PRÓZA - BELETRIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha, Isis Books
V dobrém stavu. Obálka je lehce zašpiněná.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Mockba 2007, s. 557.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydala Euromedia Group - Universum, Praha 2020. Vydání první, stran 360. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
160Kč
Bez daně: 160Kč
Bez daně: 160Kč
Praha : Tiskové družstvo Českoslovanské strany sociálně-demokratické, 1902.
Velmi dobrý stav. Desky jsou lehce odřené a zašpiněné. Strany jsou mírně zažloutlé.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Praha, Ústřední dělnické knihkupectví, nakladatelství a antikvariát 1919
V dobrém stavu. Desky jsou zašpiněné a odřené. Některé strany jsou zažloutlé.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Vydala AG kult, Praha 1991. 1. vyd. Původní brož, měkká vazba, 8°, 229 stran.
Dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo nakladatelství Portál, Praha 2001. Vydání první, stran 135. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Praha, Nakladatelství za Svobodu 1926-1927.
Velmi dobrý stav
398Kč
Bez daně: 398Kč
Bez daně: 398Kč
London: Corgi Books 1979.Pův. brožovaná vazba s titulem na hřbetu a přední desce, 300 stran, 8° (11 x 18 cm)
bez známek opotřebení, jako nová
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Berlin: Aufbau-Verlag 1959. Pův. plátěná vazba s titulem na hřbetu a přední desce a barevnou horní ořízkou, 362 stran, 8° (12,5 x 19,5 cm)
ořízka lehce zašpiněná, jinak ve velmi dobrém stavu
130Kč
Bez daně: 130Kč
Bez daně: 130Kč
Brožovaná. Stran 187. Rozměry: 12,5 x 19,5 cm
Stav velmi dobrý.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Vydalo nakladatelství Pragma, Praha 2000. Stran 303. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Vydalo nakladatelství Paseka v Praze a Litomyšli 1996. Vydání první, stran 110. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2012. Vydání druhé, stran 160. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Vydalo nakladatelství Petrklíč, 2003. Vydání první, stran 130. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydalo nakladatelství Baronet, Praha 2007. Vydání první, stran 220. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Zobrazeny položky 15313 až 15328 z 19597 (1225 stránek)
Zákazníci sk





![Kopřivy. Lidový satirický týdenník 1919, roč. XI (časopis, týdeník, první republika, mj. E. Vachek - Dědičný princ; Karikatury ruských bolševiků [Trockij, Lenin, Zorin], Několik historek o Jaroslavu Haškovi) Kopřivy. Lidový satirický týdenník 1919, roč. XI (časopis, týdeník, první republika, mj. E. Vachek - Dědičný princ; Karikatury ruských bolševiků [Trockij, Lenin, Zorin], Několik historek o Jaroslavu Haškovi)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/750639-koprivy-lidovy-satiricky--17570789481-1024x1024.jpg)



![The Mossad. Israel´s Secret Intelligence Service [Izrael] The Mossad. Israel´s Secret Intelligence Service [Izrael]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/750877-the-mossad-israel-s-secre-17573201201-1024x1024.jpg)
![Geschichten aus der einen und der anderen Tasche. Begebenheiten um den Gerichtssaal [povídky] Geschichten aus der einen und der anderen Tasche. Begebenheiten um den Gerichtssaal [povídky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/750878-geschichten-aus-der-einen-17573203961-1024x1024.jpg)





