LITERÁRNÍ VĚDA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydává E.F.Burian, Praha.
Dobrý stav, obálka lehce odřená, stopy po přehnutí. Stránky lehce zažloutlé.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Brožovaná, rozměry: 12 x 19,5 cm, 79 stran.
Dobrý stav, knižní blok je uvolněný z obálky a rozlámaný na části.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, stran 141, vydání první, rozměry: 13 x 20 cm.
Stav dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené a zažloutlé, autorské věnování s podpisem.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Academia, Praha 2018. Pevná vazba s přebalem, 4°, 616 stran.
Výborný stav - nová kniha.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydání první. Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, 178 stran.
Pěkný stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Vydání první. Brožovaná, rozměry: 17 x 24 cm, 293 stran.
Pěkný stav.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Nakl. Academia, Praha, 2012. Brožovaná, 280 stran, rozměr: 14 × 21 cm.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Walter de Gruyter & Co., Berlin 1960.
Velmi slušný stav, přebal zašpiněný, natržený a odřený. Uvnitř dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Brožovaná, vydání první, rozměry: 15 x 22 cm, 218 stran.
Dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce odřené, knižní blok je rozlomený - část uvolněna z vazby.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brožovaná s původní obálkou, 155 stran, rozměry: 15,5 x 21,5 cm.
Dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce odřené a mírně ušpiněné.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Pevná vazba s původní obálkou, rozměry: 14 x 21 cm, stran 115. Vydání první.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Slovanský ústav, Praha 1947.
Dobrý stav, desky lehce odřené.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Revolver Revue, Praha 2007. Brožovaná, vydání první, 253 stran, rozměry: 13 x 20 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je v dolní části lehce ušpiněná.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydání první. Brožovaná, rozměry: 16 x 23,5 cm, stran 236.
Dobrý stav, ušpiněná obálka.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Paseka, Praha - Litomyšl 2002. Původní vazba s přebalem; 15 x 15,5 cm; 200 stran, vydání první
Uvnitř dobrý stav, nepatrně zašpiněný přebal.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Fragment, 2010.
Dobrý stav, nepatrně odřený přebal (viz foto).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 2113 až 2128 z 5477 (343 stránek)
Zákazníci sk



![Český literární samizdat 1949-1989 [samizdatové edice, knihy, časopisy, sborníky] Český literární samizdat 1949-1989 [samizdatové edice, knihy, časopisy, sborníky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/554300-cesky-literarni-samizdat--15580963101-1024x1024.jpg)











![Ladislav Smoljak hrající, bdící [Jára Cimrman Divadlo Járy Cimrmana, divadelní a filmový herec a režisér] Ladislav Smoljak hrající, bdící [Jára Cimrman Divadlo Járy Cimrmana, divadelní a filmový herec a režisér]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ol/534655-ladislav-smoljak-hrajici--15323501971-1024x1024.jpg)