CESTOPISY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Karel Foucauld I. díl (vše co vyšlo) Badatel o Maroku, poustevník saharský
René Bazin
Izmaël, 1929. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 93
Stav velmi dobrý, nerozřezáno
250Kč
Bez daně: 250Kč
Objevitelé, dobyvatelé, osadníci. 500 let Ameriky [Obsahuje: objevování a dobývání, Amerika Jižní i Severní, Indiáni]
Josef Opatrný
Praha, nakl. Road 1992. Pevná vazba, rozměry: 21,5 x 29,5 cm, stran 205.
Velmi dobrý stav
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez haléře kolem světa I.-III. (3 v 1)
Harris Franck
Stran 152, 174 a 180 stran. Rozměry: 14,5 x 21 cm. Převazba.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Západ a východ. Filosofické úvahy z cest (cestopis, filozofie, náboženství, mj. i Čína, Indie)
Prof. Dr. Em. Rádl
Praha, Jan Laichter 1925, s. 402.
V uspokojivém stavu, knižní blok je rozlepen, obálka je oddělena, nerozřezáno.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Dálky (edice: Racek, sv. 6) [cestopis, Česká filharmonie, Japonsko, Austrálie, Čína, Indie; obálka Jiří Schmidt]
Jaroslav Putík
Praha, Nakladatelství politické literatury 1964, s. 140.
Původní celoplátěná vazba s přebalem, ten natržen. Stav pěkný.
50Kč
Bez daně: 50Kč
Moderní Čína jaká vskutku je [Z obsahu: dějiny Číny, Peking, reálie, čínské školství, umění, čínská kuchyně, pošta a telegraf, náboženství, etiketa, vojsko, lid a jeho zvyklosti, právo, zákony a soudnictví v Číně]
Rudolf Cicvárek
Brožovaná, 577 stran včetně vyobrazení, rozměry: 14 x 20 cm. Druhé nezměněné vydání.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a v horní i dolní části u hřbetu natržená. Některé složky jsou uvolněné.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Vějíř a meč. Kapitoly z dějin japonské kultury (Japonsko)
L. Boháčková, V. Winkelhöferová
Vydalo nakladatelství Panorama, Praha 1987. Stopy, fakta, svědectví. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměr: 16 x 23 cm, vydání první, 392 stran a 32 stran obr. příloh.
Stav dobrý, přebal je lehce odřený a na okrajích potrhaný.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Křížovka světa (obálka Adolf Hofmeister)
Ma-Fa Marie Fantová, Adolf Hofmeister - ilustrace
Vydal Fr. Borový, Praha 1938. Obrázky, obálka a vazba Ad. Hofmeistra. Knihy dobré pohody, svazek III. Původní brož, 8°, 188 stran.
Obálka mírně zašpiněná, některé stránky uvolněny (viz foto). Velmi slušný stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Ohně v poušti - Kuvajt
Ivo P.Mikuláštík
Vydal: Orbis, 1977
Velmi slušný stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Toulky světem   Hol.
Pozoruhodná místa pěti kontinentů. Rebo, Praha 2008. Třetí vydání. Původní vazba, 2°, 416 stran, mno..
 
190Kč
Bez daně: 190Kč
Do říše zlatého draka (Čína)
F. N. Kolářová
Brožovaná, stran 189 - včetně vyobrazení, rozměry: 16 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená, hřbet mírně odřený a v horní části lehce natržený
99Kč
Bez daně: 99Kč
Noví lidé. Rok u sousedů severní točny
Knud Rasmussen
Země a lidé, sv. IV. Nákl. České graf. unie, Praha 1921. Poloplátěná vazba - pův. obálka je vevázána, rozměry: 14,5 x 21 cm, stran 86
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Dobrodružné plavby (mořeplavba, objevitelské výpravy, objevitelé, napři. Kolumbus aj.)
Bernhard Kay
Albatros, Praha 2004. Původní vazba, rozměry: 15 x 21 cm, 373 stran.
Pěkný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Pod polárním sluncem (román Arktida, přírodní vědy)
Peter Freuchen - Finn Salomonsen
Praha, Orbis 1972, s. 359.
Velmi dobrý stav, obálka je mírně zašpiněná.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Skalnaté hory
Iwahaši Takaši
Slovart, Praha 1995.
Stav velmi dobrý.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Český Marco Polo (cestopis, román)
Antonín Kuninger
Původní český román. Kruh, Praha 1938. Původní poloplátěná vazba, 8°, 120 stran. Pěkný stav (viz fot..
 
60Kč
Bez daně: 60Kč
 
Valentinská © 2021