JAZYKOVĚDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Třetí zasedání Mezinárodní komise pro slovanskou onomastiku
Jan Svoboda, Libuše Nezbedová
Zvláštní příloha Zpravodaje Místopisné komise ČSAV 1967. Brožovaná, 289 stran. Rozměry: 14,5 x 20 cm.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněná obálka.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Latinsko-český slovník [latina]
Kábrt
Vydalo Státní pedagogické nakladatelství Praha 1970, stran 486, druhé, doplněné vydání, rozměry: 15 x 21 cm. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal mírně zašpiněný. Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Fundamentals of Secondary Classroom Instruction
Earl J.Montague
Merrill Publishing Company 1987.
Dobrý stav, roh obálky ohnutý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Z oboru jazykozpytu (jazykověda 1883)
Č.Šercl
Praha, J. Otto, Praha 1883.
Dobrý stav, desky nepatrně odřené.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Pavel Josef Šafařík a Bartoloměj Kopitar
Karel Paul
Měkká vazba, rozměry: 16,5 x 24,5 cm, stran 8
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná a mírně otřepená. Knižní blok je uvolněný z obálky, hřbet je v dolní části lehce natržený
99Kč
Bez daně: 99Kč
Livius: Roms heldische Zeit ( Římské hrdinské časy, Římská říše, latina)
Titus Livius
Kommentar. Nedatováno. Původní brož, 8°, 64 stran. Německy. Dobrý stav (viz foto)! ..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Jak úspěšně studovat cizí jazyky
Ivan Kupka
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 21 cm, 154 stran.
Pěkný stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Words and Worlds-An Essay on Foundations of Logic, Semantics and Ontology (Logika, sémantika, ontologie)
J.Peregrin
Praha 1992.
Velmi slušný stav, obálka odřená a zašpiněná, jinak uvnitř dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Schulwörterbuch zu P. Ovidi Nasonis Carmina selecta (slovník latinsko-německý, latina, němčina, škola)
P. Ovidius Naso
Schulwörterbuch zu P. Ovidi Nasonis Carmina selecta. 1890. Původní celoplátěná vazba, 8°, 250 stran...
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
Příspěvek k problematice sémiologie literatury a umění
Miroslav Procházka
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, 78 stran.
Velmi dobrý stav, obálka je mírně ušpiněná. Lehce zažloutlé stránky
150Kč
Bez daně: 150Kč
Zprávy z babylónské věže
Bohuslav Blažek
Albatros, Praha 1984. Celoplátěná vazba s obálkou, vydání první, stran 208, rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Effective Techniques for English Conversation Groups
Julia M.Dobson
Washington 1992.
Uvnitř dobrý stav, nepatrně odřená obálka.
90Kč
Bez daně: 90Kč
O pojetí slavistiky. Vývoj představ o jejím předmětu a podstatě (Slavistika, mj. Období romantismu, Polská slavistika, Rozvoj slavistiky v Rusku, Pochybnosti o slovanské filologii)
Milan Kudělka
Vývoj představ o jejím předmětu a podstatě. Academia, Praha 1984. Původní celoplátěná vazba s přebal..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Věda či báchora? S věnováním autora
Kuffner, Jozef
OBrož. Praha, F. Topič, 1912, 230 S., malá 8°. Patitul opatřen věnováním autora.  ..
Pěkný stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Jazykové rozbory
V.Hartmannová
Nakl. Olomouc, 2000. Čtvrté vydání, stran 199. Původní brož, měkká vazba.
Pěkný stav (viz foto).
90Kč
Bez daně: 90Kč
Semantics (Sémantika)
Geoffrey Leech
Penguin Books, 1976.
Uvnitř dobrý stav, obálka lehce zašpiněná a odřená, stránky lehce zažloutlé.
100Kč
Bez daně: 100Kč
 
Valentinská © 2021