal Č. Vrabec * Příručk..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Karolinum, Praha 2017. Pevná vazba, rozměry: 17 x 24 cm, stran 718.
Stav velmi dobrý, hřbet je odřený a v zadní části naražený a protržený - cca 5 cm
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Cambridge Teacher Training and Development, 1991.
Dobrý stav, lehce odřená obálka.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Praha, Togga 2014, 1. vydání, 8. svazek edice Polemos. Brožovaná vazba, 204 stran, 13 x 18 cm.
Kniha je nová
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Brožovaná, 139 stran. Rozměry: 17 x 24 cm.
Stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Böhmisch für Kauf- und Gewerbsleute, Prag, Verlag der Böhmischen graphischen Unie, 1920, Lwd., 280 S..
420Kč
Bez daně: 420Kč
Bez daně: 420Kč
Převazba, stran 357, rozměry: 14,5 x 23 cm.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou lehce odřené, na hřbetu je nálepka, které zasahuje do desek. Vyřazený knihovní exemplář, místy jsou skvrnky od stáří. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Longman, 1990.
Velmi dobrý stav, nepatrně odřená obálka
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Opera Facultatis philosophicae Universitatis Carolinae Pragensis vol. XIV. Praha, Univerzita Karlova v Praze, Filozofická fakulta, 20156, 1. vydání. Pevná vazba s přebalem, 230 stran, 17,5 x 25 cm, te
Kniha je nová. / Book is new.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Vydalo SPN, Praha 1982. Třetí vydání. Původní pevná vazba, 527 stran, 8°.
Pěkný stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Dnešní stav poznání. Úvod - Resumé - Stati + Edice - Faksimile - Bibliografie a rejstřík: 2 svazky v..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Nákladem Matice moravské, Brno 1886. Převazba, rozměry: 16,5 x 24 cm.
Velmi dobrý stav, lehce odřené desky a hřbet. Na hřbetu je nálepka, vyřazený knihovní exemplář, mírně zažloutlé stránky, titulní list je s lehkou ztrátou, jedna strana lepená
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Brožovaná, vydání první, 169 stran, rozměry: 12,5 x 19,5 cm.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Academia, 2008. Stran 443, vydání první. Rozměry: 16 x 24 cm. Pevná vazba.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
UK, Praha, filozofická fakulta, 2002.
Velmi dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Odeon, Praha 1987. 1. vyd.
Vepředu vepsáno osobní (neautorské) věnování propiskou, jinak výborný stav.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Zákazníci sk






![Čtení o srovnávací mluvnici slovanské na Universitě pražské [mluvnice, slovanské jazyky] Čtení o srovnávací mluvnici slovanské na Universitě pražské [mluvnice, slovanské jazyky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/685709-cteni-o-srovnavaci-mluvni-16783697641-1024x1024.jpg)


![Stručný etymologický slovník jazyka českého [etymologie, původ slov, slovní zásoba - jazykověda] Stručný etymologický slovník jazyka českého [etymologie, původ slov, slovní zásoba - jazykověda]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/744896-strucny-etymologicky-slov-17487256071-1024x1024.jpg)





