EXIL, SAMIZDAT
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
PmD (Poezie mimo domov), Mnichov 1991.
Výborný stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Pevná vazba s přebalem, rozměry: 12 x 19 cm, 140 stran.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní vazba s přebalem, rozměry: 12 x 19 cm, 305 stran.
Stav velmi dobrý, přebal je v horní šást natržený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Původní brožovaná, 342 stran, rozměry: 11 x 17 cm. Vydání první.
Stav velmi dobrý, uvnitř knihy je číslo napsané propiskou.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Revoluce na objednávku [Únor 1948 - Komunistický únorový převrat; Konfrontace, exil, exilové vydání]
Původní brož, 8°, 230 stran.
Obálka lehce zašpiněná (viz foto), dobrý stav!
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Brožovaná, 413 stran, rozměry: 10,5 x 17,5 cm.
Stav velmi dobrý, lehce odřené obálky, signaturní razítka. Nesouvisející věnování
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Edice rozebraných knih, sv. 1. Nakl. Dialog, Frankfurt, 1984 (2. vydání). Exilové vydání! Původní br..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Přehnuté složky. Rozměry: 43 x 58 cm, stran 6
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Rozmluvy, Purley 1986 (29. svazek).
Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná, 304 stran, rozměry: 11,5 x 17 cm.
Pěkný stav.
1 300Kč
Bez daně: 1 300Kč
Bez daně: 1 300Kč
Praha, Dilia 2N 1990, s. 76.
Velmi dobrý stav
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Původní brožovaná, rozměry: 12 x 19 cm, vydání první, 80 stran.
Velmi dobrý stav, uvnitř knihy je číslo napsané propiskou.
200Kč
Bez daně: 200Kč
Bez daně: 200Kč
Původní brož, 8°, 184 stran.
Dobrý stav, obálka nepatrně odřená (viz foto)!
40Kč
Bez daně: 40Kč
Bez daně: 40Kč
Původní celoplátěná vazba s obálkou, 244 stran, rozměry: 12 x 19 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená a v dolní části počmáraná. V zadní části podpis pův. majitele
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Nakl. Index, Kolín 1989. Původní brož, lehce očtená, 234 stran, rozměr: A6. Dobrý stav (viz foto).
..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Rozmluvy, Purley 1987.
Velmi dobrý stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Zobrazeny položky 1521 až 1536 z 1666 (105 stránek)
Zákazníci sk





![Revoluce na objednávku [Únor 1948 - Komunistický únorový převrat; Konfrontace, exil, exilové vydání] Revoluce na objednávku [Únor 1948 - Komunistický únorový převrat; Konfrontace, exil, exilové vydání]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/451168-revoluce-na-objednavku-ko-14455934291-1024x1024.jpg)






![Tvé místo na zemi (edice: Náboženská edice, sv. 22) [teologie, křesťanská víra, exilové vydání] Tvé místo na zemi (edice: Náboženská edice, sv. 22) [teologie, křesťanská víra, exilové vydání]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/452920-tve-misto-na-zemi-14479274441-1024x1024.jpg)


