JAZYKOVĚDA
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Místopisná komise ČSAV, Praha 1970. Brožovaná, stran 318, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce zašpiněná.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Leda, Praha 2003. První vydání. Původní pevná vazba, formát cca 22,5 x 11,5, 1356 stran. Pěkný stav ..
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
The Basic Skills Agency, 1992.
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Berlin-Schöneberg, nedatováno. Fünfte Auflage.
Dobrý stav, desky lehce zašpiněné a odřené.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Měkká vazba, rozměry: 16,5 x 24,5 cm, stran 8
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná a mírně otřepená. Knižní blok je uvolněný z obálky, hřbet je v dolní části lehce natržený
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Text. Nedatováno. Původní brož, 8°, 64 stran. Latinsky. Dobrý stav (viz foto)!
..
45Kč
Bez daně: 45Kč
Bez daně: 45Kč
Původní vazba, rozměry: 14 x 20,5 cm, 299 stran.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožované, rozměry: 15 x 20 cm, 463 + 94 stran.
Velmi dobrý stav, obálky jsou hehce odřené.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Mosby Year Book, 1992.
Velmi dobrý stav, lehce odřené desky.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Otisk ze sborníku Pedag. fakulty university Palackého v Olomouci, Praha 1968.
Dobrý stav, obálka mírně zašpiněná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Institut řízení, Praha 1972. Původní vazba s přebalem, 8°, 180 stran. Dobrý stav (viz foto)!
..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 78 stran.
Velmi dobrý stav, obálka je mírně ušpiněná. Lehce zažloutlé stránky
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Nakl. Kalich, Praha 1978. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, 311 stran, vydání první. Rozměry: 15 x 21 cm.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý (viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Washington, 1993.
Uvnitř dobrý stav, obálka lehce odřená.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Časopis pro mezioborová bohemistická studia. Ročník IV. (2009), č. 11/12. Původní brož, 8°, 305 stra..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nákladem vlastním, Praha 1904.
Dobrý stav, stránky nerozřezány.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zákazníci sk

![Onomastické práce, sv. 3 [jazykověda, toponomastika, toponymie, místní jména; antroponymie, hydronymie, pojmenování, vlastní jména obcí, osob, vodních toků] Sborník rozprav k 75. narozeninám prof. dr. Vladimíra Šmilauera Onomastické práce, sv. 3 [jazykověda, toponomastika, toponymie, místní jména; antroponymie, hydronymie, pojmenování, vlastní jména obcí, osob, vodních toků] Sborník rozprav k 75. narozeninám prof. dr. Vladimíra Šmilauera](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/691339-sbornik-rozprav-k-sedmdes-16849265721-1024x1024.jpg)













![Slovo a smysl (Word & Sense), 11/12 (r. 2009) (časopis, bohemistika, mj. H. Marciniaková - Svět se stává stále menším...Melancholický pohled v díle Jindřicha Štyrského [Štyrský]; J. Havlíček - Evoluce a utopie; K. Kull - Biosémiotika) Slovo a smysl (Word & Sense), 11/12 (r. 2009) (časopis, bohemistika, mj. H. Marciniaková - Svět se stává stále menším...Melancholický pohled v díle Jindřicha Štyrského [Štyrský]; J. Havlíček - Evoluce a utopie; K. Kull - Biosémiotika)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_425424_1-1024x1024.jpg)
![Praktická rukojeť srovnávací jazyků slovanských [jazykověda, srovnávání - slovanské jazyky, čeština, slovenština, polština, srbština ad., slavistika] Praktická rukojeť srovnávací jazyků slovanských [jazykověda, srovnávání - slovanské jazyky, čeština, slovenština, polština, srbština ad., slavistika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/da/29897-prakticka-rukojet-srovnava-16110683731-1024x1024.jpg)