Albrecht Dürer. C. G. Boerner, Versteigerungskatalog CLXIX [Mědiryty a dřevořezy A. Dürera z privátních sbírek; aukční katalog; umění renesance]

Druh zboží: kniha
CN: A43227
Stav: Použitá
Dostupnost: SKLADEM MIMO PRODEJNU (info)
Cena: 620Kč
Množství:

Katalog k aukci pořádané firmou C. G. Boerner v Lipsku 27. 4. 1931.

celý název: Das Kupferstichwerk der Sammlung Hausmann-Blasius, Braunschweig und das Holzschnittwerk aus einer bekannten Privatsammlung, dabei die kleine und die große Passion, sowie das Marienleben vollständig in Probedrucken, und einige Dürerbücher

Německy.

Původní brožovaná vazba, 63 stran, zhruba 50 reprodukcí v textu, celkem 176 položek katalogu, 4° (24 x 30 cm).

Vydání: Leipzig: C. G. Boerner 1931.

Stav knihy: Desky zahnědlé a na okraji natržené, hřbet na okrajích lehce natržený, titulní strana na okraji zcela nepatrně natržená, papír vzhledem ke stáří lehce zahnědlý, jinak uvnitř v pořádku, celkově dobrý stav.

Valentinská © 2021