EXIL, SAMIZDAT

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Pasáž (Sixty-Eight Publishers, exil)
Karel Pecka
Sixty-Eight Publishers, Toronto, 1976 (27. publikace). Exilové vydání. Původní brož, 147 stran, malá..
 
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Studie, číslo 130-131, ročník IV.-V./1990 (exilové vydání)
kolektiv autorů
Brožovaná, stránkováno průběžně 242-404, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Poťouchlé povídky (Konfrontace, exil)
Jan Picek
Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 12 x 19 cm, 134 stran.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Přijeď ochutnat (Index, exil)
Lenka Procházková
Brožovaná, 105 stran, rozměry: 11 x 17 cm.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Vůle k noci (PmD, Poezie mimo domov, exil)
Milan Nápravník
Brožovaná, rozměry: 12 x 19 cm, 68 stran.
Velmi dobrý stav, na první straně je číslo napsané propiskou.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Modlitba u sv. Pavla (edice: Křesťanská akademie, sv. 59) (liturgie, biblická teologie, rané křesťanství; exilové vydání)
Cesare Casale Marcheselli
Velehrad - Křesťanská akademie Řím, 1979. Původní brož, 8°, 227 stran. Obálka lehce odřená (viz foto..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Agent s iluzemi (edice Archa) (novela, exilové vydání!)
Jaroslav Kučera
Edice Archa, 1981. Exilové vydání - Německo! Původní brož, 127 stran, 8°. Knižní blok částečně vylep..
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Studie, číslo 62, ročník II./1979 (exilové vydání)
kolektiv autorů
Brožovaná, stránkováno průběžně 89-176, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Poťouchlé povídky (Konfrontace, exil)
Jan Picek
Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 12 x 19 cm, 134 stran.
Dobrý stav, přebal je v dolní části lehce natržený. Vyřazený knihovní exemplář - uvnitř knihy je razítko knihovny.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bohyně čeká. Traktát o češtině (Konfrontace, exil)
Pavel Eisner
Původní pevná vazba s přebalem, 76 stran, rozměry: 12 x 19 cm.
Stav pěkný, signaturní razítko.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Československý boj, ročník II./1940, číslo 15.-17., 19. a 20.-22. (exil, Paříž)
Přehnuté složky, rozměry: 31 x 44Paříž 1940. cm. Každý cca 12 stran.
Stav velmi dobrý. Noviny jsou lehce zažloutlé.
2 500Kč
Bez daně: 2 500Kč
Letorosty (PmD, exil)
Jiřina Hauková
Původní brožovaná, rozměry: 12 x 19 cm, vydání první, 136 stran.
Stav dobrý, na obálce a hřbetu je stopa po polepce a na první straně číslo napsané propiskou.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Černí baroni aneb Válčili jsme za Čepičky (edice: Rozmluvy) [román, Pomocné technické prapory, exilové vydání!; ilustrace Neprakta]
Miloslav Švandrlík
Aneb Válčili jsme za Čepičky. Nakl. Rozmluvy, Purley, 1988, 56. publikace Rozmluv. Exilové vydání. P..
 
150Kč
Bez daně: 150Kč
Proměny 26/4/1989 - exilový časopis (exilové vydání)
Karel Hrubý (ed.)
Brožovaná, rozměry: 14 x 21 cm, stran 184
Stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Der Simpl, roč. 2, 1934, č. 3 [politická satira; karikatura; Simplicus; Simplicissimus; antifašismus; umění]
M. Popper (ed.), Erich Godal [Eric Jacob Goldbaum], Antonín
Prag: Der Simpl 1935, neváz., 12 s., 4° (25 x 35 cm)
Velmi dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná, na přehybu s větším natržením.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
 
Valentinská © 2021