EXIL, SAMIZDAT
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Kniha povídek exilového autora křehce poetickou i jemně humornou formou vypovídá o pocitech a osudec..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 13 x 19 cm, stran 166
Stav velmi dobrý
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Exilové vydání! Nakl. Velehrad - Křesťanská akademie, Řím, 1979. Druhé nezměněné vydání. Původní bro..
Dobrý stav (viz foto).
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Projevy a dokumenty z r. 1938 - 1942. S úvodem dr. Huberta Ripky. Londýn, "Čechoslovák", [1942]. Pův..
Pěkný stav (viz foto).
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Brožovaná, rozměry: 11 x 18 cm, 142 stran.
Stav velmi dobrý.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Rozmluvy, Purley, 1985 (22. svazek Rozmluv). Exilové vydání! Původní brož, 169 stran, malá 8°. Pěkný..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, rozměry: 12 x 19 cm, vydání první, 64 stran.
Stav velmi dobrý. Stav velmi dobrý, na hřbetu je stopa po polepce, na první straně je číslo napsané propiskou
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Přehnuté složky rozměry: 32 x 46 cm, stran 12
Stav velmi dobrý
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Exilové vydání. Řím, Křesťanská akademie, 1967. 8. svazek náboženské edice. Původní brož, rozměry: 1..
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, rozměry: 11 x 17 cm, 222 stran.
Stav velmi dobrý
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Exil. Druhé, opravené vydání. 1941. Původní brož, 32 stran, 8°. Velmi dobrý stav (viz foto).
..
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
London, Rozmluvy 1988, s. 386.
Krásný stav (viz foto), na přídeští ex libris původního majitele.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, 191 stran, rozměry: 10,5 x 18 cm.
Stav pěkný.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brünn [Brno]: Václav Kovanda 1934, neváz., 8 s., 4° (20,5 x 26 cm)
Vynikající stav; stránky mírně zažloutlé.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Prag: Die Volks-Illustrierte 1938, neváz., 16 s., 4° (27 x 38 cm)
Velmi dobrý stav; mírné opotřebení na okrajích, nepatrné natržení.
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Prag: AIZ 1933, neváz., 16 [769-784] s., 4° (28 x 38 cm)
Velmi dobrý stav; okraje stránky mírně opotřebované, s pár nepatrnými natrženími.
990Kč
Bez daně: 990Kč
Bez daně: 990Kč
Zobrazeny položky 1553 až 1568 z 1666 (105 stránek)
Zákazníci sk



![Ty a on – ty a ona (edice: Křesťanská akademie, sv. 55) [náboženství, křesťanská morálka, exilové vydání] Ty a on – ty a ona (edice: Křesťanská akademie, sv. 55) [náboženství, křesťanská morálka, exilové vydání]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_168519_1-1024x1024.jpg)










![Arbeiter-Zeitung. Organ der österreichischen Sozialdemokratie, roč. 1, 1934, č. 38 [exil; Rakousko; sociální demokracie] Arbeiter-Zeitung. Organ der österreichischen Sozialdemokratie, roč. 1, 1934, č. 38 [exil; Rakousko; sociální demokracie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/724493-arbeiter-zeitung-organ-de-17256138491-1024x1024.jpg)