EXIL, SAMIZDAT
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Brožovaná, stran 92, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 20 cm, 90 stran.
Velmi dobrý stav.
900Kč
Bez daně: 900Kč
Bez daně: 900Kč
Brožovaná, rozměry: 11 x 17 cm, 154 stran.
Pěkný stav.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Vyd. Týdeník Čechoslovák v Londýně, 1945. Druhé, doplněné vydání, stran 319. Původní brož, měkká vazba.
Obálka mírně zašpiněná. Stav dobrý.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Původní brožovaná, rozměry: 12 x 19 cm. Vydání první, 80 stran.
Stav velmi dobrý, na obálce a hřbetu je stopa po polepce a na první straně číslo napsané propiskou.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Černí baroni aneb Válčili jsme za Čepičky. Comenius, Innsbruck, (c)1969. Původní celoplátěná vazba, ..
199Kč
Bez daně: 199Kč
Bez daně: 199Kč
Moravský mučedník. Křesťanská Akademie, Řím 1969 - exilové vydání! Původní brož, 8°, 119 stran. Dobr..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 14 x 21 cm, stran 168
Stav velmi dobrý
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry: 11 x 19 cm, 192 stran.
Velmi dobrý stav, obálka lehce zašpiněná a mírně zažloutlá.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 11 x 17,5 cm, 234 stran.
Velmi dobrý stav, obálka je v dolní části lehce natržená.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Původní kartonová vazba s přebalem, rozměry: 12,5 x 18,5 cm, 74 stran.
Dobrý stav. Přebal je lehce odřený a po okrajích natržený.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Původní brožovaná, rozměry: 11 x 17 cm, 181 stran.
Velmi dobrý stav, na první straně je číslo napsané propiskou.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
V červenci 1979 vydal INDEX ON CENSORSHIP - exilové vydání. Původní brož, ležatá 8°, 191 stran. Pěkn..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Nakl. Rozmluvy, Purley, 1989. Původní brož, rozměr A6, 159 stran. Velmi dobrý stav (viz foto)!
..
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, stránkováno průběžně 205-308, rozměry: 15 x 21 cm.
Stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry: 11,5 x 18 cm, 93 stran, druhé vydání.
Pěkný stav.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Zobrazeny položky 1521 až 1536 z 1666 (105 stránek)
Zákazníci sk














![Tak jsem tady s tím vápnem, pane Werichu! (edice: Rozmluvy) [Jan Werich, biografie, rozhovor, exilové vydání; ilustrace Jan Kristofori] Tak jsem tady s tím vápnem, pane Werichu! (edice: Rozmluvy) [Jan Werich, biografie, rozhovor, exilové vydání; ilustrace Jan Kristofori]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_250629_1-1024x1024.jpg)

