HISTORIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha 2000
Stav velmi dobrý viz foto.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydalo nakladatelství VOLVOX GLOBATOR, Praha 2002. Původní pevná vazba, 8°, 125 stran.
Pěkný stav (viz foto).
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Vydalo nakl. Svoboda, Praha 1968. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, 198 stran - včetně obr. materiálu, vydání první, rozměry: 18 x 21 cm.
Přebal mírně odřený a po okrajích natržený. Stav dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, stran 80, 12,5 x 19 cm.
Velmi dobrý stav, obálka je lehce odřená, v dolním rohu s nepatrnou ztrátou. Hřbet je mírně odřený a v horní části natržený.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Brožovaná rozměry: 17 x 24,5 cm, stran 106.
Stav dobrý, obálka je lehce odřená s mírnou ztrátou a pomačkaná. Hřbet je potrhaný s lehkou ztrátou. Jinak je uvnitř stav velmi dobrý.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Brožovaná, rozměry: 17 x 24,5 cm, stran 221.
Stav velmi dobrý, obálka je lehce odřená a v horní části u hřbetu natržená, hřbet je v horní části natržený.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Brožovaná, rozměry: 17 x 24,5 cm, stran 86
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Brožovaná, rozměry: 14,5 x 18,5 cm, stran 96.
Dobrý stav, obálka je lehce odřená a z boku otřepená. Uvnitř je stav velmi dobrý, pouze uvolněné složky.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Poloplátěná vazba, stran 143. rozměry: 15,5 x 21 cm.
Stav velmi dobrý, nesouvisející věnování.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Převazba, rozměry: 18 x 25 cm, stran 353.
Stav velmi dobrý.
1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Bez daně: 1 800Kč
Převazba, stran 626 + obr. příloha, rozměry: 16,5 x 25 cm.
Velmi dobrý stav. Desky a hřbet jsou lehce odřené. Mírně zažloutlé stránky.
1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Bez daně: 1 200Kč
Sešit, rozměry: 15,5 x 23 cm, stran 40.
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněná obálka, hřbet je v horní části mírně natržený. Signaturní razítko.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Měkká vazba, 230 stran, rozměry: 15,5 x 23 cm.
Stav velmi slušný, obálka je otřepená, potrhaná se ztrátou a utržená od hřbetu. Hřbet je včetně knižního bloku rozlámaný. Uvnitř je stav velmi dobrý, nerozřezáno.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Národní galerie v Praze, 2001. 354 stran. Formát 29,5 x 23 cm, křídový papír. ISBN 9788070352588
Výborný stav.
799Kč
Bez daně: 799Kč
Bez daně: 799Kč
Měkká vazba, rozměry: 15 x 24,5 cm, stran 304.
Horší stav, obálka je ušpiněná, pomačkaná, otřepená a utržená od hřbetu. Zadní část obálky zcela chybí. Knižní blok je včetně hřbetu rozlámaný na části. Uvnitř e stav velmi dobrý.
100Kč
Bez daně: 100Kč
Bez daně: 100Kč
Brožovaná, stran 85, rozměry: 16 x 24 cm. Vyd. první.
Stav horší, obálka je otřepený, v dolním rohu s lehkou ztrátou a utržená od hřbetu. Hřbet zcela chybí, knižní blok je rozlámaný na části. Uvnitř je stav velmi dobrý.
300Kč
Bez daně: 300Kč
Bez daně: 300Kč
Zobrazeny položky 10897 až 10912 z 34091 (2131 stránek)
Zákazníci sk


![Tesáno do kamene, psáno na papyrus [starověký Egypt a jeho literatura, staré egyptské písemnictví] Tesáno do kamene, psáno na papyrus [starověký Egypt a jeho literatura, staré egyptské písemnictví]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/693758-tesano-do-kamene-psano-na-16878084871-1024x1024.jpg)





![Klatovy [edice Umělecké památky - město, stavební dějiny, architektura města, pozdější městská památková rezervace] Klatovy [edice Umělecké památky - město, stavební dějiny, architektura města, pozdější městská památková rezervace]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/693785-klatovy-16878459351-1024x1024.jpg)




![Sláva barokní Čechie - Stati o umění, kultuře a společnosti 17. a 18. století [české baroko, barokní malba, sochařství, architektura - sborník studií k výstavě] POSLEDNÍ KUSY Sláva barokní Čechie - Stati o umění, kultuře a společnosti 17. a 18. století [české baroko, barokní malba, sochařství, architektura - sborník studií k výstavě] POSLEDNÍ KUSY](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/js/693813-slava-barokni-cechie-stat-16878714761-1024x1024.jpg)

