MAPY
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Vydalo nakladatelství Gemini, Bratislava 1993. Vydání první, stran 151. Původní pevná vazba.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná, rozměry: 15 x 20,5 cm, 131 stran + obr. příloha a příloha legenda k mapě.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Pevná vazba, stran 239 - včetně vyobrazení + mapa, rozměry: 12,5 x 19 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
I. díl: Čechy; 1. svazek. Tento svazek obsahuje: Praha, jižní Čechy a jihozápad středních Čech. Půvo..
Velmi dobrý stav (viz obr.).
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Freytag & Berndt. Měřítko 1:4 500 000. Rozměr složené mapy: 13 x 23 cm.
Dobrý stav (viz obr.).
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Rozměry: 53 x 66 cm.
..
Stav dobrý viz foto.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Bez daně: 390Kč
Měřítko 1 : 100 000. Rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Mapa a brožovaná kniha jsou vloženy do měnných desek, rozměry: 12,5 x 22,5 cm, stran 144, 11 obr., 3 plánky a mapa.
Stav velmi dobrý, pouze desky jsou ušpiněné se stopami po nálepkách. Lehce zažloutlé stránky.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Bez daně: 180Kč
Vydalo Nakl. Českého lesa, Domažlice 1998. Brožovaná, stran 240 - včetně vyobrazení, přiložená mapka, rozměry: 12 x 16 cm.
Stav dobrý
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná, stran 160, rozměry: 11 x 19 cm.
Stav velmi dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
A compedium of results produced by the European Space Agency GMES Service Element project Terrafirma 2003-2009. Edenbridge: Fugro NPA 2009.
Pěkný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Warszawa: Wydawnictwa geologiczne 1958, pův. brož, 114+[30] stran, 4 skládané a barevné mapy, 4 skládané tabulky, 4° (17 x 24 cm)
desky vyšisované, předsádka prasklá, podpis majitele na titulu, jinak čistá, celkově velmi dobrý stav
480Kč
Bez daně: 480Kč
Bez daně: 480Kč
DuMont Reiseverlag, Ostfildern 2013.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Tel Aviv: MAPA Publishers 2009, brož., 191 s., 8° (17 x 22 cm)
Skoro jako nová.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Computer Press, 2008. Brožovaná, rozměry: 12,5 x 17 cm
Stav výborný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Berlin: Grieben-Verlag. Pův. kartonová vazba s titulem na přední desce, 47 stran (seznam obcí), 4°(11,5 x 22 cm), mapa 2°(80 x 54 cm)
Desky lehce odřené, drobné poznámky tužkou, jinak ve velmi dobrém stavu
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Zobrazeny položky 273 až 288 z 395 (25 stránek)
Zákazníci sk










![The Terrafirma Atlas: The Terrain-Motion Information Service for Europe [satelitní mapování, urbanismus, pohyby terénu, geologie] The Terrafirma Atlas: The Terrain-Motion Information Service for Europe [satelitní mapování, urbanismus, pohyby terénu, geologie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/691672-the-terrafirma-atlas-the--16853561821-1024x1024.jpg)
![Инструкция по составлению и подготовке к изданию геологических карт и карт полезных ископаемых масштаба 1:200 000 [geologie, mapy, kartografie] Инструкция по составлению и подготовке к изданию геологических карт и карт полезных ископаемых масштаба 1:200 000 [geologie, mapy, kartografie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/695821-instrukciya-po-sostavleni-16910761291-1024x1024.jpg)

![Masa Israel Guide [Izrael; cestovní průvodce; mapy; mapa; plány; slovník] Masa Israel Guide [Izrael; cestovní průvodce; mapy; mapa; plány; slovník]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/707350-masa-israel-guide-izrael--17050726551-1024x1024.jpg)
