EXIL, SAMIZDAT
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Strojopis - tištěno jednostranně, 11 stran, rozměry: 21,5 x 29,5 cm
Velmi dobrý stav
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Sixty-Eight Publishers, Toronto, 1977 (48. publikace). Exilové vydání. Původní brož, 269 stran, malá..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Sešity, každý stran 14, rozměry: 16 x 23,5 cm.
Velmi dobrý stav, 4 jsou nerozřezány
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná, 352 stran, rozměry: 11 x 18 cm.
Velmi dobrý stav, obálka a hřbet jsou lehce odřené..
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
Index, Kolín 1972, 11. publikace této ediční řady. Původní brož, 294 stran textu + obrazová příloha, menší 8°.
Obálka mírně odřená. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Vydalo: nakl. Caldra House, Sussex (Anglie) 1989
Dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Gaudeamus, 2015.
Stav výborný.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Původní brož, 8°, 39 stran, čb. obr. přílohy.
Velmi dobrý stav (viz foto)!
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Brožovaná, rozměry: 11,5 x 18,5 cm, 571 stran - včetně vyobrazení.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená s nálepkou, vyřazený knihovní exemplář
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Exilové vydání! Index, Kolín 1979 (publikace č. 51). Původní brož, 170 stran, menší 8°. Velmi dobrý ..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Svobodné Československo, ročník XXVIII., číslo 12/1967 / Free Czechoslovakia (exil, časopis, noviny)
Přehnuté složky. Stran 16, rozměry: 19 x 27 cm.
Velmi dobrý stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Toronto, Sixty-Eight Publishers 1988, s. 250.
Velmi dobrý stav (viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Rozmluvy, Purley, 1985 (22. svazek Rozmluv). Exilové vydání! Původní brož, 169 stran, malá 8°. Pěkný..
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaá, stran 112, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Stockholm - Vienna: The Charta 77 Foundation - International Helsinki Federation for Human Rights 1985, brož., 300 s., 8° (12 x 17 cm)
Velmi dobrý stav; obálka opotřebovaná, leták na okrajích mírně pomačkaný.
620Kč
Bez daně: 620Kč
Bez daně: 620Kč
Křesťanská akademie, Řím 1969.
Stav pěkný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 1553 až 1568 z 1666 (105 stránek)
Zákazníci sk

![Audience (Václav Havel) [samizdat; - divadelní hra] - 1970 Audience (Václav Havel) [samizdat; - divadelní hra] - 1970](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/760342-audience-vaclav-havel-sam-17693272131-1024x1024.jpg)













![A Besieged Culture: Czechoslovakia Ten Years after Helsinki [Charta 77; sborník; disent; disidenti; exil; Jiří Kolář] A Besieged Culture: Czechoslovakia Ten Years after Helsinki [Charta 77; sborník; disent; disidenti; exil; Jiří Kolář]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/739377-a-besieged-culture-czecho-17422854631-1024x1024.jpg)
