JAZYKOVĚDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
O kultuře mluveného projevu. Akropolis - Slovo a hlas, 2008. Původní brož, 8°, 87 stran.
..
Pěkný stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Pevná vazba, rozměry: 14 x 20 cm, stran 350.
Stav velmi dobrý
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Výbor výstavy A. V. Šembery, Vysoké Mýto 1946. Původní brož, měkká vazba, 16 x 22,5 cm, 205 str. + obrazová příloha.
Vazba ve hřbetě mírně rozlepena, stránky po okrajích lehce otřepeny. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
National Texbook Company, 1993.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Polokožená vazba, rozměry: 14,5 x 21,5 cm, stran 644
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Místy je v textu a na okraji textu zatrženo a vpisky tužkou. Na přídeští je nalepeno ex libris a natištěná čísla
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bez daně: 999Kč
Edice Klassikové s poznámkami. Nákladem České grafické unie, Praha 1921. Latinsky. Česky úvod. Pro g..
45Kč
Bez daně: 45Kč
Bez daně: 45Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 15 x 20 cm, 87 stran.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Výklady etymologické a lexikální, část první. Praha, 1945. Původní brož, 400 stran.
..
Dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Poloplátěná vazba, rozměry: 16 x 24,5 cm; 370 stran.
Stav velmi dobrý.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Vydalo Státní pedagogické nakladatelství Praha 1964. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 14,5 x 21 cm, stran 245, vydání druhé, upravené a doplněné.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
McGraw-Hill, 1989.
Velmi dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Sešit, stran 15, rozměry: 21 x 15 cm.
Velmi dobrý stav.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Pro gymnasia a reálná gymnasia. Nákladem jednoty českých filologů, Praha 1935. Třetí, změněné vydání..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Brožovaná, 138 stran, rozměry: 11,5 x 18 cm.
Stav horší, obálka je zažloutlá a otřepená, knižní blok je včetně hřbetu rozlámaný na části, zadní část obálky chybí. Na titulním listu je podpis původního majitele a na další stránce nesouvisející vě
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Vydalo nakladatelství H & H, Praha 1992. Původní brož, 8°, 101 stran.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Díl IV. S-U. 844 stran, formát 4° (A4), vydalo České museum v Praze 1838.
Vazba je dobová, ..
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Zákazníci sk














