LITERÁRNÍ VĚDA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Třebechovice, A. Dědourek 1942, s. 313.
V dobrém stavu, poškozený přebal, jinak uvnitř dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Praha, Václav Petr 1947, s. 151.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha, Československý spisovatel 1950, s. 186.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Olomouc, Votobia 1993, s. 53.
Velmi dobrý stav
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydal: Místní národní výbor, Semily 1960
Velmi slušný stav, v igelitovém obalu, zašlá.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, nakl. Kvasnička a Hampl 1927, s. 228.
V dobrém stavu, některé stránky jsou uvolněny.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakl. Votobia, Olomouc 2001. Stran 135, brožovaná. Rozměry: 14,5 x 20,5 cm.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze 1977. Vydání první, stran 472. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal pomačkaný a po okrajích potrhaný. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydala Univerzita Karlova v Praze, Filozofická fakulta, 2012. Vydání první, stran 150. Původní brož, měkká vazba, rozměry: 18 x 24 cm.
Pěkný stav (viz foto).
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Vydal Československý spisovatel v Praze roku 1969. První vydání, stran 228. Původní měkká brož s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry: 15 x 21,5 cm, 105 stran.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené, hřbet je v horní i dolní části mírě natržený, v horní části je s lehkou ztrátou. Některé složky jsou uvolněné, jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Index, Olomouc 1937.
Dobrý stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Praha, Mladá fronta 1966, s. 346.
Velmi slušný stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Brožovaná, stran 60 - včetně vyobrazení, rozměry: 15 x 15 cm.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydala Revolver Revue, Praha 2011. Stran 359, první vydání. Původní brož, měkká vazba, 8°.
Pěkný stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 21 cm, 216 stran.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zobrazeny položky 2833 až 2848 z 5477 (343 stránek)
Zákazníci sk

![Latinská babička (edice: Knihovna národních klasiků, sv. V.) [román] Latinská babička (edice: Knihovna národních klasiků, sv. V.) [román]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2021-01-08-09-00-29-01-1024x1024.jpg)
![Osobnost, tvorba a boj - Václav Černý (edice: Duch a tvar, 5 sv.) [eseje, Umění a mravnost?, Kultura a charakter, Smích a soud ironikův, Kritik a generace] Osobnost, tvorba a boj - Václav Černý (edice: Duch a tvar, 5 sv.) [eseje, Umění a mravnost?, Kultura a charakter, Smích a soud ironikův, Kritik a generace]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2021-05-26-16-08-54-01-1024x1024.jpg)
![Počátky novočeského básnictví (edice: Národní klenotnice, sv. 48) [poezie, mj. i Václav Thám, Ant. J. Puchmajer, F. V. Hek, Josef Jungmann, národní obrození] Počátky novočeského básnictví (edice: Národní klenotnice, sv. 48) [poezie, mj. i Václav Thám, Ant. J. Puchmajer, F. V. Hek, Josef Jungmann, národní obrození]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2021-06-09-14-11-24-01-1024x1024.jpg)


![Deník spisovatelův, rok 1873 (edice: Spisy F. M. Dostojevského, XXV. svazek) [deník Dostojevskij] Deník spisovatelův, rok 1873 (edice: Spisy F. M. Dostojevského, XXV. svazek) [deník Dostojevskij]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2021-08-05-12-06-54-01-1024x1024.jpg)

![Slovník literární teorie [výkladový naučný slovník, encyklopedie: poetika, versologie; próza, poezie, básně, verše, drama, divadlo, román; literární druhy, žánry, jevy, školy, směry, pojmy] Slovník literární teorie [výkladový naučný slovník, encyklopedie: poetika, versologie; próza, poezie, básně, verše, drama, divadlo, román; literární druhy, žánry, jevy, školy, směry, pojmy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/656159-slovnik-literarni-teorie-16464773151-1024x1024.jpg)




![Šest legend hledá autora (edice: Kolumbus, sv. 35) [legenda, sv. Václav, sv. Vojtěch] Šest legend hledá autora (edice: Kolumbus, sv. 35) [legenda, sv. Václav, sv. Vojtěch]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/8.2.2013-3-1024x1024.jpg)


