ARCHEOLOGIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Wien: Christian Friedrich Wappler und Beck 1805, váz., XXXVIII+560+[4] s., 8° (12 x 20 cm)
Desky opotřebované, odřené a poněkud zašlé, rohy naražené, velká část stránek mírně zažloutlých, část stránek s malými, nepříliš výraznými žlutými či hnědými skvrnkami (pravděpodobně chybou vazače chy
2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Bez daně: 2 000Kč
Bydgoszcz: Wydawnictwo Homini 1998.
Pěkný stav, pouze zadní strana desek nepatrně zašpiněná a se dvěma cenovkami.
370Kč
Bez daně: 370Kč
Bez daně: 370Kč
Leizpig: Insel-Verlag 1977. Pův. kartonová vazba s titulem na hřbetu a štítkem s titulem na přední desce, 63 stran s četnými barevnými a černobílými obr., 8° (12 x 18,5 cm)
Hřbet lehce odtržen, jinak velmi dobrý stav
80Kč
Bez daně: 80Kč
Bez daně: 80Kč
Warszawa: Ars Christiana 1956, pův. hnědá celoplátěná vazba se zlatou ražbou na na přední desce a hřbetu, pův. obálka, 366 stran s 308 celostránkovými čb. a barevnými vyobrazeními, 25 x 33,5 cm, jazyk
obálka na hranách nepatrně odřená, uvnitř místy zežloutlé, celkově výborný stav
400Kč
Bez daně: 400Kč
Bez daně: 400Kč
Caracal: "Unirea" 1937, pův. brož., V+85 stran s četnými čb. ilustracemi, 4° (20 x 25 cm)
zevně poněkud ušpiněná, razítkovaná, starý knihovnický štítek, poněkud vyšisované okraje stránek, jinak čistá, celkově ale dobrý stav
499Kč
Bez daně: 499Kč
Bez daně: 499Kč
'S-Grevenhage - Batavia: Mart. Nijhoff - Albrecht & Co. 1904, váz., XII+116 s., 129 tabulí, 4° (29 x 37,5 cm)
Plátno na deskách opotřebované a poněkud vybledlé, rohy mírně naražené, horní ořízka ztmavlá, ochranné průsvitné listy zažloutlé a často pomačkané, okraje některých stránek zažloutlé nebo ztmavlé; dob
11 250Kč
Bez daně: 11 250Kč
Bez daně: 11 250Kč
Paris: Maison de la bonne presse 1925, pův. brož., 85 stran s četnými ilustracemi, 4° (16,5 x 24,5 cm)
desky poněkud potrhané a ušpiněné, uvnitř čistá, celkově velmi dobrý stav
130Kč
Bez daně: 130Kč
Bez daně: 130Kč
Zákazníci sk

![Biblische Archäologie. III. Theil. Heilige Alterthümer [archeologie; biblistika; teologie; rytiny; Bible; staré tisky] Biblische Archäologie. III. Theil. Heilige Alterthümer [archeologie; biblistika; teologie; rytiny; Bible; staré tisky]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/665346-biblische-archaologie-iii-16559930881-1024x1024.jpg)
![Podstawy rekonstrukcji wczesnodziejowego zespolu rezydencjonalno-obronnego i sakralnego na Ostrowie Lednickim [Rekonstrukce raně středověkého obytného a obranného komplexu na Lednickém ostrově; Lednický ostrov, Velkopolsko, archeologie, raný středověk] Podstawy rekonstrukcji wczesnodziejowego zespolu rezydencjonalno-obronnego i sakralnego na Ostrowie Lednickim [Rekonstrukce raně středověkého obytného a obranného komplexu na Lednickém ostrově; Lednický ostrov, Velkopolsko, archeologie, raný středověk]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/703762-podstawy-rekonstrukcji-wc-17014195741-1024x1024.jpg)
![Meisterwerke der Amarnakunst. 40 Bildtafeln [staroegyptská umělecká díla z naleziště El Armana] Meisterwerke der Amarnakunst. 40 Bildtafeln [staroegyptská umělecká díla z naleziště El Armana]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/al/704364-meisterwerke-der-amarnaku-17019681321-1024x1024.jpg)

![Colectia de antichitati "Ch. Georgescu" Corabia. Cercetari si sapaturi arheologice [archeologie, katalog, muzeum, Rumunsko] Colectia de antichitati "Ch. Georgescu" Corabia. Cercetari si sapaturi arheologice [archeologie, katalog, muzeum, Rumunsko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/746984-colectia-de-antichitati-q-17516292111-1024x1024.jpg)
![Saint-Sébastien hors les Murs. La basilique, le souvenir apostolique, le cimetière ad catacumbas. Préface de Mgr Batiffol [církevní archeologie, Řím, Sv. Šebestián] Saint-Sébastien hors les Murs. La basilique, le souvenir apostolique, le cimetière ad catacumbas. Préface de Mgr Batiffol [církevní archeologie, Řím, Sv. Šebestián]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/747146-saint-sebastien-hors-les--17520677741-1024x1024.jpg)