ARCHEOLOGIE
Zobrazit:
seznam
/
mřížka
Zobrazit:
Řadit podle:
Prag: Diesbachische Buchhandlung 1810, váz., [2]+602 s., 8° (12 x 20,5 cm)
Desky opotřebené a zašlé, kůže a knižní blok se stopami po činnosti larev, vazba uvolněná, ořízka ztmavlá, na předsádkách a na stránkách občas menší šmouhy či zažloutlá místa, rohy stránek občas ohnut
6 500Kč
Bez daně: 6 500Kč
Bez daně: 6 500Kč
Praga - La Spezia: Artia - Fratelli Melita Editori 1988, zelená celoplátěná vazba se zlatou ražbou na hřbetu, pův. laminovaná obálka, 558 stran s četnými ilustracemi, 16,5 x 22,5 cm, jazyk: italsky
jako nová
270Kč
Bez daně: 270Kč
Bez daně: 270Kč
Praha, Odeon 1967-1974.
Velmi dobrý stav. První svazek má lehce odřenou obálku. Čtvrtý svazek má ve hřbetu natrženou obálku a je opatřen kartonovým pouzdrem.
599Kč
Bez daně: 599Kč
Bez daně: 599Kč
Vydalo Panorama, Praha 1988. Edice Stopy, fakta, svědectví. Původní celoplátěná vazba s přebalem. Počet stran 305. Formát 23,5 x 16 cm.
Přebal mírně odřený a po okrajích potrhaný. Stav dobrý.
120Kč
Bez daně: 120Kč
Bez daně: 120Kč
Krakow: Instytut Archeologii, Universytet Jagiellonski 1996.
Pěkný stav, pouze hřbet desek trochu skvrnitý, jinak bez poškození.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Praha, Artia 1963.
V dobrém stavu. Obálka je potrhaná a odřená.
600Kč
Bez daně: 600Kč
Bez daně: 600Kč
Wien: Österreichische Gesellschaft für Ur- und Frühgeschichte 2011
Dolní roh předních desek nepatrně ohnutý, jinak v pořádku, uvnitř bez poškození, pěkný stav.
490Kč
Bez daně: 490Kč
Bez daně: 490Kč
Über die homerischen Lokalitäten in der Odyssee. Mit drei Tafeln Abbildungen [Homér, Troja, Odyssea]
Braunschweig: Friedrich Vieweg und Sohn 1878, poloplátěná vazba, [6]+33 stran+3 tabule, 4° (21,5 x 26,5 cm)
desky odřené a polámané, razítka a štítky na předsádce, stránky s hnědými skvrnami, celkově ještě dobrý stav
740Kč
Bez daně: 740Kč
Bez daně: 740Kč
Praha: Univerzita Karlova, Karolinum 2000.
Velmi dobrý stav.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Prag: Verlag der Archaeologischen Commission bei der Böhmischen Kaiser-Franz-Josef-Akademie für Wissenschaften, Litteratur und Kunst 1900, brož., [6]+201+[3] s., 9 tabulí, 8° (18 x 27 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, s otisky a drobným natržením, na několika stránkách je v rohu otisk/šmouha, horní ořízka a okraje některých listů trochu zažloutlé/ztmavlé, knižní blok mírně naražený.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Prag: Verlag der Archaeologischen Commission bei der Böhmischen Kaiser-Franz-Josef-Akademie für Wissenschaften, Litteratur und Kunst 1901, brož., [4]+189+[3] s., 8° (18 x 27 cm)
Dobrý stav; obálka mírně opotřebovaná, s výraznějšími šmouhami, horní ořízka a okraje některých listů trochu zažloutlé, s drobnými žlutými skvrnkami od stáří.
750Kč
Bez daně: 750Kč
Bez daně: 750Kč
Berlin: Ganymed, graphische Anstalt für Kunst und Wissenschaft / Oskar Schloss-Verlag 1933. (Den Teilnehmern des XIII. Internationalen Kunsthistoriker-Kongresses zu Stockholm, 4.-7. September 1933 übe
Desky zahnědlé a ve spodní části hřbetu roztržené, čtvrtá tabule na okraji lehce natržená, jinak uvnitř pěkně zachovalá, celkově dobrý stav.
1 980Kč
Bez daně: 1 980Kč
Bez daně: 1 980Kč
Prag: Verlag der Archaeologischen Commission bei der Böhmischen Kaiser-Franz-Josef-Akademie für Wissenschaften, Litteratur und Kunst 1909, brož., [6]+137+[3] s., 4° (18,5 x 27 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, horní ořízka a okraje některých listů trochu zažloutlé, s drobnými žlutými skvrnkami od stáří.
1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Bez daně: 1 990Kč
Berlin, Henschelverlag Kunst und Gessellschaft 1988, s. 436.
Velmi dobrý stav
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Prag: Verlag der Archäologischen Kommission bei der Böhmischen Akademie der Wissenschaften und Künste 1929, brož., XII+[2]+495 s., tabule, 4° (18,5 x 27 cm)
Dobrý stav; obálka opotřebovaná, na hřbetu zažloutlá, horní ořízka a okraje některých listů trochu zažloutlé, s drobnými žlutými skvrnkami od stáří.
1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
Bez daně: 1 490Kč
= Uniwesytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Seria Archeologia Nr 58. Poznan: Wydawnictwo Naukowe UAM 2019.
Velmi dobrý stav. Horní roh posledních 15 listů a zadních desek ohnutý, jinak zcela v pořádku.
250Kč
Bez daně: 250Kč
Bez daně: 250Kč
Zobrazeny položky 881 až 896 z 1031 (65 stránek)
Zákazníci sk


