JAZYKOVĚDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Staročeský slovník, sv. 19. Pomysliti-postava
Jaroslava Pečírková a kol.
Volné archy v původní obálce, rozměry: 18 x 25,5 cm, stran 641-800
Velmi dobrý stav, lehce zažloutlá a mírně odřená obálka.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Věstník královské české společnosti nauk (historie, filozofie, jazykověda) 1893 [ J. Kolář. Posudek o spise: Glagolita Clozův / A. Rybička. Kněží chrudimští v 15.-17 století]
kolektiv autorů
Převazba, rozměry: 15 x 23 cm, stránkováno průběžně.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet. Na hřbetu jsou nálepky. Vyřazený knihovní exemplář.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Veleslavín, ročník LXV., číslo 38/1937. Časopis věnovaný zájmům pomocnictva knihtiskařského (časopis 1. republika)
Frant. Řihošek (red.)
Časopis. Rozměry ve složeném stavu: 28 x 19 cm. Strany 4.
Stav velmi dobrý, časopis je lehce pomačkaný a v přehybu natržený.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Česko-bulharské rozhovory
N. Draganov, B. Prošek
SPN Praha, 1969.
Dobrý stav, lehce zašpiněné desky (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Kapesní slovník jazyka českého a německého (vazba kůže - polokožená) - 1860 (Díl německo-český)
Josef Rank
Polokožená vazba; rozměry: 11 x 14 cm, stran 766
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet, místy jsou skvrnky od stáří
450Kč
Bez daně: 450Kč
Věstník královské české společnosti nauk (historie, filozofie, jazykověda) 1897 [Nekrologium polské větve jednoty bratrské / Vlastní jména v rukopise Zelenohorském]
kolektiv autorů
Převazba, rozměry: 15 x 23 cm, stránkováno průběžně.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet, na hřbetu je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Slovník synonym a frazeologismů
J. V. Bečka
Vydalo nakladatelství Novinář, Praha 1977. Knihovnička novináře, sv. 16. První vydání. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 432 stran.
Přebal mírně odřený, otřepený a ve hřbetě zažloutlý. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Kvantitativní charakteristiky současné češtiny - (edice Studie a práce lingvistické)
Marie Těšitelová a kol.
Nakl. ČSAV, Praha 1985.
Uvnitř dobrý stav, obálka lehce zašpiněná.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Nový akademický slovník cizích slov A-Ž
kolektiv autorů
Academia, Praha 2014.
Výborný stav (viz obr.).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Korpusová lingvistika: Stav a modelové přístupy
Fr. Čermák, R. Blatná (eds.)
NLN a Ústav Českého národního korpusu, 2006. Původní brož, 8°, 358 stran. Pěkný stav (viz foto)..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Věstník královské české společnosti nauk (historie, filozofie, jazykověda) 1892 [O bojišti Žižkově u Panského Boru r. 1420 / Stav prelantský v Čechách a na Moravě 1778-1780]
kolektiv autorů
Převazba, rozměry: 15,5 x 23 cm, stran 296.
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet, na hřbetu je nálepka. Vyřazený knihovní exemplář.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Nouvelles Slovenes [Slovinština]
Lojze Kovacic a kol.
Autre Temps 1996
Dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Stručná mluvnice francouzštiny
Věra Stauchová
Vydala Academia, Praha 1996. Původní pevná vazba; 17,5 x 12 cm; 342 stran. Třetí vydání.
Vazba ve hřbetě rozlepena. Dobrý stav (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
 
Valentinská © 2021