JAZYKOVĚDA

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Slovo a slovesnost, r. I.,II. a III/1935-37
B.Havránek, V.Mathesius
Melantrich, Praha 1935-1937.
Velmi dobrý stav (viz foto).
750Kč
Bez daně: 750Kč
Věstník Královské české společnosti nauk 1916. Třída filosoficko-historicko-jazykozpytná
kolektiv autorů
Brožovaná - sešitá kovovými sponkami, rozměry: 16 x 26 cm, stran 115
Stav velmi dobrý, lehce zažloutlá obálka, obálka je v horní části u hřbetu natržená
120Kč
Bez daně: 120Kč
Český deklamační verš v obrozenské literatuře (edice: 	Acta Universitatis Carolinae 1967) (versologie, český verš, mj. Deklamovánka, Metoda rozboru, Rozbor rýmu)
Květa Sgallová
Hlavní její předností tohoto díla je, že přináší značné množství statistických dat a přispívá tak k ..
 
80Kč
Bez daně: 80Kč
Komunikativní složky výstavby dialogického textu
Olga Müllerová
Brožovaná, rozměry: 17x24 cm, 160 stran.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Kultura věcné jazykové komunikace
Jaroslav Bartošek
Sešit, rozměry: 20 x 29 cm, stran 123.
Stav velmi dobrý, na obálce je podpis původního majitele.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Linguistic Categorization
John R.Taylor
Clarendon Press, Oxford, 1995.
Uvnitř dobrý stav, zašpiněná obálka
120Kč
Bez daně: 120Kč
Vývojový vztah fonematického povědomí a znalosti písmen
Seidlová Málková, Gabriela
Praha, Togga 2015, 1. vydání. Původní brožovaná vazba, 180 stran, 16,5 x 21 cm (8°), česky.
Kniha je nová.
159Kč
Bez daně: 159Kč
Český překlad II. (1945-2004)
Milan Hrala (usp.)
UK v Praze, Filozofická fakulta, 2005. Brožovaná. Rozměry: 15 x 21 cm, stran 394
Velmi dobrý stav
150Kč
Bez daně: 150Kč
Řecká konverzace (Řečtina, řecký jazyk, slovník)
Rebo, Praha 2003 - dotisk II. vydání. Původní brož, 12°, 160 stran. Mírně očteno, dobrý stav (viz fo..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Pranostiky ( zvyky, tradice)
Karel Pejml
Vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1941. Původní brož, 8°, 70 strana.
Stav velmi dobrý, nerozřezáno.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Jazyk polský
Iza Šaunová
Vydalo Státní pedagogické nakladatelství Praha 1958. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměr 18x24 cm, 413 stran, první vydání.
Přebal odřený, zašpiněný a potrhaný, desky vyšisovány. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Introducing Language and Mind
Jean Aitchison
Penguin English, 1992.
Uvnitř dobrý stav, mírně odřená obálka, stránky nepatrně zažloutlé.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Hebräische Konsonantentexte
H.Bardtke
Otto Harrassowitz, Leipzig 1954.
Uvnitř dobrý stav, obálka lehce zažloutlá, hřbet natržený.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Výbor z římské lyriky. Část I. Text (římská lyrika, antická literatura, učebnice)
Jiráni - Ryba
Pro gymnasia a reálná gymnasia. Nákladem jednoty českých matematiků a fysiků, Praha 1942. česky a la..
 
40Kč
Bez daně: 40Kč
Historická mluvnice jazyka českého IV. Skladba
Jan Gebauer
Nákl. České akademie věd a umění, Praha 1929. Převazba. Rozměry: 18,5 x 26,5 cm, stran 763.
Velmi dobrý stav. Vyřazený knihovní exemplář
499Kč
Bez daně: 499Kč
Zpravodaj Místopisné komise ČSAV, číslo 5, ročník XX./1979
kolektiv autorů
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stránkováno průběžně 513-676.
Velmi dobrý stav, na obálce jsou malé hnědé skvrnky.
90Kč
Bez daně: 90Kč
 
Valentinská © 2021