JAZYKOVĚDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
New Horizons in Linguistics (Lingvistika)
John Lyons
Penguin Books,1972.
Uvnitř dobrý stav, mírně odřená a zašpiněná obálka.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Jak se Čech brzo naučí chorvatsky?
Stjepan Radič
Brožovaná - sešitá sponkami, 95 stran. Rozměry: 14,5 x 22,5 cm.
Stav dobrý, obálka i hřbet jsou lehce odřené, mírně ušpiněné a otřepené. Knižní blok se uvolňuje z vazby
99Kč
Bez daně: 99Kč
Naše řeč, VII. ročník (1923) [český jazyk, mj. Něco o mluvě Husově [Jan Hus], Jak se měnívají jména, Adolf Heyduk, Dějiny spisovné slovenštiny po dobu Štúrovu]
V. Ertl, E. Smetánka, J. Vlček, J. Zubatý (red.)
Listy pro vzdělávání a tříbení jazyka českého. Šolc a Šimáček, Praha 1923. Kompletní svázaný ročník,..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Angličtina pro lamy
Ladislav Čech
Knižní klub, Praha 2016. Pevná vazba, rozměry: 180, rozměry: 11,5 x 18 cm.
Pěkný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Slovník jazyka českého A-Ž - komplet 2 svazky (KRÁSNÁ VAZBA KŮŽE)
Pavel Váša, František Trávníček
Vazby polokožené. Rozměry: 14 x 21 cm, stran 1747.
Stav velmi dobrý. Podpis původního majitele.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Švédština - praktický jazykový průvodce
Tomáš Modlík a kol.
Původní pevná vazba, rozměry: 10,5 x 15 cm, vydání první, 320 stran.
Velmi dobrý stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
České teorie překladu, 2 svazky (Vývoj překladatelských teorií a metod v české literatuře)
Jiří Levý
Ivo Železný, Praha 1996. Původní vazby, 8°, 273 a 323 stran.
Velmi dobrý stav (viz foto).
299Kč
Bez daně: 299Kč
Skutky apoštolské. Epištoly. Kniha zjevení - Nový zákon, sv. 16
Nový zákon
Nakl. Kalich, Praha 1978. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, 311 stran, vydání první. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav dobrý, obálka je odřená a v horní i dolní části natržená
99Kč
Bez daně: 99Kč
Orbis Sensualium Pictus (reedice 1989)
Johannes Amos Comenius - Jan Amos Komenský
Nakl. Albatros, Praha 1989. Původní celoplátěná vazba, 313 stran, rozměr: A5.
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Latinsko-český slovník
J. Pražák, F. Novátný, J. Sedláček (sest.)
Vydal Česká grafická unie, Praha 1940. Původní poloplátěná vazba se zlacením, rozměry: 17,5 x 24,5 cm, 1348 stran. Vydání čtrnácté, nezměněné.
Velmi dobrý stav.
290Kč
Bez daně: 290Kč
Czech for Foreigners - Advanced Level II. (Čeština pro cizince)
Olga Parolková
Brožovaná, rozměry: 21 x 30 cm, stran 164.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Literatur-Wissenschaft
H.Brackert, J.Stückrath
München 1992.
Dobrý stav, lehce odřená obálka.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Žaltář poděbradský (edice: Sbírka pramenův ku poznání literárního života v Čechách, na Moravě a v Slezsku) (rukopis, literární věda, žalmy)
Sbírka pramenův ku poznání literárního života v Čechách, na
Původní brož, 4°, 217 stran.
Knižní blok rozlámán na části, obálka odtržena od knižního bloku, potrhaná. Pouze slušný stav (viz foto)!
450Kč
Bez daně: 450Kč
Zápisky. Josef Jungmann (literární věda, biografie, lingvistika, národní obrození)
Josef Jungmann
Zápisky českého filologa , poprvé vyšly roku 1871 a nebyly určeny pro veřejnost. Nakl. Budka, Praha,..
Velmi dobrý stav (viz foto)!
60Kč
Bez daně: 60Kč
Příruční slovník jazyka českého, díl II. ( K-M )
Vydalo Státní nakladatelství Praha 1937-1938. Polokožená vazba, stran 1027. Rozměry: 19 x 25,5 cm.
Stav vemi dobrý, vyřazený knihovní exemplář - uvnitř kniha jsou razítka a čísla.
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021