HISTORIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Praha 1933
Stav dobrý viz foto.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Nakl. Ikar a Knižní klub. Praha 1999. Původní pevná vazba s přebalem, 239 stran, vydání první, rozměry: 13 x 21 cm.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Vydalo Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění, Praha 1957 v edici Živá díla minulosti (sv. 13). Původní celoplátěná vazba s přebalem, 282 stran + 36 stran fotografické přílohy, přilože
Přebal po okrajích natržený. Stav dobrý.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Vydal Blok, Brno 1967. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 292 stran, první vydání. Původní celoplátěná vazba s přebalem.
Přebal odřený a po okrajích otřepený. Stav dobrý.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydalo nakl. Odeon, Praha 1973. Z díla Stefana Zweiga sv. 4. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 21 cm, vydání první, 252 stran.
Dobrý stav, odřený a potrhaný přebal (viz foto).
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Brožovaná s původní obálkou, rozměry: 14,5 x 19 cm, 223 stran + mapa.
Stav velmi dobrý. Některé složky uvolněné a po okrajích otřepené.
360Kč
Bez daně: 360Kč
Bez daně: 360Kč
Vydalo nakladatelství Svodobné slovo - Melantrich, Praha 1958. Odkaz minulosti české, svazek 17. Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem, 8°, 486 stran.
Přebal odřený a po okrajích výrazněji potrhaný. Stav dobrý.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Tatran, Bratislava 1987. Celoplátěná vazba s obálkou, stran 416, rozměry: 15 x 22 cm.
Stav pěkný.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal Archiv pro dějiny průmyslu, obchodu a technické práce, Praha 1948. Stran 114. Vydání druhé Rozměr 17x22 cm. Původní brož.
Obálka odřena a zašpiněna, stav slušný ( viz foto).
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydalo nakladatelství Orbis, Praha 1963. První vydání, stran 178. Původní brož, měkká vazba.
Kniha mírně zkosená, zadní strana obálky ohnutá. Dobrý stav.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Vydalo nakladatelství Orbis, Praha 1963. Vydání první. Portréty, svazek 4. Stran 199. Původní brož. Rozměr 12 x 19 cm.
Obálka odřená a po okrajích otřepená. Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Nakl. XYZ, Praha 2008. Původní pevná vazba s přebalem, 338 stran, rozměry: 15 x 21 cm.
Velmi dobrý stav.
70Kč
Bez daně: 70Kč
Bez daně: 70Kč
Vydal Fr. Borový, Praha 1947. Původní celoplátěná vazba, bez přebalu, 368 stran: 14 x 21 cm.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Vydal Albatros, Klub mladých čtenářů. Pro čtenáře od 9 let. Praha 2007. Původní pevná vazba, rozměry: 17 x 20 cm. Stran 237 - včetně obr. materiálu, vydání druhé upravené.
Pěkný stav.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Nakladatelství Atlas, Praha 1947. Vydání první. Brožovaná s přebalem. Stran 181 + obrazová příloha.
Obálka mírně odřená a po okrajích otřepená, volné stránky. Stav dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Vydal Jos. R. Vilímek v Praze 1944. Druhé vydání, stran 217. Původní poloplátěná vazba.
Desky mírně odřeny a zašpiněny. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Zobrazeny položky 10113 až 10128 z 34091 (2131 stránek)
Zákazníci sk


![Letopis Vincenciův a Jarlochův [Živá díla minulosti - kronika Vincencius a Jarloch, letopis Milevský, pokračovatelé Kosmovi] Letopis Vincenciův a Jarlochův [Živá díla minulosti - kronika Vincencius a Jarloch, letopis Milevský, pokračovatelé Kosmovi]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/686299-letopis-vincenciuv-a-jarl-16793496031-1024x1024.jpg)







![G. J. Caesar (edice: Portréty, sv. 4) [Gaius Julius Caesar, životopis, Římská říše, antika, politika] G. J. Caesar (edice: Portréty, sv. 4) [Gaius Julius Caesar, životopis, Římská říše, antika, politika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/686383-g-j-caesar-edice-portrety-16795655391-1024x1024.jpg)


![Praha babka měst [příběhy starých pražských domů] Praha babka měst [příběhy starých pražských domů]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/686405-praha-babka-mest-16796000661-1024x1024.jpg)

