JAZYKOVĚDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
O češtině v číslech (edice: Malá jazyková knižnice, sv. 4) (čeština, matematická lingvistika)
Marie Těšitelová a kol.
Academia, Praha 1987, edice Malá jazykové knižnice (sv. 4).
Dobrý stav(viz foto).
40Kč
Bez daně: 40Kč
V zrcadle překladu XV
Renáta Tomášková
Ostravská univerzita. Filozofická fakulta 2020. Brožovaná, rozměry: 18 x 25 cm, stran 103
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Naše řeč, r. XII. (1928) (český jazyk, lingvistika, mj. Mateřský jazyk a střední škola, Uzákoněný germanismus, R. Těsnohlídek - Vrba zelená; Duch Indie)
V. Ertl, E. Smetánka, J. Zubatý, J. Vlček (red.)
Naše řeč: Listy pro vzdělávání a tříbení jazyka českého. Ročník XII. (1928). Svázáno, bez původních ..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Anglická přísloví / English Proverbs
Eva Lacinová
FRAGMENT, Havlíčkův Brod 1996. Brožovaná, 167 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Slovo a slovesnost, ročník LII./1991, číslo 2. (jazykověda, časopis)
Zdeněk Hlavsa (redaktor)
Brožovaná, rozměry: 16 x 23,5 cm, stránkováno průběžně 81-160.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Čtenáři a internauti
J.Trávníček
Host, Brno 2011. Brož, vydání první, rozměry: 16 x 23 cm; 190 stran.
Velmi dobrý stav, obálka mírně zašpiněná.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Druhé hovory o českém jazyce
J. V. Bečka, J. Haller, V. Šmilauer et al.
Knižnice "Kruhu přátel českého jazyka", sv. 3. Ing. Mikuta, Praha 1947
Dobrý stav (viz foto).
95Kč
Bez daně: 95Kč
Česko-nizozemský slovník* Tsjechisch Nederlands woordenboek holandsko
Emmy Máčelová, Van den Broecke, Dana Spěváková
Vydala Leda, Voznice 2005. 1.vydání; 1240 stran, 21x15 cm, pevná vazba.
Desky mírně poškrábány. Stav dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Hacknutá čeština
Martin Kavka, Michal Škrabal a kol.
Jan Melvil, 2018. Brožovaná, 271 stran, rozměr: 15,5 x 15 cm.
Stav pěkný.
170Kč
Bez daně: 170Kč
Slovo a slovesnost, ročník L./1989, číslo 2. (jazykověda, časopis)
Marie Těšitelová (redaktor)
Brožovaná, rozměry: 16 x 23,5 cm, stránkováno průběžně 81-176
Dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce odřené, na obálce jsou razítka.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Erlösendes Lachen: Das Komische in der menschlichen Erfahrung
Peter L.Berger
Walter de Gruyter, 1998.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Mluvnice současné němčiny
Jaromír Povejšil
Academia, Praha 1987.
Uvnitř dobrý stav, přebal zašpiněný a odřený (viz foto).
95Kč
Bez daně: 95Kč
Kapesní slovník latinsko-český a česko-latinský
J. Sedláček (ed.)
Původní pevná vazba; rozměry: 15 x 11 cm; 692 a 354 + 63 stran.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Čeština v obchodním životě. Ukazatel správné češtiny v obchodním životě (se seznamem cizích slov) (lingvistika, obchod, slovník)
Jan Kaňka
Ukazatel správné češtiny v obchodním životě (se seznamem cizích slov). Nákladem Tiskových podniků ús..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
O spisovatelství a stylu (edice Punkt)
A. Schopenhauer
Vydalo nakladatelství Hynek, Praha 1994. 1. svazek edice Punkt. Brožovaná, rozměry: 12 x 20 cm, 70 stran.
Dobrý stav, obálka je odřená.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Stručný slovník etymologický
Josef Holub
Převazba, rozměry: 16 x 22 cm, stran 364.
Stav velmi dobrý. Část textu na titulním listu je začerněna. Signaturní razítko.
120Kč
Bez daně: 120Kč
 
Valentinská © 2021