JAZYKOVĚDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Život starých Slovanů (Slovanské starožitnosti. Základy kulturních starožitností slovanských, dílu III. sv. 2.) [Slované, historie, archeologie, Rusko, Ukrajina, Polsko
Lubor Niederle
Praha, Bursík a Kohout 1925, s. 789.
Zcela chybí obálka! Knižní blok rozlámán na části, částečně rozlepen na jednotlivé složky. Nepatrně potrháno na okrajích listů. Nedobrý stav, text je však stoprocentní a nepoškozený!
450Kč
Bez daně: 450Kč
Čeština - řeč a jazyk
Marie Čechová a kol.
Vydalo nakladatelství ISV, Praha 1996. Brožovná, 380 stran, rozměr: 17 x 24 cm.
Stav pěkný.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Staročeská kronika tak řečeného Dalimila 2. (Dalimilova kronika)
J. Daňhelka, K. Hádek, B. Havránek et al. (eds.)
Vydala Academia, Praha 1988. Původní celoplátěná vazba s přebalem; 23,5 x 16 cm; 604 stran, první vydání.
Přebal odřený a po okrajích potrhaný. Stav dobrý.
199Kč
Bez daně: 199Kč
If you Feel Like Singing
AliceH.Osman, Jean McConochie
English Language Programs Division, 1993.
Dobrý stav, obálka lehce zašpiněná.
120Kč
Bez daně: 120Kč
A.Teodorov-Balan na Univerzitě v Praze
T.Syllaba, S.Heřman
UK, Praha 1987.
Dobrý stav, obálka mírně zašpiněná a odřená. Na obálce lehká stopa po přehnutí.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Jan Gebauer na pražské univerzitě (Univerzita Karlova. Filozofická fakulta, biografie, bohemistika; věnování a podpis Theodor Syllaba)
Theodor Syllaba - podpis!
Univezita Karlova, Praha 1983. Původní brož; 24 x 17 cm; 153 stran. Dobrý stav (viz foto)! S podpise..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
O spisovatelství a stylu (edice Punkt)
A. Schopenhauer
Vydalo nakladatelství Hynek, Praha (c)1994. 1. svazek edice Punkt. Původní brož, 8°, 70 stran.
Obálka mírně vyšisovaná. Velmi dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Genera verbi v slovanských jazycích, II. (jazykověda, Slovanské jazyky, slovesa, gramatika)
Bohuslav Havránek
Brožovaná, rozměry: 24 x 30 cm, stran 201.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce otřepená a mírně ušpiněná. Nerozřezáno.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Referenční výstavba textu [jazykověda]
Bohumil Palek
Vydala Univerzita Karlova, Praha 1988. Původní brož, 8°, 359 stran.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Communicative Czech (Elementary Czech)
I. Rešková. M. Pintarová
I.Rešková, 2006. Brožovaná, rozměry: 20 x 26 cm, stran 262. 6. dotisk.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
O základech teorie jazyka [Hjelmslev - jazykověda]
Louis Hjelmslev
Academia, Praha 1972. 1. vyd.
Velmi dobrý stav.
149Kč
Bez daně: 149Kč
Bengálská čítanka (bengálština, učebnice, Indie)
Hana Pletánková
Univerzita Karlova, Praha 1966. Původní brož, rozměr 29x20 cm, 105 stran. Uvnitř dobrý stav, obálka ..
 
180Kč
Bez daně: 180Kč
Genera verbi v slovanských jazycích, II. (jazykověda, Slovanské jazyky, slovesa, gramatika)
Bohuslav Havránek
Jedná se o druhý díl apart. Kr. česká spol. nauk, Praha 1937. Rozpravy KČSN, třída fil. hist. jazyko..
 
299Kč
Bez daně: 299Kč
Jidiš pro radost
Leo Rosten
Academia, Praha 1998. 1. vyd. Rozměry: 13 x 21 cm, 164 stran, pevná vazba s obálkou.
Velmi dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021