PRÓZA - BELETRIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakladatelství Československý spisovatel v Praze 1967, edice Život kolem nás, Malá řada, svazek 25. 1. vydání. Obálku a vazbu navrhl Zdenek Seydl. Typograficky upravil Miloslav Fulín. Stran 124
Přebal odřený Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 11 x 17,5 cm, stran 54.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Československý spisovatel v Praze roku 1970, původní pevná vazba s přebalem, stran 104, vyd. čtvrté, rozměry: 14 x 20 cm.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 14 x 20,5 cm. Stran 430.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydal Svět Sovětů, Praha 1966. Edice Máj, sv. 88. Ilustroval Jozef Baláž. Obálku a vazbu navrhl Miroslav Váša s použitím kresby Jozefa Baláže. Graficky upravil Antonín Dvořák. Původní celoplátěná vazb
Stav dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 343 stran, vydání třetí.
Stav velmi dobrý
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Mladá fronta, Praha 1974. Původní celoplátěná vazba se zlacením na hřbetu a přebalem, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, 556 stran.
Dobrý stav, přebal odřený a na okrajích otřepený.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Stran 201. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 21,5 x 28 cm.
Stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Družstevní práce , Praha 1940. Polokožená převazba, rozměry: 13 x 20 cm, stran 303
Stav velmi dobrý
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Družstevní práce, Praha 1940. Polokožená převazba, rozměry: 13 x 20 cm, stran 267
Stav velmi dobrý
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Obálka J. Zelenka! Vydalo nakladatelství Orbis, Praha 1963 jako 52. svazek edice Divadlo.
Dobrý stav, obálka zašpiněná a odřená (viz foto). Stránky zažloutlé.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Ot. Štorch-Marien, Praha 1924. Lidová knihovna Aventina, sv. 3. Úprava K. Teigeho a O. Mrkvičky! Původní brož; 17 x 11 cm; 58 stran.
dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 12 x 16 cm, 95 stran.
Stav dobrý, obálka a hřbet lehce odřené.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Konfrontace, Curych, 1979 - exilové vydání! Původní brož, malá 8°, 176 stran.
dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Marinka a jiné prózy [Karel Hynek Mácha - Cikáni, Křivoklad, Večer na Bezdězu, Obrazy z života mého]
Levné knihy, Praha 2002. Brožovaná, 259 stran, rozměry: 11 x 18 cm.
Pěkný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Původní brož, 8°, 108 + 21 stran.
Obálka odřená. Dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Zobrazeny položky 14977 až 14992 z 19603 (1226 stránek)
Zákazníci sk




![Jáma a kyvadlo [Edgar Allan Poe - povídky - Vražda v ulici Morgue, Zánik domu Usherů aj.] (edice: Klub čtenářů, sv. 413) Jáma a kyvadlo [Edgar Allan Poe - povídky - Vražda v ulici Morgue, Zánik domu Usherů aj.] (edice: Klub čtenářů, sv. 413)](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/704725-jama-a-kyvadlo-edice-klub-17023036291-1024x1024.jpg)







![Paměti bláznovy [avantgardní obálka Teige a Mrkvička; ed. Lidová knihovna Aventina] Paměti bláznovy [avantgardní obálka Teige a Mrkvička; ed. Lidová knihovna Aventina]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_281430_1-1024x1024.jpg)


![Marinka a jiné prózy [Karel Hynek Mácha - Cikáni, Křivoklad, Večer na Bezdězu, Obrazy z života mého] Marinka a jiné prózy [Karel Hynek Mácha - Cikáni, Křivoklad, Večer na Bezdězu, Obrazy z života mého]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/664264-marinka-a-jine-prozy-16547534521-1024x1024.jpg)
![Sestup Orfeův [Edice Divadlo sv. 23, divadelní hra] Sestup Orfeův [Edice Divadlo sv. 23, divadelní hra]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/753116-sestup-orfeuv-edice-divad-17595201701-1024x1024.jpg)