PRÓZA - BELETRIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Orbis, Praha 1937. Převazba, rozměry: 14,5 x 21,5 cm, stran 350
Stav velmi dobrý
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydání první, stran 224. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Obálka, vazba a typografie Zdenek Seydl. Život kolem nás, malá řada, sv. 8. Vydal Čs. spisovatel, Pr..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Polokožená vazba, 260 stran, rozměr: 12 x 17,5 cm.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Novina, Praha 1939. Převazba, 220 stran, rozměr: 13 x 18,5 cm.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Polokožená vazba, 204 stran, rozměr: 12 x 17,5 cm.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Vydal Československý spisovatel, Praha 1982. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 13 x 20 cm, 476 stran.
Pěkný stav. Na přídeští je nalepeno ex libris.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Vydala: Euromedia Group, Praha 2005
Stav: výborný
Francis Scott Fitzgerald
..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Cad Press, nedatováno. Původní brož, 8°, 271 stran.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Volné archy v původní obálce, rozměry: 11 x 17,5 cm, 191 stran.
Velmi dobrý stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Měkká vazba, stran 220, vyd. první, rozměry: 10,5 x 19,5 cm
Stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Jan V. Pojer v Brně, 1947. Volné archy v původní obálce, 175 stran, menší 8°. Číslovaný výtisk č. 184!
Dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Celoplátěná vazba, rozměry: 20 x 24 cm, stran 88
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Argo, 2024. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 15,5 x 21 cm, 214
Pěkný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Nakl. Dobrovský, 2012. Pevná vazba s obálkou, stran 278, rozměry: 15,5 x 21 cm
Stav velmi dobrý
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Nakl. Dobrovský, 2021. Pevná vazba s obálkou, stran 436, rozměry: 14 x 21 cm
Stav pěkný
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 14993 až 15008 z 19603 (1226 stránek)
Zákazníci sk


![Domácí úkoly z pilnosti - Bohumil Hrabal, povídky [mj. Interview na hrázi věčnosti] (obálka Jiří Anderle) Domácí úkoly z pilnosti - Bohumil Hrabal, povídky [mj. Interview na hrázi věčnosti] (obálka Jiří Anderle)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/730265-domaci-ukoly-z-pilnosti-b-17321338531-1024x1024.jpg)
![Taneční hodiny pro starší a pokročilé (edice: Život kolem nás, sv. 8) [novela] Taneční hodiny pro starší a pokročilé (edice: Život kolem nás, sv. 8) [novela]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_373440_1-1024x1024.jpg)






![Eseje - Robert Musil [edice Otázky a názory, sv. 70] Eseje - Robert Musil [edice Otázky a názory, sv. 70]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/737960-eseje-robert-musil-17407269131-1024x1024.jpg)
![Tajemná růže (edice: Atlantis, sv. 70) [povídky, Irsko, bibliofilie; ilustrace Bohdan Lacina] Tajemná růže (edice: Atlantis, sv. 70) [povídky, Irsko, bibliofilie; ilustrace Bohdan Lacina]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_287307_1-1024x1024.jpg)



