LITERÁRNÍ VĚDA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nakladatelství Votobia, Olomouc 1996. Původní brož, 277 stran. Rozměry: 15 x 21 cm. EAN: 9788071981046.
Stav pěkný.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná, rozměry: 15 x 22 cm, 644 stran.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené a ušpiněné. Některé složky jsou uvolněné, místy skvrnky od stáří.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Vydalo nakladatelství Votobia, Olomouc 1996. Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 239 stran. Stav pěk..
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Vydává ELK, Praha.
Uvnitř dobrý stav, obálky zašpiněné a odřené. U č.2 hřbet natržený.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Brožovaná s původní obálkou, 42 stran, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce ušpiněné a odřené. Některé složky jsou uvolněné.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydal Odeon, Praha 1971. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 15,5 x 21 cm, 244 stran a 41 vyobrazení.
Přebal zažloutlý a po okrajích mírně odřený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Melantrich, Praha 1940. Odkaz minulosti české, sv. 2. Původní poloplátěná vazba se zlacením, s přeba..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Neprodejný tisk. Odeon, Praha, 1983. Původní celoplátěná vazba s přebalem, formát: 11 x 20 cm, 515 s..
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydalo nakladatelství Aurora - Český spisovatel, Praha 1994.
Dobrý stav.
399Kč
Bez daně: 399Kč
Bez daně: 399Kč
Nakl. I.L.Kober, Praha 2003. Nedatováno.
Dobrý stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Česká biblická společnost, Praha 2015.
Velmi dobrý stav. Neautorské věnování.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Alabatros, Praha 2007.
Dobrý stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Vydal Odeon, nakladatelství krásné literatury a umění v Praze 1967. Obálku a vazbu navrhl a graficky..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní celoplátěná vazba s originálním papírovým přebalem. Rozměry: 20 x 21 cm, první vydání, 128 stran a 16 stran příloh.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pevná vazba, 51 stran, rozměry: 17 x 23 cm.
Stav velmi dobrý, desky jsou lehce ušpiněné, stránky mírně zažloutlé.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Institut pro studium literatury, Praha 2013. Edice Antologie, sv. 2. Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 12 x 19 cm, 184 stran. Vydání první.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Zobrazeny položky 2289 až 2304 z 5477 (343 stránek)
Zákazníci sk


![Mudrosloví národu slovanského ve příslovích (1852) [lidová rčení, říkadla, básně, slovanské písně, lidová poezie Slovanů - česká, slovenská, ruská, srbská, polská atd.] Mudrosloví národu slovanského ve příslovích (1852) [lidová rčení, říkadla, básně, slovanské písně, lidová poezie Slovanů - česká, slovenská, ruská, srbská, polská atd.]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/589775-mudroslovi-narodu-slovans-16134717791-1024x1024.jpg)









![Věk podezírání. Eseje o románu [nový román - Nathalie Sarraute] Věk podezírání. Eseje o románu [nový román - Nathalie Sarraute]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_114421_1-1024x1024.jpg)


![Čtení o Jaroslavu Vrchlickém [Jaroslav Vrchlický] Čtení o Jaroslavu Vrchlickém [Jaroslav Vrchlický]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/553514-cteni-o-jaroslavu-seifert-15568019881-1024x1024.jpg)