LITERÁRNÍ VĚDA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydala Academia, Praha 1969. Vydání první.
Velmi slušný stav, desky odřené a zašpiněné, hřbet vyšisovaný; uvnitř dobrý stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Vydala Academia, Praha 1969. Vydání první.
Velmi slušný stav, desky odřené a zašpiněné, hřbet vyšisovaný; uvnitř dobrý stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Vydala Academia, Praha 1969. Vydání první.
Velmi slušný stav, desky odřené a zašpiněné, hřbet vyšisovaný a zašpiněný; uvnitř dobrý stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Vydalo nakladatelství Novinář, Praha 1977. Knihovnička novináře, sv. 16. První vydání. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 432 stran.
Přebal mírně odřený, otřepený a ve hřbetě zažloutlý. Stav dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Nakl. Torst, Praha 2014. Původní brož, měkká vazba. Vydání první, stran 135.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství Svoboda, Praha 1970. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 88 stran, první vydání (cca 20 x 17 cm). Velmi pěkný stav (viz foto)!
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydala Pražská imaginace, Praha 1991. Původní brož s přebalem, 192 stran a 4 strany obrazové přílohy.
Přebal ve hřbetě mírně zažloutlý. Stav dobrý.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Vydalo nakladatelství Svoboda, Praha 1969. Vydání první, stran 209. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích natržený. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Sešit, stran 31, rozměry: 14 x 19 cm.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená a otřepená. Na obálce a titulním listu jsou na okrajích malé skvrnky. Nerořezáno, stránky jsou lehce zažloutlé. Spodní roh obálky nese stopu po přehnutí.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Sešit, stran 60, rozměry: 15 x 20,5 cm.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Nakladatel Jan Štenc, Praha 1944 -1945.
Uvnitř dobrý stav, desky zašpiněné a odřené.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Brožovaná, stran 183, rozměry: 16,5 x 24 cm.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brožovaná, stran 171, rozměry: 16,5 x 24 cm.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brožovaná, stran 193, rozměry: 16,5 x 24 cm.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 16 x 21 cm, stran 404, vydání první.
Stav velmi dobrý, pouze přebal je ušpiněný a lehce otřepený.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydala Inverze, Praha 1991. Původní brož, měkká vazba, malá 8°, 130 stran. Obálku navrhl Vladimír Nárožník.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zobrazeny položky 2353 až 2368 z 5477 (343 stránek)
Zákazníci sk


![Flashky [Jan Zábrana - vzpomínková kniha jeho dcery o jeho životě a tvorbě] Flashky [Jan Zábrana - vzpomínková kniha jeho dcery o jeho životě a tvorbě]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/593457-flashky-16173028791-1024x1024.jpg)









