LITERÁRNÍ VĚDA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Původní brožovaná, rozměry: 14 x 21 cm, 121 stran.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet lehce odřené, podpis autora.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Nakl. a vyd. Veduta a Národní muzeum, 2014. Pevná vazba, stran 296, vydání první, rozměry: 17 x 23 cm.
Stav pěkný.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Academia, Praha 2012.
Výborný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Praha, Univerzita Karlova, Filozofická fakulta 2017, 1. vydání. Pevná vazba s přebalem, 274 stran, 15 x 21 cm.
Kniha je nová.
260Kč
Bez daně: 260Kč
Bez daně: 260Kč
Praha, Togga 2014, 1. vydání, 8. svazek edice Polemos. Brožovaná vazba, 204 stran, 13 x 18 cm.
Kniha je nová
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Náchod 2011.
Velmi dobrý stav (viz foto).
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Opera Facultatis philosophicae Universitatis Carolinae Pragensis vol. XVII. Praha, Univerzita Karlova v Praze, Filozofická fakulta, 2016, 1. vydání. Pevná vazba s přebalem, 766 stran, 17,5 x 25 cm.
Kniha je nová.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Bez daně: 599Kč
Praha, Univerzita Karlova v Praze, Filozofická fakulta, 2015, 1. vydání. Pevná vazba s přebalem, 181 stran, 17 x 24,5 cm.
Kniha je nová.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
SNKLU, Praha 1961.
Obálka zašpiněná a natržená, uvnitř dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní vazba s přebalem, 8°, 217 stran.
Pěkný stav.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Původní vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 344 stran, 12 stran příloh.
Stav velmi dobrý.
230Kč
Bez daně: 230Kč
Bez daně: 230Kč
Nakl. ČSAV, Praha 1962.
Velmi slušný stav, přebal potrhaný a odřený, uvnitř dobrý stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Klub moderních nakladatelů Kmen, Praha.
Stav dobrý, obálka a hřbet lehce otřepené, hřbet potrhaný, přední obálka se uvolňuje od vazby.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Pagefive, Praha 2014.
Stav velmi dobrý.
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
Vydalo nakl. dybbuk, Jan Šavrda, Praha 2008.
Uvnitř dobrý stav, mírně odřená obálka.
140Kč
Bez daně: 140Kč
Bez daně: 140Kč
UK, Praha 2003. Filozofická fakulta.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 1393 až 1408 z 5478 (343 stránek)
Zákazníci sk








![K dějinám české divadelní avantgardy [Obsah: Jindřich Honzl a Emil František Burian; Osvobozené divadlo - Voskovec a Werich; česká divadelní avantgarda, avantgardní divadlo ] K dějinám české divadelní avantgardy [Obsah: Jindřich Honzl a Emil František Burian; Osvobozené divadlo - Voskovec a Werich; česká divadelní avantgarda, avantgardní divadlo ]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/521677-k-dejinam-ceske-divadelni-15173267521-1024x1024.jpg)



