JAZYKOVĚDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Slovo a slovesnost
Strany 4, rozměry: 17,5 x 25 cm.
Velmi dobrý stav, v dolní části mírně pomačkáno.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Cestopis tzv. Mandevilla (edice: Sbírka pramenův ku poznání literárního života) (staročeština, cestopis, John Mandeville, přepis - transkripce)
Jean de Mandeville; František Šimek
Nákladem České akademie věd císaře Františka Josefa pro vědy, slovesnost a umění. Praha 1911. Poloplátěná vazba, stran 347, rozměry: 19 x 26 cm.
Stav velmi dobrý. Desky lehce odřené a mírně ušpiněné.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Umění překladu
J. Levý
Panorama, Praha 1983. Původní brož, 8°, 396 stran.  ..
Vazba ve hřbetě rozlepena, očteno. Dobrý stav (viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Kapitoly o dialogu
Jana Hoffmannová, Olga Müllerová
Pansofia, Praha 1994. Původní brož, 8°, 94 stran. Text zatrhaný zvýrazňovačem a tužkou, velmi slušný..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Francouzsko-český a česko-francouzský slovník
V. Vlasák
Vydalo nakladatelství LEDA, Voznice 2002. Původní pevná vazba, 21x16 cm. 1360 stran. Vydání I.
Pěkný stav (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Pravidla jmenné katalogizace starých tisků, prvotisků a rukopisů (knihovnictví)
kolektiv autorů
Celoplátěná vazba, rozměry: 18 x 25 cm, stran 158 + příloha, vyd. první.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Naše řeč, 2/1997, ročník 80
Jiří Kraus (red.)
Sešit, průběžné stránkování 57-112. rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, místy je v textu podtrženo a vpisky černou fixou.
45Kč
Bez daně: 45Kč
Řečnická škola a jeji triky
Josef Jarušek
Brožovaná s původní obálkou - sešitá kovovou sponkou, rozměry: 14 x 19,5 cm, 78 stran.
Velmi dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné. Stránky jsou zažloutlé, některé uvolněné.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Mluvnice na škole národní nižšího i vyššího stupně
Fr. Trávníček
XVIII. svazek edice Osnovy a praxe (zaměřené na pedagogickou literaturu). Moderní jednobarevná ob..
 
450Kč
Bez daně: 450Kč
Základy rétoriky (Živá díla minulosti, sv. 101)
Marcus Fabius Quintilianus
Vydal Odeon, Praha 1985. Přeložil Václav Bahník. 677 stran, původní celoplátěná vazba s obálkou, první vydání, rozměr: A5.
Přebal po okrajích mírně otřepený. Stav jinak pěkný.
999Kč
Bez daně: 999Kč
Jan Gebauer
Theodor Syllaba
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20 cm, 167 stran.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Naše řeč, 3/1993, ročník 76
Jiří Kraus (red.)
Sešit, průběžné stránkování 113-168. rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
45Kč
Bez daně: 45Kč
Stylistická cvičení (Jazz Petit, č. 18)
Raymond Queneau, Patrik Ouředník
Jazz Petit, č. 18. Přeložil Patrik Ouředník. Grafická úprava Joska Skalník. 1985. Původní brož, 141 stran.
Velmi dobrý stav.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Velký česko-anglický slovník
Josef Fronek
Leda, 2002, dotisk prvního vydání, formát: 23 x17 cm, vazba pevná, stran 1595.
stav velmi pěkný
450Kč
Bez daně: 450Kč
Sade, Fourier, Loyola
Roland Barthes
Nakl. Dokořán, 2005. Edice Bod. Brožovaná, stran 190, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
399Kč
Bez daně: 399Kč
 
Valentinská © 2021