EXIL, SAMIZDAT
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Exilové vydání! Křesťanská akademie Řím 1969. Původní brož, rozměr 13x18 cm, 156 stran. Uvnitř dobrý..
50Kč
Bez daně: 50Kč
Bez daně: 50Kč
Literární klub ve Švédsku, 1974 (dotisk). Původní vazba s přebalem, 8°, 169 stran.
..
Přebal nepatrně potrhaný na dolním okraji (viz foto), přebal lehce krabatý, zřejmě vlhkostí. Dobrý stav (viz foto).
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná, rozměry: 11,5 x 17,5 cm, 196 stran.
Stav pěkný. Uvitř knihy je signaturní razítko.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Noviny.
Stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 12 x 19 cm, 79 stran.
Pěkný stav.
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Přehnuté složky, rozměry: 29 x 44 cm, každé číslo cca 8 stran
Velmi dobrý stav
800Kč
Bez daně: 800Kč
Bez daně: 800Kč
Exilové vydání! PmD: Poezie mimo domov, Mnichov 1985. Nová řada poezie, svazek 14. Původní brož, men..
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vražda v Záhoří. Osudy jedné německé vyzvědačky. Exilové vydání! Konfrontace, Curych 1982.
Původn..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Exilové vydání! Konfrontace, Curych 1975. Původní brož, malá 8°, 97 stran.
..
Dobrý stav (viz foto)!
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Brožovaná s původní obálkou, 76 stran, rozměry: 13,5 x 20 cm.
Velmi dobrý stav. Obálka je nepatrně zažloutlá.
450Kč
Bez daně: 450Kč
Bez daně: 450Kč
Brožovaná, 224 stran, rozměry: 11,5 x 17 cm.
Velmi dobrý stav.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Kapitoly z dějin třicetileté války. Čechoslovák, Londýn 1944. Původní kartonová vazba s přebalem, 8°..
Dobrý stav (viz foto), přebal nepatrně pomačkaný.
280Kč
Bez daně: 280Kč
Bez daně: 280Kč
Druhé, doplněné a upravené vydání. Brožovaná, 254 stran. Rozměry: 11 x 18 cm.
Pěkný stav.
799Kč
Bez daně: 799Kč
Bez daně: 799Kč
Index, Kolín 1985. (118. publikace Indexu). Exilové vydání. brožovaná, rozměry: 11 x 17 cm, 220 stran. První vydání.
Velmi dobrý stav.
299Kč
Bez daně: 299Kč
Bez daně: 299Kč
Index, Kolín, nedatováno (44. svazek Indexu) - exilové vydání. Původní brož, 8°, 216 stran. Celá bro..
99Kč
Bez daně: 99Kč
Bez daně: 99Kč
Původní pevná vazba s přebalem, rozměry: 12 x 19 cm, 229 stran.
Pěkný stav
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Zobrazeny položky 1521 až 1536 z 1666 (105 stránek)
Zákazníci sk


![Pan Dadáček má dovolenou (edice: Literární klub) [detektivka, exilové vydání] Pan Dadáček má dovolenou (edice: Literární klub) [detektivka, exilové vydání]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/valentinska/book_160350_1-1024x1024.jpg)


![Podivuhodná dobrodružství Váni Chmotanova - Satira sovětského samizdatu [exilové vydání - Konfrontace, exil] Podivuhodná dobrodružství Váni Chmotanova - Satira sovětského samizdatu [exilové vydání - Konfrontace, exil]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/518132-podivuhodna-dobrodruzstvi-15127212141-1024x1024.jpg)




![Zpěvy země i moře [exil, exilové vydání Universum Sokol Publications, New York, 1974] Zpěvy země i moře [exil, exilové vydání Universum Sokol Publications, New York, 1974]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/709460-zpevy-zeme-i-more-exil-ex-17077763261-1024x1024.jpg)


![Knížka o Babičce (exil - Sixty-Eight Publishers 1982) [Babička - Božena Němcová] Knížka o Babičce (exil - Sixty-Eight Publishers 1982) [Babička - Božena Němcová]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/519329-knizka-o-babicce-exilove--15149025081-1024x1024.jpg)


![Masarykova abeceda - Tomáš Garrigue Masaryk - Výbor z myšlenek [exil, exilové vydání - Konfrontace] Masarykova abeceda - Tomáš Garrigue Masaryk - Výbor z myšlenek [exil, exilové vydání - Konfrontace]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/742512-masarykova-abeceda-tomas--17455270231-1024x1024.jpg)