PRÓZA - BELETRIE

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Moderní revue, ročník XXIV., sešit 269, svazek XXXIII. číslo 4/1918 (1x grafika František Kobliha)
kolektiv autorů
Brožovaná, průběžné stránkování 153-200. Rozměry: 19 x 25 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce otřepená
600Kč
Bez daně: 600Kč
Havlíček, ročník XXIII., čísla 1-12/1934. Měsíčník Volné myšlenky československé (Časopis, kompletní)
A. L. Kaiser (red.)
Přehnuté složky, rozměry: 19 x 28,5 cm, stran celkem 96
Stav velmi dobrý. Obálka prvního čísla je natržená
499Kč
Bez daně: 499Kč
Havlíček, ročník XXIII., čísla 1-12/1934. Měsíčník Volné myšlenky československé (Časopis, kompletní)
A. L. Kaiser (red.)
Přehnuté složky, rozměry: 19 x 28,5 cm, stran celkem 96
Stav velmi dobrý.
499Kč
Bez daně: 499Kč
Pestrý týden (1.3.1941. Časopis, noviny, Protektorát)
Vladimír Rýpar (red.)
Přehnuté složky. Rozměry: 24 x 31 cm. Stran 32.
Stav velmi dobrý
199Kč
Bez daně: 199Kč
Pražský ilustrovaný zpravodaj, číslo 52/1940 (noviny, časopis, protektorát)
J. Morávek (red.)
Přehnuté složky. Rozměry: 28 x 40 cm, stran cca 24
Velmi dobrý stav.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Utrpení knížete Sternenhocha
Ladislav Klíma
Nakl. Paseka, Praha 1990. 3. vydání. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 208 stran, ilustrace K. Nepraše.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Modrý květ
Novalis
Topičova edice, Praha 1940. Brožovaná, rozměry: 14,5 x 22 cm, 205 stran, druhé vydání.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená, hřbet v dolní části cca 3 cm natržený. Knižní blok se lehce uvolňuje z obálky, některé složky jsou uvolněné. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Hovory 1968-1969 (Miroslav Horníček)
Miroslav Horníček (podpis)
Pevná vazba s obálkou, 207 stran, rozměry: 13,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý. Lehce pomačkaná obálka, podpis Miroslav Horníček
299Kč
Bez daně: 299Kč
Zakázaná láska u císařského dvora
Erika Bertenreiner
Víkend 2012. Pevná vazba s obálkou, stran 304, rozměry: 14 x 21 cm
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
V šeru dávných věků (Eduard Štorch)
Eduard Štorch
Převazba, rozměry: 15 x 21 cm, stran 157
Stav velmi dobrý, lehce odřené desky a hřbet
399Kč
Bez daně: 399Kč
Škola mrtvol
Luis Ferdinand Céline
Celoplátěná vazba, rozměry: 14,5 x 20 cm, stran 154.
Stav velmi dobrý.
1 999Kč
Bez daně: 1 999Kč
Spojité nádoby (obálka Toyen) - avantgarda
André Breton
Brožovaná s obálkou, rozměry: 13,5 x 20 cm, 180 stran.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce ušpiněná a mírně zažloutlá, některé složky jsou uvolněné
999Kč
Bez daně: 999Kč
Pod praporem tureckého půlměsíce: Válečné vzpomínky na Syrii a Palestinu (Syrie, Palestina) / Hercegovina. Poznámky, vzpomínky a pohádky (2 v 1)
Adolf Schwarzenberg / Jiří Mahen
Rudolf Březina, Praha 1926 a František Obzina, 1924. Číslovaný výtisk, č. 350/1100. Převazba - část pův. obálky je nalepena na desky, stran 150 a 170. Rozměry: 14 x 18 cm
Stav pěkný
999Kč
Bez daně: 999Kč
Bude to bolet, doktore?
Adam Kay
JOTA 2018. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 15 x 21,52 cm, 240 stran
Stav velmi dobrý, v horní části obálky je skvrnka
99Kč
Bez daně: 99Kč
Ptákovina (Milan Kundera)
Milan Kundera
Atlantis, 2015. Pevná vazba s obálkou, rozměry: 14,5 x 21,5 cm, 135 stran
Stav velmi dobrý
180Kč
Bez daně: 180Kč
Viktorie. Historie lásky (obálka Toyen)
Knut Hamsun
Stran 118. Brožovaná, rozměry: 16,5 x 24 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená, hřbet v dolní části lehce natržený, některé složky uvolnění
199Kč
Bez daně: 199Kč
 
Valentinská © 2021