MAPY

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Atlas to Accompany Chambers's Encyclopaedia: A Series of Thirty-Nine Colored Maps and a Map of the Annual Revolution of the Earth Round the Sun [atlas, mapy, litografie, 19. století]
Philadelphia - Edinburgh: J. B. Lippincott & Co. - W. & R. Chambers 1868, pův. celoplátěná vazba s titulem na hřbetu, [v] stran+40 map, 4° (18 x 26,5 cm)
desky poněkud ušpiněné a na krajích odřené, vyšisované okraje stránek, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
7 000Kč
Bez daně: 7 000Kč
Plan Munumental Paris &  Environs. Itinéraire Métropolitain [plán Paříže a okolí]
Paris: J. Leconte, Éditeur, rok vydání neuveden. Pův. sešit s titulem na přední desce a obrázkem na deskách, 12 stran textu s oboustrannou barevnou mapou, 12° (10 x 15,5 cm, mapa 76 v 56 cm)
desky odřené, hrany desek ohnuté, jinak uvnitř v dobrém stavu
150Kč
Bez daně: 150Kč
Westermanns Weltatlas [atlas světa]
Liebers, Adolf et al.
Braunschweig - Hamburg: Druck und Verlag von Georg Westermann 1921. Pův. poloplátěná vazba, 106+91 stran s četnými barevnými mapami, 4° (26 x 22 cm, podélný formát)
knihov. exemplář, desky a hrany desek odřené, předsádka a patitulní list zašpiněné, listy lehce zahnědlé, jinak uvnitř v dobrém stavu
630Kč
Bez daně: 630Kč
India Ptolemaei [mapa; historické mapy; Klaudios Ptolemaios; Indie; Persie; Asie]
Nürnberg: Ernst Christoph Grattenauer 1787, 1 list (45 x 36 cm)
Okraje přehnuté; velmi dobrý stav.
3 000Kč
Bez daně: 3 000Kč
Meyer's Zeitungs-Atlas für Krieg und Frieden, enthaltend eine vollständige Sammlung der neuesten Karten aller Länder und Staaten der Erde, ... [atlas, staré mapy
Hildburghausen - Amsterdam: Geographische Anstalt des Bibliographischen Instituts 1850-1851, polokožená vazba se zlatou ražbou na hřbetu, mramorované desky, obsahuje 28 z celkového počtu 30 Lieferunge
mapy č. 51 a 52 chybí, desky na okrajích odřené, ve hřbetu natržené, listy občas s otisky prstů na krajích, nepatrné hnědé skvrny, mapy v perfektním stavu, celkově výborný stav
49 999Kč
Bez daně: 49 999Kč
Key Plan of Road Maps presented with the New Motoring Encylopedia [staré silniční mapy, Británie, Anglie, Wales, Skotsko, Irsko, motorismus]
London: Amalgamated Press, nedatováno, patrně 30. léta 20. století.
Pouzdro je silně potrhané a odřené, titulní mapa je natržená a na okrajích zašpiněná, okraje některých map jsou vzhledem ke stáří trochu zahnědlé, v horní části mají všechny mapy propiskou ručně vepsá
1 040Kč
Bez daně: 1 040Kč
The Washington Guidebook [průvodce; Washington DC]
John Walker - Katharine Walker
Washington: Metro Publishers 1969, brožovaná, 431 s., 12° (10,5 x 16 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, na titulní straně razítko Jiřího V. Kotase.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Geschichte von Paraguay, und den Missionen der Gesellschaft Jesu in diesen Ländern. Zweiter Band. Mit einer Karte von dem Lande Paraguay [dějiny, apart]
Charlevoix, Franciscus de
Wien: Mechitaristen-Congregations-Buchhandlung 1830, pův. brož, [II]+370+[8] stran se skládanou mapou, 8° (12,5 x 20 cm)
zevně silněji odřená a ušpiněná, stará razítka na titulní straně, která rovněž ušpiněná, jinak čistá, celkově ještě dobrý stav
2 200Kč
Bez daně: 2 200Kč
Washington, DC. City guide (edice: Lonely planet) [Washington, městský průvodce, mapy, USA]
Becca Blond - Aaron Anderson
Lonely planet, s. 312.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Kurzer Überblick über das Vermessungs- und Kartenwesen im Böhmisch-Mährischen Raum [měřičství, kartografie]
Kuhlmann, H.
Vydal: Dipl. Ing. Dr. H. Kuhlmann. Sešit s titulem a obrázkem na přední desce, 8 stran s četnými černobílými obr., 2° (21 x 29,5 cm)
Odřený hřbet, desky s drobnými hnědými skvrnami, zrezivělé drátky sešívačky, jinak uvnitř v dobrém stavu
150Kč
Bez daně: 150Kč
 
Valentinská © 2021