EXIL, SAMIZDAT
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pevná vazba s přebalem, rozměry: 12 x 19 cm, 140 stran.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Obrys/Kontur - PmD, 1988. Brožovaná, stran 134, rozměry: 12 x 19 cm.
Stav velmi dobrý
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Bibliografie krásné české literatury vydané v exilu (únor 1948 - květen 1967). Separátní otisk z čtv..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Exilové vydání! Basel, 1986. Původní brož, 129 stran, menší 8°. Pěkný stav (viz foto)!
..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Karel Vaněk: Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války ( v ruském zajetí, v revoluci)
Vyd. Int..
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Brožovaná, stran 236, rozměry: 11 x 18 cm.
Stav pěkný.
650Kč
Bez daně: 650Kč
Bez daně: 650Kč
Brožovaná, rozměry: 8,5 x 13, 85 stran. První vydání.
Pěkný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Původní brožovaná, rozměry: 11 x 18 cm, 222 stran.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Přehnuté složky rozměry: 32 x 46 cm, stran 12
Stav velmi dobrý
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Novela. Filozoficko-moralistické pojednání, v němž fiktivní příběh dvou spisovatelů je východiskem k..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 9 x 21 cm, stran 198
Stav velmi dobrý, nesouvisející věnování
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Exilové vydání! Konfrontace, Curych 1977. Původní pevná vazba s přebalem, malá 8°, 255 stran.
..
Velmi dobrý stav (viz foto)!
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 11 x 19 cm, 192 stran.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná - sešitá sponkami, rozměry: 13,5 x 20,5 cm, stran 112
Stav dobrý, obálka je utržená od hřbetu.
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Křesťanská akademie, Řím 1979. Brožovaná, rozměry: 12 x 18,5 cm, 192 str. textu + obrazová příloha.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
New York: Czechoslovak Information Service 1943, brož., 96 s., 8° (15 x 22 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, zažloutlá a zaprášená, horní ořízka ztmavlá, sponky zrezivělé.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Zobrazeny položky 1553 až 1568 z 1666 (105 stránek)
Zákazníci sk





![Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války [ŠVEJK exil Montreal 1952, exilové vydání; ilustrace Josef Lada] - V ruském zajetí, v revoluci Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války [ŠVEJK exil Montreal 1952, exilové vydání; ilustrace Josef Lada] - V ruském zajetí, v revoluci](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/716214-osudy-dobreho-vojaka-svej-17152676211-1024x1024.jpeg)




![Zpráva z Lisabonu [novela; exilové vydání - Konfrontace, exil] Zpráva z Lisabonu [novela; exilové vydání - Konfrontace, exil]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_393079_1-1024x1024.jpg)

![Hop sem, hop tam [Jára Kohout - vzpomínky, paměti, životopis, biografie, filmový herec, film a divadlo, exilové vydání, exil, Konfrontace] Hop sem, hop tam [Jára Kohout - vzpomínky, paměti, životopis, biografie, filmový herec, film a divadlo, exilové vydání, exil, Konfrontace]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_162745_1-1024x1024.jpg)



![Democracy in Czechoslovakia [Demokracie v Československu, 1943; Československo; exil] Democracy in Czechoslovakia [Demokracie v Československu, 1943; Československo; exil]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/718384-democracy-in-czechoslovak-17176807741-1024x1024.jpg)