PRÓZA - BELETRIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Štědrý večer
Jaroslav Durych
Brožovaná, rozměry: 12 x 20 cm, 81 stran.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněná obálka, některé složky jsou uvolněné
99Kč
Bez daně: 99Kč
Spací vady [divadelní hra]
Radka Denemarková
Vydal Filip Tomáš - Akropolis, Praha, 2012. Původní brož, 216 stran, první vydání, rozměr: 12,5 x 17,5 cm.
Pěkný stav (viz obr.).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Tkadleček - Hádka milence s Neštěstím
Česká grafická unie, Praha 1940, pevná vazba s obálkou, 218 stran, 8°.
Velmi slušný stav,.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Saturnin
Zdeněk Jirotka
Nakl. Český spisovatel, Praha, 1985. Ilustrace S. Duda, typo O. Hlavsa. Pevná vazba s obálkou, 357 stran, rozměry: 12 x 17 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Kruhová obrana (Index, exil)
Milan Šimečka
Index, Kolín 1985. (118. publikace Indexu). Exilové vydání. brožovaná, rozměry: 11 x 17 cm, 220 stran. První vydání.
Velmi dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Salome. Drama o jednom dějství (dřevoryt T. F. Šimom)
Oscar Wilde
Brožovaná, rozměry: 11,5 x 16 cm, 90 stran.
Stav pěkný, nerozřezáno
600Kč
Bez daně: 600Kč
Dílo K. H. Máchy III. Deníky, zápisníky a korespondence (Karel Hynek Mácha)
Karel Hynek Mácha
Brožovaná, rozměry: 11 x 17,5 cm, stran 455
Stav velmi dobrý, nerozřezáno
80Kč
Bez daně: 80Kč
Dva roky prázdnin, část I.
Jules Verne
Pevná vazba, stran 192, rozměry: 10,5 x 16,5 cm.
Stav dobrý, desky jsou odřené, hřbet utržený - chybí. Zadní desky se uvolňují od vazby, lehce zažloutlé stránky, jinak jeuvnitř stav velmi dobrý.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Plačící Madona: zázrak zázraků
Quido Maria Vyskočil
Převazba, 200 stran, rozměry: 13 x 17,5 cm.
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Katova dcera a král žebráků
Oliver Pötzsch
Vydala Euromedia Group - Knižní klub, Praha 2023. Vydání druhé, stran 419, brožovaná, rozměry: 13 x 20 cm
Stav výborný
299Kč
Bez daně: 299Kč
Železná rukavice
František Niedl
MOBA 2022. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 13 x 21 cm, stran 228
Stav pěkný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Umění a život (kolibřík)
Josef Rybák
Lyra Pragensis, Praha 1981. Celokožená vazba, 107 stran, rozměry: 7,5 x 7,5 cm.
Velmi dobrý stav
70Kč
Bez daně: 70Kč
Sen o milionech
Jos. Barly, L. Srpek
Brožovaná, 30 stran, rozměry: 14 x 20 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená. Na titulním listu je razítko, některé složky jsou uvolněné
250Kč
Bez daně: 250Kč
Blesk a jiné povídky (sešit 1.-6.)
Helena Malířová
Sešity, stran celkem 189, rozměry: 13,5 x 19 cm.
Velmi dobrý stav, obálky jsou lehce odřené
180Kč
Bez daně: 180Kč
Sissi [Sisi - Rakouská císařovna Alžběta Bavorská, manželka císaře František Josef I.]
Martin Schäfer
Vydala Mladá fronta, Praha 1993. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, 148 stran.
Pěkný stav.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Sissi. Soukromý život Alžběty, císařovny rakouské [Sissi, Sisi - Rakouská císařovna Alžběta Bavorská, manželka císaře František Josef I.]
Barbara Cartland Cartlandová
Vinohrad 1992, edice "Kdysi a nyní". Původní celoplátěná vazba s obálkou, 198 stran, rozměry: 13,5 x 20,5 cm
Pěkný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021