EXIL, SAMIZDAT

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Dialektika moci (Index) (politika, socialismus, exilové vydání; Československo a Evropa, Omyly pražského jara, Česká kultura šedesátých let, Problémy emigrací))
Ivan Sviták
Index, Kolín 1973 (17. publikace Indexu). Původní brož, mírně odřená, očtená, menší 8°, 164 stran. D..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Svojan, ročník II., číslo 7/1896 (exil, časopis, noviny)
Sešit, rozměry: 17 x 25.5 cm, strany 81-158
Stav horší, obálka je ušpiněná, otřepená s lehkou ztrátou a utržená od hřbetu. Zadní části obálky chybí, první strana je utržená od hřbetu, otřepená a potrhaná se ztrátou
180Kč
Bez daně: 180Kč
Cesta k filozofickému myšlení (Rozmluvy, exil)
Josef Maria Bocheňski
Rozmluvy, Purley 1985.
Dobrý stav.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Poťouchlé povídky (Konfrontace, exil)
Jan Picek
Celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 12 x 19 cm, 134 stran.
Velmi dobrý stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Eduard Beneš. A leader of democracy (politika, exil, emigrace, druhá světová válka)
Philip Paneth
London, Alliance Press Limited 127.
Velmi dobrý stav, obálka je potrhaná.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Motáky do uší pěny (PmD, exil)
Bronislava Volková
Brožovaná, vydání první, 80 stran, rozměry: 12 x 19 cm.
Stav velmi dobrý, uvnitř knihy je číslo napsané propiskou.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Na přídi ostrova (PmD, exilové vydání!)
Eduard Dvořák
Původní brož, malá 8°, 55 stran.
Pěkný stav (viz foto)!
400Kč
Bez daně: 400Kč
Péra a perutě (Sixty-Eight Publishers) (příběh, normalizace; exilové vydání)
Iva Pekárková
Brožovaná, rozměry: 11 x 18 cm, 302 stran
Stav pěkný
99Kč
Bez daně: 99Kč
Terezka a Majda na horách (Rozmluvy) (příběh, exilové vydání; obálka a ilustrace Jan Brychta)
Eda Kriseová
Zimní prázdninové dobrodružství rodičů, dětí a zvířat, příběh tajemné paní Hory, přátelství a lásky...
 
199Kč
Bez daně: 199Kč
Tak už jsem tady s tím vápnem, pane Werichu!
Vladimír Škutina
Magazín, Zürich 1981.
Dobrý stav, obálka po okrajích odřená.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Babička (Sixty-Eight Publishers, exil)
Božena Němcová
Brožovaná, rozměry: 11 x 18 cm, 267 stran.
Velmi dobrý stav.
4 000Kč
Bez daně: 4 000Kč
Píseň mládí (Sixty-Eight Publishers, exil)
Josef Hiršal
Vydalo: nakl. Sixty-Eight Publishers, 1986 jako svou 143. publikaci, Canada
Dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Figarova zlatá svatba (Index, exil)
Viktor Fischl
Původní brožovaná, 113 stran, rozměry: 11 x 17 cm. První vydání.
Stav velmi dobrý, uvnitř knihy je číslo napsané propiskou.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Pád (Konfrontace) (novela, politika, komunismus, exilové vydání)
Friedrich Dürrenmatt
Původní pevná vazba s přebalem, malá 8°, 62 stran.
Pěkný stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Hluchoněmá dlaň (PmD, Poezie mimo domov!) (frontispis Jindra Viková - fotografie Pavel Baňka)
Bronislava Volková
PmD - Poezie mimo domov, Mnichov 1993. Nová řada poezie, svazek 68. Původní brož; 19 x 12 cm; 92 str..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
 
Valentinská © 2021