PRÓZA - BELETRIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Druidova píseň
O. R. Melling
Vydalo nakladatelství Synergie, Praha 1997. Vydání první, stran 176. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Felidae (Kočičí detektivka)
Akif Pirincci
Vydalo nakladatelství Pragma, Praha 1989. Stran 255. Původní brož, měkká vazba.
Stav pěkný.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Londýnská pole
Martin Amis
Vydalo nakladatelství Volvox Globator, Praha 2007. Edice Arkáda, svazek 30. Vydání první, stran 562. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Tajný posel - Jan Karski
Yannick Haenel
Vydalo nakladatelství JOTA, Brno 2011. Stran 166. Původní pevná vazba s přebalem.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Zabiják Anders a jeho přátelé (a sem tam nepřítel)
Jonas Jonasson
Vydalo nakladatelství Panteon, Praha 2016. Stran 317. Původní brož, měkká vazba, rozměry: 14,5 x 21,5 cm.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Nadace na hranicích (sci-fi)
Isaac Asimov
AG kult, Praha 1992.
Obálka odřená. Dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Planeta lhářů (Edice: Tajemství)
Erich von Däniken
Vydal Dialog, Liberec 2007. Vydání první, stran 168. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Černá sanitka a jiné děsivé příběhy
Petr Janeček
Vydalo nakladatelství Plot, Praha 2006. Vydání první, stran 367. Původní pevná vazba.
Stav perfektní.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Spekulace
Alfred Jarry
Vydalo nakladatelství Volvox Globator, Praha 1997. Vydání první, stran 60. Původní brož, měkká vazba. Rozměr 14,5x10 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Strom (Edice: Malá řada 33.)
John Fowles
Vydalo nakladatelství Volvox Globator, Praha 2001. Vydání první, stran 76. Původní brož, měkká vazba. Rozměr 14x10 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Ošklivá dívka (Edice: Malá řada 23.)
Arthur Miller
Vydalo nakladatelství Volvox Globator, Praha 1998. Vydání první, stran 58. Původní brož, měkká vazba. Rozměr 14x10 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Tender is the Night (Penguin Popular Classics) (Něžná je noc, román)
Francis Scott Fitzgerald
London, Penguin books 1997, s. 392.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Pride and Prejudice (Wordsworth Classics) (Pýcha a předsudek, román, Anglie)
Jane Austen
London, Wordsworth 2007, s. 329.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
The Extraordinary Journeys. Around the World in Eighty Days (Oxford World's Classics) (Cesta kolem světa za osmdesát dní, dobrodružství)
Jules Verne
Oxford university press 1999, s. 247.
V dobrém stavu. Pravý dolní roh obálky je poškozený.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Notes from a small island (Zápisky z malého ostrova, cestopis, Anglie)
Bill Bryson
London, Black swan 1999, s. 415.
Velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Lolita (Penguin Classics) (román)
Vladimir Nabokov
London, Penguin books 1995, s. 331.
Velmi dobrý stav
180Kč
Bez daně: 180Kč
 
Valentinská © 2021