JAZYKOVĚDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Naše řeč, r. XXII. (1938) (časopis, český jazyk, lingvistika, mj. V. Šmilauer - Výklady slov; J. V. Bečka - O slově velkoměstto a pod.; Lidová mluva na Třebíčsku; O vojenském názvosloví)
J. Haller, K. Hodura, E. Smetánka (red.)
Devět čísel časopisu Naše řeč, r. XXII. (1938). Osm původních broží (z toho jedno dvojčíslo), 8°, ka..
 
90Kč
Bez daně: 90Kč
The Great Gatsby - Velký Gatsby (Anglicko-český zrcadlový text)
F. Scott Fitzgerald
Vydala INFOA, 2015. Stran 191. Anglicko-český zrcadlový text. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Vývoj lužickosrbského skloňování a stupňování
R.Bígl
Karolinum, Praha 2013.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Věstník Královské české společnosti nauk 1921-1922. Třída filosoficko-historicko-jazykozpytná
kolektiv autorů
Brožovaná, rozměry: 16 x 26 cm, stránkováno průběžně dle článků
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá a mírně otřepená, v horním rohu je obálka s lehkou ztrátou. Nerozřezáno
199Kč
Bez daně: 199Kč
Anglicko-český a česko-anglický slovník
Josef Fronek
Vydala Leda, Praha 2001. Původní pevná vazba, 4°, 1277 stran, dotisk prvního vydání. Pěkný stav (viz..
 
250Kč
Bez daně: 250Kč
Vědecká mluvnice francouzštiny (Francouzština)
Jan Šabršula
Původní celoplátěná vazba s přebalem, stran 388, vydání první, rozměry: 16 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, přebal je lehce odřený.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Výbor vazeb a rčení z oboru vojenského
Ant. Škrášek (sestavil)
Brožovaná, rozměry: 13 x 20,5 cm, stran 89.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená s razítkem. Hřbet je v horní i dolní části natržený, v dolní části s lehkou ztrátou. Na titulním listu jsou razítka tři, na dvou místech jsou i v knize. Na hřbetu je
450Kč
Bez daně: 450Kč
Gramatiky a jazyky (text slovensky)
Ľ. Molnár, M. Češka, B. Melichar
Celoplátěná vazba s obálkou. Stran 187, rozměry: 17,5 x 24 cm.
Velmi dobný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Kurz angličtiny. Učebnice pro samouky
kolektiv autorů
Fraus, Plzeň 1996.
Dobrý stav, lehce odřená a zašpiněná obálka (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
Věstník Královské české společnosti nauk 1945. Třída filosoficko-historicko-filologická
kolektiv autorů
Brožovaná, rozměry: 16 x 26 cm, stránkováno průběžně dle článků
Stav velmi dobrý. Nerozřezáno
199Kč
Bez daně: 199Kč
O českých příjmeních
Josef Beneš
ČSAV, Praha 1962. Původní brož, 8°, 355 stran
dobrý stav, několik archů uvolněných z vazby
599Kč
Bez daně: 599Kč
Slovník česko-francouzský II. (R-Ž)
Oldřich Stehlík
Vesmír, Praha 1936.
Dobrý stav, nepatrně odřené desky (viz foto).
300Kč
Bez daně: 300Kč
Řeč jako počáteční východisko teorie poznání
August Brunner
Brožovaná, rozměry: 10 x 14,5 cm, 91 stran.
Pěkný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Slovanské jazyky a literatury: Hledání identity (literární věda, sborník, slavistika, národní identita v literatuře)
M. Příhoda, H. Vaňková (eds.)
Červený Kostelec, Praha 2009. Původní brož, 8°, 359 stran. Pěkný stav (viz foto)! ..
 
170Kč
Bez daně: 170Kč
Akademická příručka českého jazyka
M.Pravdová, I.Svobodová
Academia, Praha 2014. ISBN 978-80-200-2327-8
Výborný stav - nová kniha.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Stručný etymologický slovník jazyka českého [etymologie, původ slov, slovní zásoba - jazykověda]
Josef Holub - Stanislav Lyer
Vydalo SPN, Praha 1967. První vydání. Původní pevná vazba, 527 stran, 8°.
Pěkný stav (viz foto).
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021