LITERÁRNÍ VĚDA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha, Melantrich 1989, s. 245
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Praha, Vyšehrad 1970, s. 109.
V dobrém stavu, obálka je mírně opotřebovaná.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Ústí nad Labem, Severočeské nakl. 1984, s. 109.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha, Svoboda 1970, s. 230.
Velmi dobrý stav
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Vydalo: nakl. Cherm, Praha 2008
Výborný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo: nakl. Odeon, Praha 1971
Velmi slušný stav, otřepené okraje přebalu
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo: nakl. Mustang, Plzeň 1995 (1. vydání)
Velmi dobrý stav
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
kniha ve slovenském jazyce
Vydala: Univerzitná knižnica, Bratislava 1956
55 stran textu + obrá..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha, J. Otto 1911, 252 stran
Stav horší - Brožovaná vazba je rozpadlá, knižní blok je rozlepen, obálka je odtržená, ale stránky jsou v pořádku.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Brno, Blok 1983, s. 230.
Velmi dobrý stav, obálka je mírně potrhaná
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Vydalo: nakl. Votobia, Olomouc 1993
172 stran
Stav: výborný, brož. vydání
Jiří Olič
..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo: nakl. Práce, Praha 1976
Velmi slušný stav, otřepené a zažloutlé okraje obálky.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydal: Ludvík Bradáč, Praha 1919
Velmi slušný stav
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Praha, SNKLU 1961, s. 183.
Velmi dobrý stav.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Vydal: Československý čtenář, Praha 1937
Velmi slušný stav, natržený přeba, otřepené okrajel
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydala: Knihtiskárna Linografia B. Valihracha, Olomouc 1932
Velmi slušný stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zobrazeny položky 2817 až 2832 z 5477 (343 stránek)
Zákazníci sk

![Od laciného optimismu k hororu - K historii a patologii dvou odvětví literárního braku [červená knihovna, horor ad.] Od laciného optimismu k hororu - K historii a patologii dvou odvětví literárního braku [červená knihovna, horor ad.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2020-04-28-12-48-57-01-1024x1024.jpg)

![Berta Mühlsteinová (edice: Postavy a události, sv. 18) [literární věda, spisovatelka, feministka, podpis a věnování Otakar Špecinger] Berta Mühlsteinová (edice: Postavy a události, sv. 18) [literární věda, spisovatelka, feministka, podpis a věnování Otakar Špecinger]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/312922020-05-21-11-03-12-01-1024x1024.jpg)
![Listy Hetér (edice: Antická knihovna, sv. 8) [příběhy] Listy Hetér (edice: Antická knihovna, sv. 8) [příběhy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2020-06-08-09-53-24-01-1024x1024.jpg)
![Deset tisíc změn se znovu mění. Dno všeho vrchol prázdnoty. Rozhovory a promluvy českých literátů z let 1990-1995 [Ajvaz, Viktor Fischl, Jiří Kolář, J. Hiršal, Daniela Hodrová, B. Grögerová, Červenka] Deset tisíc změn se znovu mění. Dno všeho vrchol prázdnoty. Rozhovory a promluvy českých literátů z let 1990-1995 [Ajvaz, Viktor Fischl, Jiří Kolář, J. Hiršal, Daniela Hodrová, B. Grögerová, Červenka]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2020-07-25-14-44-36-01-1024x1024.jpg)



![Seznam knih, časopisů, hudebnin a děl uměleckých 1871-1911 [nakladatelství Jan Otto, soupis vydaných knih, ediční plány, bibliografie, beletrie, dobrodružná literatura, sebrané spisy, ilustrace, spisovatelé, autoři] Seznam knih, časopisů, hudebnin a děl uměleckých 1871-1911 [nakladatelství Jan Otto, soupis vydaných knih, ediční plány, bibliografie, beletrie, dobrodružná literatura, sebrané spisy, ilustrace, spisovatelé, autoři]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2020-08-03-12-56-31-01-1024x1024.jpg)

![Čtení o Jakubu Demlovi [literární věda, Jakub Deml, mj. i František Bílek, Jaroslav Durych, Vítězslav Nezval, Otokar Březina] Čtení o Jakubu Demlovi [literární věda, Jakub Deml, mj. i František Bílek, Jaroslav Durych, Vítězslav Nezval, Otokar Březina]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2020-09-16-18-57-32-01-1024x1024.jpg)


![Božena Němcová (edice: Skvosty, sv. 25) [biografie, literární věda, vazba a graf. úprava Fr. Muzika - vazba kůže] Božena Němcová (edice: Skvosty, sv. 25) [biografie, literární věda, vazba a graf. úprava Fr. Muzika - vazba kůže]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/aeu/2021-01-04-11-21-40-01-1024x1024.jpg)

