LITERÁRNÍ VĚDA
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Nákladem Grosmana a Svobody. Slunečnice, knihovna "Noviny", sv. IV. Nedatováno. Původní brož, měkká vazba, malá 8°, 158 stran.
Vazba ve hřbetě rozlepena, stránky nerozřezány a po okrajích natrženy, obálka zašpiněna. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná s původní obálkou, stran 171. Rozměry: 15 x 20 cm.
Stav dobrý, lehce zažloutlá a počmáraná obálka. Stránky jsou zažloutlé, v textu je podtrháváno tužkou.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez naklad.údajů. Zřejmě rok 1909.
Stav velmi slušný, obálka natržená, uvnitř dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Větrné mlýny, 2019.
Velmi dobrý stav.
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Mladé letá, Bratislava 1978.
Dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Matica slovenská, Martin 1976.
Velmi slušný stav, natržený přebal, vazba mírně uvolněná.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Brožovaná, rozměry: 14 x 21 cm, 420 stran.
Dobrý stav, obálka a hřbet jsou odřené a ušpiněné.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Academia, Praha 2009. Brožovaná, vydání první, 368 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství Academia, Praha 2009. Brožovaná, vydání první, 368 stran, rozměry: 14 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Polopergamenové vazby, rozměry: 15 x 22 cm.
Velmi dobrý stav, na přídeštích jsou nalepena ex libris: Bedřich Beneš Buchlovan. Desky jsou mírně vyšisované.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Vydala Academia, Praha 2016. Pevná vazba, vydání první, rozměry: 24 x 16 cm, stran 147.
Stav dobrý, desky a hřbet jsou vyšisované.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Vydala Academia, Praha 2016. Pevná vazba, vydání první, rozměry: 24 x 16 cm, stran 147.
Stav velmi dobrý.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, 273 stran, rozměry: 21 x 15 cm. Druhé přepracované vydání.
Stav dobrý, přebal je odřený, ušpiněný, potrhaný a ze spodní části podlepovaný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 20,5 cm, stran 453.
Stav velmi dobrý, obálka je v horní části lehce otřepená, na první straně je razítko.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Brožované, rozměry: 16 x 22 cm a 13,5 x 21 cm, stran 168 z toho je cca 24 stran česky (vydání druhé) a 180 stran z toho cca 18 stran česky.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Nákladem E.F.Buriana, Praha.
Dobrý stav, obálka nepatrně zažloutlá.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Zobrazeny položky 2097 až 2112 z 5476 (343 stránek)
Zákazníci sk


![Studie o rukopisech 1962 [sborník statí z oboru kodikologie, rukopisy - vydala Komise pro soupis rukopisů - archiv] Studie o rukopisech 1962 [sborník statí z oboru kodikologie, rukopisy - vydala Komise pro soupis rukopisů - archiv]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/578367-studie-o-rukopisech-1962-15954171661-1024x1024.jpg)








