HISTORIE

Upřesnit hledání

Zobrazit: seznam / mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Památník šedesátého výročí Českého gymnasia v Olomouci (1867-1927) - Olomouc
Pevná vazba se zlacením, rozměry: 19 x 27,8 cm, 227 stran - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Přívoz. Kulturně historická črta (Ostrava)
František Srovnalík
Brožovaná, rozměry: 16 x 24 cm, 60 stran.
Stav dobrý, obálka je mírně ušpiněná a lehce otřepená. Vyřazený knihovní exemplář.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Chrvatsko-hlaholský rukopis Sienský
František Pastrnek
Brožovaná, stran 39, rozměry: 15,5 x 24,5 cm.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce zažloutlá a mírně otřepená. Nerozřezáno.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Časopis Vlasteneckého spolku musejního v Olomouci, ročník XLIII./1930 (Olomouc)
F. Doucha, Mořic Remeš,Bohuš Vybíralo
Měkká vazba, rozměry: 18 x 26 cm, stran 297.
Stav horší, obálka je lehce zažloutlá, mírně otřepená a utržená od hřbetu. Hřbet je se ztrátou, knižní blok je rozvolněný, jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Časopis Vlasteneckého spolku musejního v Olomouci, ročník XLI. a XVII./1929 (Olomouc)
F. Doucha, Mořic Remeš, Bohuš Vybíral
Měkká vazba, rozměry: 18 x 26 cm, stran 211.
Stav dobrý, obálka je lehce zažloutlá a mírně otřepená. Hřbet je v horní části s lehkou ztrátou. V zadní části jsou stopy od vlhkosti - vše suché a čitelné.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Časopis Vlasteneckého spolku musejního v Olomouci, ročník XLIV./1931 (Olomouc)
F. Doucha, Mořic Remeš, Bohuš Vybíral
Měkká vazba, rozměry: 18 x 26 cm, stran 212.
Stav dobrý, obálka je lehce zažloutlá a mírně otřepená. Hřbet je v horní i dolní části mírně natržený a je lehce zkosený.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Zřízení krajské v Čechách, díl II., část 1. + 2. (Právní a správní dějiny)
Bohuslav Rieger
Převazba, rozměry: 18 x 25 cm, stran 692.
Velmi dobrý stav, lehce odřené desky a hřbet. Vyřazený knihovní exemplář.
4 800Kč
Bez daně: 4 800Kč
Napoleon proti monarchům a vojevůdcům I.
Stanislav Wintr
Svět křídel, 2005. Pevná vazba, rozměry: 17 x 24 cm, stran 119.
Velmi dobrý stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Thud! (letadla)
J. M. Broughton
Svět křídel, Cheb 1995. Původní pevná vazba, rozměry: 17 x 24 cm, stran 183, vydání první.
Velmi dobrý stav.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Sborník prací historických (Jaroslav Goll, vazba kůže - polokožená) - 1906
J. Bidlo, G. Friedrich, K. Krofta (red.)
Polokožená vazba, rozměry: 19 x 24 cm, 388 stran + příloha
Stav velmi dobrý.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Velehrad víry
František Cinek
Celoplátěná vazba, rozměry: 12,5 x 19 cm, stran 744.
Stav velmi dobrý, lehce ušpiněné desky a hřbet.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Čechy jsou plné kostelů
kolektiv autorů
Lidové noviny, Praha 2010. Pevná vazba, rozměry: 18 x 24 cm, stran 517.
Pěkný stav.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Kostel sv. Petra a Pavla v Kralovicích (Kralovice)
Irena Bukačová
Brožovaná, stran 64, rozměry: 15 x 21 cm.
Pěkný stav.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Zlatý věk evropských železnic [železnice, vlak, vlaky]
Ch. Wolmar; Brian Solomon
REBO 2015
Stav velmi dobrý viz foto.
390Kč
Bez daně: 390Kč
Sovětské uniformy a militárie 1917 - 1991 [uniforma, fotogrfie]
László Békési
Praha 2008
Stav velmi dobrý viz foto.
390Kč
Bez daně: 390Kč
 
Valentinská © 2021