EXIL, SAMIZDAT

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Popravy a vzkříšení (PmD, exil)
Libuše Čačalová
Původní brožovaná, rozměry: 12 x 19 cm, 62 stran.
Stav velmi dobrý, na první straně je číslo napsané propiskou.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Amerika šla s námi (Konfrontace) (druhá světová válka, Po Mnichově - New York, Do Chicaga, Žurnalista, Druhý odboj, Americká akce)
Bohuš Beneš
Exilové vydání! Konfrontace, Curych 1977. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 8°, 188 stran textu ..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Proluky (Bohumil Hrabal) - samizdat
Bohumil Hrabal
Složky jsou volně vložené do desek, rozměry: 22 x 31 cm, stran 163
Stav velmi dobrý, pouze desky jsou odřené a ušpiněné
800Kč
Bez daně: 800Kč
Milionový jeep (román, exil, Sixty-Eight Publishers; doslov Václav Havel; překlad Jaroslav Kořán)
Jan Novák
Sixty-Eight Publishers, Toronto, 1989 (197. publikace). Exilové vydání. Původní brož, 342 stran, mal..
 
399Kč
Bez daně: 399Kč
Vůně fosforu (PmD, Poezie mimo domov, exilové vydání)
Petr Cincibuch
Exilové vydání! PmD - Poezie mimo domov, Mnichov 1990. Brožovaná, rozměry: 12 x 19 cm; 72 stran.
Pěkný stav. Signaturní razítko
99Kč
Bez daně: 99Kč
Černá hvězda (román, exilové vydání, Index; ilustrace a obálka Antonín Málek)
Eva Kantůrková
Köln, Index 1982, s. 485.
Dobrý stav, lehce opotřebeno (viz foto)!
250Kč
Bez daně: 250Kč
Pláč koruny české (Sixty-Eight Publishers, exil)
Václav Černý
Brožovaná, 516 stran, rozměry: 11 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, obálka a hřbet jsou lehce odřené. Signatruní razítko.
1 500Kč
Bez daně: 1 500Kč
Poetická scherza (PmD, exilové vydání!)
Libor Koval
Koláže a muchláže z děl českých básníků. Exilové vydání! Obrys/Kontur - PmD, Mnichov 1986. Nová řada..
 
400Kč
Bez daně: 400Kč
Malostranské humoresky (Sixty-Eight Publishers, exil)
Karel Pecka
Původní brožovaná, 226 stran, rozměry: 11 x 18 cm.
Stav velmi dobrý, na první straně je číslo napsané propiskou.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Hop sem, hop tam [Jára Kohout - vzpomínky, paměti, životopis, biografie, filmový herec, film a divadlo, exilové vydání, exil, Konfrontace]
Jára Kohout
Exilové vydání! Konfrontace, Curych 1978. Původní pevná vazba s přebalem, malá 8°, 255 stran. Velmi ..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Proces (Konfrontace, exil)
Franz Kafka
Celoplátěná vazba s obálkou, stran 225, rozměry: 12 x 19 cm.
Stav velmi dobrý
499Kč
Bez daně: 499Kč
Zpráva o smrti růžového kavalíra (špionážní román, politika, komunismus, exil, Sixty-Eight Publishers)
Jan Drábek
Sixty-Eight Publishers, Toronto, 1977 (44. publikace). Exilové vydání. Původní brož, 250 stran, malá..
Lehce očteno, obálka nepatrně odřená (viz foto), jeden list vytržen ze hřbetu.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Krize eschatologie neosobnosti (exilové vydání)
Václav Bělohradský
Edice Rozmluvy, Londýn 1982. Brožovaná, rozměry: 15 x 21 cm, stran 79
Stav velmi dobrý
180Kč
Bez daně: 180Kč
Dvacet let svobody (exil)
Jaroslav Pecháček
Brožovaná, rozměry: 11 x 17 cm, 185 stran
Pěkný stav, na přídeští je nalapeno ex libris původního majitele.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Exilová léta K. H. Borovského [Karel Havlíček Borovský; exilové vydání, Konfrontace, exil; pobyt v Brixenu]
Jiří Morava
Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 12 x 19 cm, 248 stran - včetně obrazové přílohy.
Velmi dobrý stav, přebal je lehce ušpiněný a mírně odřený, signaturní razítko.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Czechoslovak Policy for Victory and Peace (exil)
Edvard Beneš
Sešit, stran 51, rozměry: 14 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a mírně ušpiněná.
300Kč
Bez daně: 300Kč
 
Valentinská © 2021