LITERÁRNÍ VĚDA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydala Nár. knihovna České republiky.- Slovanská knihovna, Praha 2015.
Výborný stav(viz obr.).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Universita Karlova v Praze, nakl. Karolinum 2009. Vydání první.
Velmi dobrý stav, lehce natržená obálka(viz foto)!
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nár. knihovna ČR-Slovanská knihovna, Praha 2004.
Velmi dobrý stav (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Nakl. Torst, Praha 2002. Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 471 stran.
Velmi dobrý stav (viz foto). Nepatrně zašpiněný přebal.
140Kč
Bez daně: 140Kč
Bez daně: 140Kč
Nakl. Academia, Praha, 2004.
Velmi dobrý stav (viz obr.).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Mladá fronta, Praha 1953.
Přebal lehce zašpiněný, velmi dobrý stav (viz obr.).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
SdK ROH Melantrich, Praha 1985.
Uvnitř dobrý stav, obálka lehce zašpiněná.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Metafora, 2006. Původní měkká vazba, rozměry: 10 x 21 cm, 205 stran, množství fotografií.
Stav velmi dobrý.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 216.
Stav pěkný.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Brožovaná, s původní obálkou, rozměry: 13 x 20 cm, 183 stran.
Stav dobrý, obálka a hřbet lehce odřené a mírně zažloutlé. Hřbet v dolní části natržený. Uvolněné složky.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Jazzpetit, č. 13. Jazzová sekce, 1983.
Dobrý stav, lehce odřená obálka(viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Vydala Tisková, ediční a propagační služba místního hospodářství, Praha 1981.
Dobrý stav (viz foto).
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Nakladatelství Karolinum, Praha 2014. Původní brožovaná, rozměry: 14 x 20 cm, vydání první, 127 stran.
Velmi dobrý stav. Místy v textu zatrženo tužkou, poslední strany popsána tužkou celá.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, rozměry: 15 x 23 cm, stran 169.
Dobrý stav, obálka a hřbet lehce otřepené. Nerozřezáno.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Mor. Ostrava, Družstvo Moravsko-Slezské revue, 1911.
Dobrý stav. Místy v textu podtrháváno tužkou.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Původní vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 344 stran, 12 stran příloh.
Stav velmi dobrý, přebal lehce ušpiněný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 1201 až 1216 z 5477 (343 stránek)
Zákazníci sk

![Na trnitých cestách života a tvorby(sborník, František Kautman a jeho dílo, mj. F.Kautman - Šedesát let po stopách Franze Kafky [Kafka], Učit se od Dostojevského; J. Opat - T. G. Masaryk) Na trnitých cestách života a tvorby(sborník, František Kautman a jeho dílo, mj. F.Kautman - Šedesát let po stopách Franze Kafky [Kafka], Učit se od Dostojevského; J. Opat - T. G. Masaryk)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/485479-na-trnitych-cestach-zivot-14812224731-1024x1024.jpg)



![Od estetismu k eschatonu - [Modely světa a existence v lyrickém díle Otokara Březiny - rekonstrukce symbolických paradigmat] Od estetismu k eschatonu - [Modely světa a existence v lyrickém díle Otokara Březiny - rekonstrukce symbolických paradigmat]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/485569-od-estetismu-k-eschatonu-14812865201-1024x1024.jpg)





![Dada (edice Jazzpetit č. 13) [dadaismus, avantgarda, mj. i Hans Arp, Francis Picabia, Man Ray, Kurt Schwitters, Otto Dix] Dada (edice Jazzpetit č. 13) [dadaismus, avantgarda, mj. i Hans Arp, Francis Picabia, Man Ray, Kurt Schwitters, Otto Dix]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/486284-dada-jazzpetit-c-13-14818233151-1024x1024.jpg)
![Českolipsko literární, 1980 (Česká Lípa, sborník, mj. J. Havránek - Lidé na Českolipsku; K. Cvejn - J. Arbes a ateismus; O. Špacinger - Kokořínsko K. H. Máchy [Mácha]) Českolipsko literární, 1980 (Česká Lípa, sborník, mj. J. Havránek - Lidé na Českolipsku; K. Cvejn - J. Arbes a ateismus; O. Špacinger - Kokořínsko K. H. Máchy [Mácha])](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/487721-ceskolipsko-literarni-198-14829361081-1024x1024.jpg)

