HISTORIE
Upřesnit hledání
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Národní technické muzeum, Praha 1965. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 17 x 25 cm, 420 stran, 193 obr.
Přebal je odřený a po okrajích potrhaný. Stav dobrý.
240Kč
Bez daně: 240Kč
Bez daně: 240Kč
Národní technické muzeum, Praha 1968. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 4°, 597 stran.
Dobrý stav, přebal mírně odřený a zašpiněný (viz foto).
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Národní technické muzeum, Praha 1968. Původní celoplátěná vazba s přebalem, 4°, 597 stran.
Kniha poškozena - přebal a některé stránky zašpiněny, na deskách a přebalu stopy od polití a plísně (viz foto). Stav pouze zachovalý.
190Kč
Bez daně: 190Kč
Bez daně: 190Kč
Měkká vazba, rozměry: 18 x 24 cm, stran 79 - včetně vyobrazení.
Stav velmi dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Původní celoplátěná vazba se zlacením a přebalem. Rozměry: 16 x 22 cm, 61 stran.
Stav velmi dobrý.
150Kč
Bez daně: 150Kč
Bez daně: 150Kč
Celoplátěná vazba s obálkou, rozměry: 21,5 x 21 cm, 120 stran.
Velmi dobrý stav, lehce ušpiněná a mírně otřepená obálka. Na první straně jsou tři podpisy.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná, rozměry: 17,5 x 24,5 cm, 269 stran.
Stav dobrý, obálka je lehce zažloutlá, hřbet v horní i dolní části mírně natržený. Uvnitř je stav velmi dobrý, pouze některé složky jsou uvolněné.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Vydal Vyšehrad, Praha 1989. Původní celoplátěná vazba s originálním papírovým přebalem, 336 stran + množství obrazových příloh, větší 8°.
Stav pěkný.
95Kč
Bez daně: 95Kč
Bez daně: 95Kč
Vydalo nakladatelství Svoboda, Praha 1978. Původní celoplátěná vazba se zlacením, bez přebalu, 8°, 421 stran.
Desky zašpiněny (viz náhled). Stav dobrý.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Původní brožovaná s přebalem, rozměry: 18 x 25 cm, cca 60 stran.
Stav velmi dobrý, přebal lehce odřený a po okrajích potrhaný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Původní brožovaná s přebalem, rozměry: 18 x 25 cm, cca 60 stran.
Stav pěkný.
90Kč
Bez daně: 90Kč
Bez daně: 90Kč
Brožovaná, stran 195, rozměry: 15 x 21 cm.
Obálka odřená, hřbet natržený. Velmi dobrý stav.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Národní tech. muzeum Praha 1982. Brožované s přebaly, stran 152 a 171, rozměry: 15 x 20 cm. Vydání první.
Stav pěkný.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Vydal Odeon, Praha 1973. Původní celoplátěná vazba s přebalem, rozměry: 14 x 20 cm, stran 735, obr. přílohy.
Uvnitř dobrý stav. Přebal odřený, zašpiněný a výrazně potrhaný.
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Orbis, Praha 1970
Stav dobrý viz foto.
60Kč
Bez daně: 60Kč
Bez daně: 60Kč
Praha 1986
Stav dobrý viz foto.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zobrazeny položky 10081 až 10096 z 34135 (2134 stránek)
Zákazníci sk

![Sborník národního technického muzea IV. [technika, průmysl] Sborník národního technického muzea IV. [technika, průmysl]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/685954-sbornik-narodniho-technic-16786543291-1024x1024.jpg)
![Sborník Národního technického muzea V. [technika, průmysl, mj: Těžba stříbrných rud v Jáchymově v 16. století, Měření času a vývoj hodinářské výroby, Zaniklá skelná huť u Otvovic aj.]] Sborník Národního technického muzea V. [technika, průmysl, mj: Těžba stříbrných rud v Jáchymově v 16. století, Měření času a vývoj hodinářské výroby, Zaniklá skelná huť u Otvovic aj.]]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/685955-sbornik-narodniho-technic-16786547841-1024x1024.jpg)
![Sborník Národního technického muzea V. [technika, průmysl, mj: Těžba stříbrných rud v Jáchymově v 16. století, Měření času a vývoj hodinářské výroby, Zaniklá skelná huť u Otvovic aj.]] Sborník Národního technického muzea V. [technika, průmysl, mj: Těžba stříbrných rud v Jáchymově v 16. století, Měření času a vývoj hodinářské výroby, Zaniklá skelná huť u Otvovic aj.]]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/685956-sbornik-narodniho-technic-16786551481-1024x1024.jpg)










