LITERÁRNÍ VĚDA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Academia, Praha 1981.
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. ČSAV, Praha 1965.
Přebal zašpiněný a lehce natržený. Uvnitř dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo Lidové nakl. Praha 1976.
Uvnitř dobrý stav, lehce odřený přebal (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Melantrich, Praha 1953.
Dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Mladá fronta, Praha 1974.
Velmi dobrý stav (viz foto).
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Čs.divadelní a literární jednatelství, Praha 1954.
Velmi slušný stav, obálka zašpiněná a odřená, vazba uvolněná.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakl. Epocha a Pražská vyd. společnost, Praha 2017. Pevná vazba, první vydání, stran 120 + příloha, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Sborník Památníku národního písemnictví, Praha 1969.
Dobrý stav (viz obr.). Stránky lehce zažloutlé, obálka odřená a hřbet zašpiněný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nákladem České akademie císaře Františka Josefa pro vědy, slovesnost a umění, Praha 1903. Původní brož, rozměr 27x19 cm. 347 stran.
Uvnitř dobrý stav, obálka zašpiněná a odřená, kraje mírně otřepené. Nerozřezáno.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Nakladatelství Český spisovatel, Praha, 1994.
Velmi dobrý stav (viz foto.).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Spolek výtv. umělců Mánes, Praha, 1928. Původní pevná vazba, rozměry: 12 x 16 cm, 85 stran. S 16 přílohami a 3 facsmile.
Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Nakl. H&H, Praha 1996. Původní brož, 187 stran, 8°.
stav výborný
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Praha 1927.
Nerozřezáno, dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Archiv Akademie věd České republiky, Praha . Brožovaná, stran 260. Rozměry: 15 x 21 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakl. ČSAV, Praha 1964.
Přebal odřený a natržený, uvnitř dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Sixty-Eight Publishers, Toronto 1984 (137. publikace). Původní brožovaná, 241 stran, rozměry: 11 x 18 cm.
Stav pěkný.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Zobrazeny položky 1265 až 1280 z 5477 (343 stránek)
Zákazníci sk


![Realismus a modernost. Proměny v české próze 19.století (sborník, literární věda, mj. M. Řepková - Havlíčkovy Obrazy z Rus [Havlíček Borovský], V. Forst - Wintrova próza historického dokumentu [Z. Winter], J. Janáčková - Mezi dvěma modernami) Realismus a modernost. Proměny v české próze 19.století (sborník, literární věda, mj. M. Řepková - Havlíčkovy Obrazy z Rus [Havlíček Borovský], V. Forst - Wintrova próza historického dokumentu [Z. Winter], J. Janáčková - Mezi dvěma modernami)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/496803-realismus-a-modernost-14914002821-1024x1024.jpg)
![Myšlenka a tvar [Obsah: literární teorie, srovnání francouzské a ruské literatury, mj. Čechov, Dostojevskij, Tolstoj, Stendhal, Ostrovskij, Sandová] Myšlenka a tvar [Obsah: literární teorie, srovnání francouzské a ruské literatury, mj. Čechov, Dostojevskij, Tolstoj, Stendhal, Ostrovskij, Sandová]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/496902-myslenka-a-tvar-14914857411-1024x1024.jpg)











![Poezie na předělu doby - Vývojové tendence české poezie koncem let 80. a na počátku let 90. XIX. století [Mrštík, Vrchlický, Neruda, Machar, Svatopluk Čech, Masaryk, Šalda] Poezie na předělu doby - Vývojové tendence české poezie koncem let 80. a na počátku let 90. XIX. století [Mrštík, Vrchlický, Neruda, Machar, Svatopluk Čech, Masaryk, Šalda]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/498881-poezie-na-predelu-doby-14932100701-1024x1024.jpg)
