EXIL, SAMIZDAT

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Figarova zlatá svatba (Index, exil)
Viktor Fischl
Brožovaná, 113 stran, rozměry: 11 x 17 cm. První vydání.
Stav velmi dobrý, spodní roh obálky nese stopu po přehnutí.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Úřední věstník československý, 1940-1944 (exil, Londýn, časopis, noviny) - konvolut čísel
Přehnuté složky, rozměry: 22 x 30 cm, 1-8 stran
Stav velmi dobrý.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Most a cesta domů (církevní dějiny, Velkomoravská říše, Velká Morava, sv. Metoděj, exilové vydání; podpis Jiří Maria Veselý)
Jiří Maria Veselý (podpis)
Řím 1989. Původní brož, stran 11 - včetně obr. materiálu, rozměry: 15 x 21 cm. Dobrý stav (viz obr.)..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Mohutný sen [Legionářská epopej, Československé legie v Rusku; vyd. Konfrontace, exilové vydání]
Rudolf Medek
Legionářská epopej. Exilové vydání! Konfrontace, Curych 1980. Původní brož, malá 8°, 551 stran.
Hřbet desek mírně odřený. Stav dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Zelená pastelka (edice: Klub čtenářů) [povídky, exilové vydání; obálka Jan Kristofori]
Michal Racek
Exilové vydání! CCC Books, Mnichov 1973. Původní pevná vazba s přebalem, 8°, 152 stran.  ..
Dobrý stav, přebal na horním okraji nepatrně potrhaný (viz foto)!
150Kč
Bez daně: 150Kč
Dialektika pravdy [vyd. exil Index, Köln 1984, exilové vydání] Triáda byrokracie
Ivan Sviták
Brožovaná, rozměry: 11 x 17 cm, 217 stran.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Ulice ztracených (Index, exil)
Arnošt Lustig
Brožovaná, 371 stran, rozměry: 11 x 17 cm.
Stav velmi dobrý, lehce vyšisovaný hřbet.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Portrét českého umělce (samizdat)
Pravoslav Kotík
Složky jsou volně vložené do obálky, rozměry: 16 x 21 cm, stran 103
Stav pěkný, pouze u hřbetu obálky jsou malé hnědé skvrnky.
4 500Kč
Bez daně: 4 500Kč
Spoluviník (exilové vydání, Index)
György Konrad
Index, Kolín 1985 (první kniha edice 150 000 slov určená v roce 1985 čtenářům tohoto časopus jako prémie), brožovaná, rozměry: 11 x 17 cm, 330 stran.
Stav dobrý, nepatrně ohnuté rohy.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Něžní barbaři (Bohumil Hrabal, Index, exilové vydání!)
Bohumil Hrabal
Index, Kolín 1981. Exilové vydání! Původní brož, 111 stran, 8°.
Velmi dobrý stav,
399Kč
Bez daně: 399Kč
Kapitoly o poměrech společenských (socialismus, eseje, exilové vydání)
Josef Čermák
Ze spisu "Merrie England" od Roberta Blatchoforda vybral a do češtiny uvedl Josef Čermák. Tiskem a n..
 
299Kč
Bez daně: 299Kč
Hodina hvězdopravců (Konfrontace, exil)
Vilém Hejl
Brožovaná, rozměry: 12 x 19 cm, 186 stran.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Stalo se v adventu (Konfrontace, exilové vydání, politika, komunismus, náboženství, mj. Číhošť, Josef Toufar)
Jo Karud
Exilové vydání! Konfrontace, Curych 1981. Původní pevná vazba s přebalem, malá 8°, 151 stran.  ..
Krásný stav (viz foto)!
80Kč
Bez daně: 80Kč
Lingvorytmomelodie aneb Písně moudrého blázna (exil, Konfrontace)
Libor Koval
Původní vazba s přebalem, rozměry: 12 x 19 cm. 200 stran.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Kritický sborník 1988 (samizdat) Ročník 8., sv. 2.
Rozměry: 23 x 31 cm.
Velmi dobrý stav.
499Kč
Bez daně: 499Kč
 
Valentinská © 2021