![Umění a lidstvo, Larousse 1-4 KOMPLET Dějiny umění světa - Umění pravěku a starověku, Umění středověku, Umění renesance a baroku, Umění nové doby [architektura malba sochařství obrazy sochy stavby starověk antika středověk gotika baroko] Umění a lidstvo, Larousse 1-4 KOMPLET Dějiny umění světa - Umění pravěku a starověku, Umění středověku, Umění renesance a baroku, Umění nové doby [architektura malba sochařství obrazy sochy stavby starověk antika středověk gotika baroko]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ja/735978-umeni-a-lidstvo-larousse--17387647241-1024x1024.jpg)
![Slované [archeologie, osídlení, obchod, řemesla, kultura a každodenní život starých Slovanů ve středověku] Slované [archeologie, osídlení, obchod, řemesla, kultura a každodenní život starých Slovanů ve středověku]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/ma/619996-slovane-16437388331-1024x1024.jpg)
![Ceramika kultury pucharów lejkowatych ze stanowiska 1 w Kawczycach / The Pottery of the Funnel Beaker Culture from Site 1 in Kawczyce [Kultura s nálevkovitými poháry, Polsko, archeologie, keramika] Ceramika kultury pucharów lejkowatych ze stanowiska 1 w Kawczycach / The Pottery of the Funnel Beaker Culture from Site 1 in Kawczyce [Kultura s nálevkovitými poháry, Polsko, archeologie, keramika]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/693324-ceramika-kultury-pucharow-16869153511-1024x1024.jpg)

![Lebenswelten. Archäologische Spurensuche in der Region Hainburger Pforte/Römerland [= Archäologie Österreichs; 22/1, 2011] [Devínská brána, Dolní Rakousy, archeologie, odborné časopisy] Lebenswelten. Archäologische Spurensuche in der Region Hainburger Pforte/Römerland [= Archäologie Österreichs; 22/1, 2011] [Devínská brána, Dolní Rakousy, archeologie, odborné časopisy]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/693545-lebenswelten-archaologisc-16872520461-1024x1024.jpg)
![Über die homerischen Lokalitäten in der Odyssee. Mit drei Tafeln Abbildungen [Homér, Troja, Odyssea] Über die homerischen Lokalitäten in der Odyssee. Mit drei Tafeln Abbildungen [Homér, Troja, Odyssea]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/to/697653-uber-die-homerischen-loka-16945124921-1024x1024.jpg)

![Topographie der historischen und Kunst-Denkmale im politischen Bezirke Raudnitz [Soupis památek; Roudnice nad Labem; památky; umění] Topographie der historischen und Kunst-Denkmale im politischen Bezirke Raudnitz [Soupis památek; Roudnice nad Labem; památky; umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/743016-topographie-der-historisc-17464416251-1024x1024.jpg)
![Topographie der historischen und Kunst-Denkmale im politischen Bezirke Rokytzan [Soupis památek; Rokycany; památky; umění] Topographie der historischen und Kunst-Denkmale im politischen Bezirke Rokytzan [Soupis památek; Rokycany; památky; umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/743052-topographie-der-historisc-17464538401-1024x1024.jpg)
![Topographie der historischen und Kunst-Denkmale. Der politische Bezirk Polička [Soupis památek; památky; umění] Topographie der historischen und Kunst-Denkmale. Der politische Bezirk Polička [Soupis památek; památky; umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/743153-topographie-der-historisc-17465318821-1024x1024.jpg)
![Topographie der historischen und Kunst-Denkmale. Der politische Bezirk Kaplitz [Soupis památek; Kaplice; památky; umění] Topographie der historischen und Kunst-Denkmale. Der politische Bezirk Kaplitz [Soupis památek; Kaplice; památky; umění]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/743180-topographie-der-historisc-17465386771-1024x1024.jpg)
![Slownik terminów archeologicznych polsko-hiszpanski i hiszpansko-polsko [polsko-španělský a španělsko-polský slovník archeologických termínů, archeologie] Slownik terminów archeologicznych polsko-hiszpanski i hiszpansko-polsko [polsko-španělský a španělsko-polský slovník archeologických termínů, archeologie]](http://www.valentinska.cz/image/cache/data/pa/744521-slownik-terminow-archeolo-17482523771-1024x1024.jpg)