EXIL, SAMIZDAT

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Revoluce na objednávku [Únor 1948 - Komunistický únorový převrat; Konfrontace, exil, exilové vydání]
Jaromír Netík
Konfrontace, Curych 1982. Původní brož, 8°, 230 stran.
Stav pěkný.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Básně a prózy (exil)
Zdeněk Rotrekl
Brožovaná, stran 243, první vydání, rozměry: 11 x 17 cm.
Stav velmi dobrý. Na první straně je číslo napsané propiskou.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez Čedoku po Pacifiku (Sixty-Eight Publishers) (cestopis, Austrálie, Nový Zéland, Tichý oceán; věnování a podpis Ota Ulč; exilové vydání)
Ota Ulč - podpis! (exilové vydání)
Sixty-Eight Publishers, Toronto, 1980 (92. publikace). Exilové vydání! Původní brož, 460 stran, malá..
 
600Kč
Bez daně: 600Kč
Dialogy č. 9, zvláštní číslo - Polsko (exil)
Brožovaná, 120 stran, rozměry: 15 x 20 cm.
Stav velmi dobrý. Obálka je lehce pomačkaná, ve hřbetu v horní i doolní části nepatrně natržená.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez poslední kapitoly (Řím, exil)
Josef Knap
Brožovaná, stran 167, rozměry: 12 x 18,5 cm.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
New Yorské listy, čtvrtek 22. listopadu 1951 (exil)
Dvojlist, strany 4, rozměry: 44 x 54,5 cm.
Stav horší, dvojlist je odřený, lehce ušpiněný, pomačkaný, zažloutlý, otřepený a přehnutý - v místech přehybů je prodřený, protržený a lepený.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Beránek na sněhu (Rozmluvy, exil)
Ivan Diviš
Původní brožovaná, rozměry: 13 x 17,5 cm, 37 stran.
Stav velmi dobrý. Na první straně je číslo napsané propiskou.
400Kč
Bez daně: 400Kč
Černý bílý nevím (Index) (poezie, exilové vydání; obálka Jan Kotík)
František Listopad
Index, Kolín 1973 (19. publikace Indexu). Volné archy v původní obálce, 79 stran, menší 8°. Pěkný st..
 
99Kč
Bez daně: 99Kč
Blížíme se ohni (PmD, exil)
Emil Juliš
Brožovaná, stran 56, vydání první, rozměry: 12 x 19 cm.
Stav velmi dobrý
799Kč
Bez daně: 799Kč
Krize západní vzdělanosti (exil)
Christopher Dawson
Křesťanská akademie, Řím 1970.
Dobrý stav.
180Kč
Bez daně: 180Kč
Deník venkovského faráře (Rozmluvy, exil)
Georges Bernanos
Brožovaná, 226 stran, rozměry: 11 x 18 cm,
Stav výborný
199Kč
Bez daně: 199Kč
Hop sem, hop tam [Jára Kohout - vzpomínky, paměti, životopis, biografie, filmový herec, film a divadlo, exilové vydání, exil, Konfrontace]
Jára Kohout
Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 12 x 19,5 cm, 255 stran
Velmi dobrý stav, přebal je lehce zašpiněný a v dolní části s mírnou ztrátou.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Potměšilí pozemšťané (exil, Sixty-Eight Publishers)
Minka Rybáková
Brožovaná, rozměry: 10,5 x 18 cm, 283 stran.
Stav pěkný.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Zwölf Kalenderblätter (exil)
Libor Koval
Původní brožovaná, rozměry: 12 x 19 cm, 100 stran.
Stav velmi dobrý, uvnitř knihy je číslo napsané propiskou.
300Kč
Bez daně: 300Kč
 
Valentinská © 2021