LITERÁRNÍ VĚDA

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Řád: Revue pro kulturu a život. 8/1939 (roč. V.)
kolektiv autorů
Původní brožovaná, rozměry: 16 x 24 cm, průběžné stránkování 457-528.
Stav velmi slušný, obálka lehce otřepená a zažloutlá. Hřbet zcela chybí, obálky a složky uvolněné.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Řád: Revue pro kulturu a život. 1/1939 (roč. V.)
kolektiv autorů
Původní brožovaná, rozměry: 16 x 24 cm, stran 72.
Stav nepříliš dobrý, obálka lehce otřepená, potrhaná a zažloutlá. Hřbet s lehkou ztrátou, přední obálka uvolněná od hřbetu. Uvolněné složky.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Řád: Revue pro kulturu a život. 1/1943 (roč. IX.)
kolektiv autorů
Původní brožovaná, rozměry: 16 x 24 cm, stran 48.
Stav velmi dobrý. Obálka a hřbet lehce odřené, některé složky uvolněné.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Řád: Revue pro kulturu a život. 2/1942 (roč. VIII.)
kolektiv autorů
Původní brožovaná, rozměry: 16 x 24 cm, průběžné stránkování 57-104.
Stav nepříliš dobrý. Obálka a hřbet lehce odřené a ušpiněné, některé složky uvolněné. Kniha v horní části politá - skvrna zasahuje i do textu - ten je čitelný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Řád: Revue pro kulturu a život. 5/1942 (roč. VIII.)
kolektiv autorů
Původní brožovaná, rozměry: 16 x 24 cm, průběžné stránkování 217-272
Stav velmi dobrý. Nerozřezáno.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Řád: Revue pro kulturu a život. 7/1942 (roč. VIII.)
kolektiv autorů
Původní brožovaná, rozměry: 16 x 24 cm, průběžné stránkování 329-384.
Stav dobrý. Nerozřezáno, knižní blok uvolněný z obálky.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Řád: Revue pro kulturu a život. 8/1942 (roč. VIII.)
kolektiv autorů
Původní brožovaná, rozměry: 16 x 24 cm, průběžné stránkování 385-440
Stav velmi dobrý. Některé složky uvolněné.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Tvrdohlavá knížka :  O české divadelní klasice
Jan Kopecký
Orbis, Praha 1963.
Uvnitř dobrý stav, přebal lehce zašpiněný a odřený(viz obr.)
320Kč
Bez daně: 320Kč
Otakar Březina, člověk a básník
Anna Pospíšilová
Brožovaná v průhledném obalu, stran 133, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Pod oblohou Otokara Březiny - Otokar Březina (obálka Vít Obrtel)
Emil Saudek
Původní brožovaná v průhledném obalu, 151 stran + šestistránkový dopis Březinův a dopis Dehmelův autorovi této knihy. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, nerozřezáno.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Pod oblohou Otokara Březiny - Otokar Březina (obálka Vít Obrtel)
Emil Saudek
Původní brožovaná v průhledném obalu, 151 stran. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bádání o jazycích a literaturách
UK, Praha, filozofická fakulta, 2002.
Velmi dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Ani labuť ani Lůna (konfiskované, nekompletní)
kolektiv autorů
Vyšlo jako 1. sv. Nové edice, nákladem Otto Jiráska, Praha 1936. Brožovaná v původní obálce, stran 84, uvnitř několik vyobrazení. Formát 8°, A5, rozměry: 15 x 21,5 cm.
Stav výborný.
3 600Kč
Bez daně: 3 600Kč
Sovětská literatura (Monografie SSSR - Umění, Sovětský Svaz - Rusko))
F. Píšek, redaktoři Teige, Nejedlý
Vydal Pavel Prokop, Praha. Brožura v původní obálce a průhledném obalu, rozměry: 14 x 21 cm, 80 stran.
Stav dobrý. Obálka v dolní části lehce otřepená a v prostřední části u kraje se ztrátou. Hřbet v dolní části natržený.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Monografie SSSR - Organisace práce - Sovětský svaz - 6 dílů - Obálky Jiří Fryml a Karel Teige
Jiří Kroha, Rudolf Hájek, B. Šmeral, Stuchlík, Ulrych, Schwa
Šest sešitů svázaných v původní celoplátěné vazbě. Obálky vevázány. Formát 8°, A5.
Stav výborný.
7 500Kč
Bez daně: 7 500Kč
Orientace, 1/1968 (r. III.)
Čs.spisovatel, Praha 1968.
Velmi slušný stav, obálka zašpiněná, odřená a natržená (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
 
Valentinská © 2021